dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Wilanowska, przy ul. Ksawerów. Dostępne od 1 marca br. Mieszkanie usytuowane w budynku z końca lat 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe z możliwością wydzielenia 2 pokoju usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1955 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

889 000 zł47 m² 18 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z oddzielną kuchnią | Mokotów | Gotowe do wprowadzenia Projekt powstał z myślą o osobach, które szukają nowoczesnych rozwiązań i świadomie decydują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

635 000 zł32 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie doskonałe na start lub jako inwestycja - w sąsiedztwie parku. Idealne do zamieszkania. Położone na 7. piętrze siedmiopiętrowego budynku z konstrukcji ramowej (tzw. Rama H). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Czerniaków,Warszawa

8 000 €169 m² 47,34 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W kameralnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Cicha i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | 2 miejsca garażowe | Ogród z tarasem i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

859 000 zł66 m² 13 115 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 65,5 m2, na którą składa się: 3 niezależne sypialnie (11,3/8,9/8,4 m2), salon (17,9 m2) z wyjściem na balkon (3 m2), oddzielna i widna kuchnia (6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł134 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 134 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z trzema sypialniami w tym jedna z łazienką, lub dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 510 000 zł69 m² 21 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 599 000 zł146 m² 17 813,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

We speak eng, pol, ua, rus Prezentuję apartament, który łączy dużą powierzchnię, funkcjonalny układ oraz wysokie położenie w nowoczesnym budynku. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł68 m² 18 016,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** Inwestycyjne 3 pokoje z Tarasem 15 m w Kamienicy z 1936 r. Mokotów. ul. Puławska 107C, warszawa Również idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na terenie osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie. Apartament jest jasny przestronny o narożnym usytuowaniu, co daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję nieruchomość do wynajęcia o powierzchni 47 m2 znajdującą się na warszawskim Mokotowie - przy ulicy Niewielkiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Służewiec,Warszawa

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lokal jest usytuowany na 4 piętrze, w budynku oddanym do użytkowania w 2020 r. Na jego powierzchnię 68 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, o pow. 42,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

830 000 zł67 m² 12 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - 67 m , balkon, piękny widok, świetna lokalizacja. Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

4 700 zł44 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję apartament z loggią w inwestycji Holm House 4 wraz z miejscem garażowym. Mieszkanie składa się z salonu z widną kuchnią, sypialni i łazienki. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** Mam przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie na Marinie Mokotów. Wygodne, 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 187,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Śniardwy. Mieszkanie - usytuowane na 8 piętrze, powierzchnia 36,3 m2 , dwa pokoje (16,5 m2 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 376,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Woronicza Park. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,2m2 składa się z przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

699 000 zł57 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Mokotowie/ Czerniakowie przy ulicy Czerniakowskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

10 500 zł135 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia unikalnego 5 pokojowego apartamentu o powierzchni 135m2, z dużym, zacisznym ogrodem, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na Mokotowie przy ul. Mozarta 2, w rejonie Służewia. Lokal znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 070 000 zł49 m² 21 975,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***kupujący nie płaci prowizji*** en full English version below contact us anytime! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania przy Alei Wyścigowej. Jasne, zadbane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł109 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 96 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z dwoma sypialniami i z dwoma łazienkami. Garderoba z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, dwustronny apartament w prestiżowej inwestycji Melody House przy ul. Puławskiej. Komfortowe 95 m z widokiem na zielone patio oraz niezakłóconym widokiem na Park im. inż. P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

915 000 zł40 m² 23 018,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne, jasne dwupokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenia wnętrza. Inwestycja Studio Mokotów Dom Development niedaleko Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

9 800 zł115 m² 85,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny penthouse z tarasem, zlokalizowany w zaciszu zielonej Mariny Mokotów. 4 pokoje | ogród zimowy | spokojne osiedle nieruchomość Prezentowana nieruchomość to penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości Tel. Oferujemy Państwu do wynajęcia po gruntownym remoncie, rozkladowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m przy ul. Zygmunta Noskowskiego w Warszawie, dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sielce,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eklektyczne 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami Dla pierwszego najemcy | Unikatowy design | Szlachetne materiały | Sztuka i antyki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł42 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,73 m2 przy ul. Kłobuckiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 24 m2, sypialni 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

1 160 000 zł117 m² 9 914,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie Stegny | 117,1 m, idealne dla rodziny. Mieszkanie jak dom. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij