dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 204 794 zł121 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa Inwestycja na Mokotowie w rejonie ul Domaniewskiej - Ostatnie Dwa Apartamenty o pow 120 m z tarasami , miejscami garażowymi ( 32 tyś ) i komórkami lokatorskimi ( 12 tyś ) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 900 zł55 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55,3 m2, 3-pok. Usytuowane w apartamentowcu w dzielnicy biznesowej na Służewcu, nowe 2016 r. Piętro 5/5, duże okna salonu wychodzące na południowy zachód zapewniają bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio! sprzedam dwupokojowe mieszkanie do remontu na Mokotowie obok Galerii Mokotów (3min spacerem!) Dwa niezależne pokoje, kuchnia,łazienka,przedpokój i zabudowany balkon. mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Egejskiej 17b Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł118 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Wielokrotnie nagradzane osiedle "ażurowe Okiennice". Lokalizacja: 4 przystanki od metra Wilanowska. Mieszkanie znajduje się w środkowym, oddalonym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na strzeżonym osiedlu wybudowanym przez Dom Development.Wysoki standard wykończenia ,mieszkanie po odmalowaniu.W mieszkaniu zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

612 397 zł84 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup w harmonogramie 10/90 tzn. wpłata po umowie deweloperskiej 10%, reszta przed odbiorem mieszkania lub harmonogram zgodnie z postępem prac i wówczas możliwy rabat, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, przestronne, wyremontowane , 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m2 położone na Mokotowie, w okolicy skrzyżowania ulic piaseczyńska/konduktorska przy samum parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

9 000 zł97 m² 92,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament wykończony w stylu soft loft położony na 10 (ostatnim) piętrze w budynku qbik (developer Ghelamco) o powierzchni 97 m2 wraz z balkonem 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy klimatyzowany apartament w nowowybudowanej inwestycji Galeria Park Top na Mokotowie Nowy 68 m2 Apartament składa się z 2 pokoi w tym z dużego salonu z przeszkloną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadźwingów

Górny Mokotów,Warszawa

450 000 zł57 m² 7 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawe, nietypowe mieszkanie na Górnym Mokotowie, na 2 piętrze w niskim budynku z cegły, w okolicy Galerii Mokotów i Modrodu, tak więc idealne dla singla, pary lub rodziny z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Pory 65. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:30/45

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

We współpracy z Kancelarią eu&p oferujemy wykończone i wyposażone apartamenty (pełna własność!) z tarasami w nowobudowanym przez największego w Gruzji dewelopera aparthotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaniemyska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 56m2 położone niedaleko centrum handlowego Sadyba Best Mall. Przyjazne obcokrajowcom, lubimy obcokrajowców :) we speak english. The offer is friendly for.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w pełni urządzone. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki. Budynek posiada monitoring. Świetny dojazd we wszystkich kierunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 47 m2 - Jasne i funkcjonalne! - Doskonała lokalizacja - Mokotów, metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

5 000 zł133 m² 37,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w części willowej dzielnicy Stegny (dolny Mokotów). Cicha okolica. Zieleń. Niska zabudowa. Funkcjonalny układ mieszkania. Salon 35m2. Osobna kuchnia 14m2. Trzy sypialne, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

469 508 zł60 m² 7 849,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Proponowane mieszkanie nie jest jedynym, które posiadamy W tej inwestycji. W sprawie dostępności innych lokali proszę O kontakt pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe (2015), nowoczesne mieszkanie z garażem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 5 pietrze a okna (sypialni i salonu) wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 położone na Mokotowie niedaleko stacji metra Wierzbno. Niska zabudowa, budynek z cegły z lat 70-tych, tylko 24 mieszkania. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

690 000 zł74 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oryginalne mieszkanie na mokotowie!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: salon 18,2 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkania na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w inwestycji concept house - atlas estate z 2014 roku. Apartament składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, kompletnie umeblowany, klimatyzowany, 3-pokojowy apartament, zlokalizowany w budynku z całodobowym monitoringiem, na terenie strzeżonym, z windami, domofonem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Konstruktorska 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu zagłębia biznesowego - ul. Domaniewska. Lokal jest wysoki na ok. 3 metry co daję wrażenie dużej przestrzeni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

335 000 zł39 m² 8 678,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38,6 m2. Bardzo ustawne, widne, słoneczne. Ciche, położone w głębi osiedla z dala od ulic. Blisko centrum, ale spokojna okolica, dużo zieleni. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny nowy dwupokojowy apartament w wysokim standardzie do wynajęcia na Mokotowie, tuż przy Galerii Mokotów. Osiedle z ochroną całodobową, zamknięte. Mówimy w języku angielskim. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Górny Mokotów, znakomita lokalizacja. Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 152 m 2. Budynek z 2006 r z portiernią i ochroną. Na I piętrze ulokowano salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

7 500 zł135 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament w prestiżowej, cichej i bezpiecznej okolicy Górnego Mokotowa przy ul. Orkana/wielickiej. Powierzchnia 135 m kw. Kameralny budynek otoczony ogrodem z oczkiem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Warszawa sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Starym Mokotowie ul. Bruna przy Batorego, metro "pole Mokotowskie. Budynek po termomodernizacji, wymianie instalacji oraz remoncie klateki schodowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

435 000 zł54 m² 8 070,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego można się od razu wprowadzić lub szybko je wynająć w bardzo dobrej cenie? Oto świetna propozycja. W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikalny i luksusowy apartament z klimatyzacją o powierzchni 75 m kw. z antresolą na ostatnim piętrze na Starym Mokotowie, przy ul. Rakowieckiej przy Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Sadyba,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Czerska 18. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia