dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Klimatyczne mieszkanie w apartamentowcu Park Towers Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostają w nim wszystkie meble i sprzęty (jak na zdjęciach) W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 399 zł40 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne (z 2008r.) 2 pok. 40m2 w osiedlu apartamentowców przy ul. Bukowińskiej, tuż przy wejściu do Metra Wilanowska. Mieszkanie ciche , na 12. piętrze w budynku 16. piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament dostępny do zamieszkania od już! Polecamy dla osoby, która ceni nowoczesny design oraz chce mieć idealną komunikację. Gustowny I nowy. Apartament wygląda dużo lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

545 000 zł58 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jest mieszkanie od razu do wprowadzenia o powierzchni 57,7m2. W skład mieszkania wchodzi: -duży salon+aneks kuchenny -sypialnia -sypialnia -łazienka -wc -balkon Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wierzbno

Mokotów,Warszawa

666 792 zł62 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie lubisz tracić czasu na dojazdy do pracy? Denerwują Cię korki? Świetnym rozwiązaniem jest metro! Kupując apartament w tej inwestycji dojście do metra zajmie Ci 3 minuty. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 404,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie W cenie wszystkime meble i sprzęty (pralka,lodówka,zmywarka,mikrofala) Wymiary *salon 20m2 *sypialnia 12,5m2 *pokój 12,4m2 *łazienka 4,5m2 *wc 1,5m2 *kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 338 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz gotowego mieszkania na Mokotowie? Mamy dla Ciebie duży wybór mieszkań 2 pokojowych, oddanych do użytkowania. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,74m2 z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

722 500 zł85 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

mieszkanie do remontu - do aranżacji własnej.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonychNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie idealne dla singla W mieszkaniu najdroższe panele Quick Step z gwarancją ponad 20 lat, w łazience i kuchni piękne drogie włoskie płytki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 178 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie na Mokotowie Dwa pokoje, sypialnia i salon z aneksem, łazienka, garderoba Doskonała lokalizacja * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Mokotowie przy al. Wilanowska 364. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł94 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament na Mokotowie. Mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, 2 sypialnie, salon, kuchnia 2 łazienki wykonane z kamienia, garderoba, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 7 piętrze, ciche i spokojne, w bloku o wysokim standardzie, w czynszu basen, fitness. Piękna lokalizacja, blisko centrum (metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

431 158 zł54 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lato we własnym mieszkaniu po 8050 zł/m2. Taniej nie będzie - zobacz i nie przegap. . nowe gotowe mieszkania - to ideał dla młodych rozwojowych małżeństw.Wyjątkowe miejsce. Bardzo kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

409 000 zł51 m² 8 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,98 m2 z tarasem o pow. 5m2 - salon Z aneksem kuchennym - 27 m2 - sypialnia 1 - 12,8 m2 - łazienka - 4,7 m2 - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie Z miejscem postojowym W garażu podziemnym na mokotowie; 2-pokojowe/ 36m nowy mokotów, ul konstruktorska. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł122 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pięknie położone kameralne osiedle niskich budynków wielorodzinnych apartamentowych. Prosta bryła domów świetnie wpisuje się w zielone otoczenie. Okolica cicha, spokojna - idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

550 000 zł75 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Budynek jest wykonany w wysokim standardzie, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Górny Mokotów,Warszawa

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Stan deweloperski*53m2,2pok.* BLISKO METRA POLE MOKOTOWSKIE* UL. Asfaltowa* polecam! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w prestiżowej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe (marzec 2017) dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na 6 piętrze (poł zach) na monitorowanym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerska

Sadyba,Warszawa

2 860 zł53 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Czerska 18. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

262 000 zł31 m² 8 451,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ładna i przytulna kawalerka o pow. 31 m2 na Mokotowie Usytuowane na VII piętrze. Doskonała lokalizacja - przy pętli autobusowej, kilka minut do metra Wilanowska. W zabudowie dwie pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł125 m² 8 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 650 zł51 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotów Służewiec dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z oddzielną dużą kuchnią. Mieszkanie umeblowane - w pokoju dziennym rozkładana kanapa, komoda, szafka rtv, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł75 m² 39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie na ul. Zwierzynieckiej blisko ul. Gagarina i Czerniakowskiej. Trzy osobne pokoje zamykane drzwiami z osobną, widną kuchnią. Osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 59 mkw w apartamentowcu przy ul. Magazynowej na Mokotowie niedaleko Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 56 mkw w apartamentowcu przy ul. Konstancińskiej na Mokotowie niedaleko Sadyby Best Mall. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Górny Mokotów,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 356 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na atrakcyjnym Starym Mokotowie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy, szybki dojazd do Centrum. Zaledwie 2 minuty do stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Konstancińskiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

8 900 zł76 m² 117,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, nowocześnie i gustownie wyposażony apartament typu loft deluxe, w kompleksie unikalnych budynków w zamkniętej, strzeżonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

476 000 zł38 m² 12 526 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych. Wszystkie mieszkania własnościowe. Prężna wspólnota pod przewodnictwem architekta - remont elewacji i klatki schodowej jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 3 - pok Z tarasem W świetnej lokalizacji Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ezydencja Narbutta Do wynajęcia piękny, 3- pokojowy apartament, 92m2. 4 piętro. Mieszkanie jasne, okna na południe/zachód/północ, nowocześnie urządzone, zaprojektowane przez architekta. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

348 000 zł31 m² 11 225,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na słoneczna stronę budynku, widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany tynk, podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemirowska

Mokotów,Warszawa

285 000 zł31 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjna kawalerka o pow. 30,9 m2 w bezpiecznej lokalizacji. Istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie 2-pokojowe. W miejscu obecnej kuchni zrobienia małej sypialni. - widny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

640 000 zł63 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Widne mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie z dużym, 30m tarasem z widokiem na park, częściowo zadaszonym. Po remoncie Dużo wbudowanych szaf w przedpokoju, kuchni i pokojach. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Santocka

Mokotów,Warszawa

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie urządzone, nowe mieszkanie 2 pokojowe. Wcześniej niezamieszkałe. Położone na cichym, kameralnym osiedlu usytuowanym w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego. Atrakcyjna lokalizacja - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siekierki

Mokotów,Warszawa

377 000 zł44 m² 8 568 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Super lokum na Siekierkach - to inwestycja w przyszłość. Najbardziej rozwijająca się dzielnica w Wa-wie. Zakończenie budowy: IV kwartał 2017 r. Zapytaj mieszkańców o opinie. - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

2 498 zł48 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2, znajdujące się przy ulicy Batalionu ak Karpaty na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 75 m2 - Salon z aneksem oraz 2 niezależne sypialnie! - Doskonała lokalizacja - Mokotów, metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 117 000 zł121 m² 9 231 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Piękny apartament w końcowej fazie wykonania, 5pok. 2 łazienki, ekspozycja wschód, południe oraz zachód! Kameralne osiedle niskiej zabudowy wielorodzinnej. W sąsiedztwie domki jednorodzinne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij