dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super przytulne trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Mokotowie obok metra Racławicka. Doskonale wykończone i w pełni umeblowane. Jeżeli zależy Państwu na przestrzennym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w Galerii Park top okolice ul.Cybernetyki o pow.60.27m2 -salon z anaksek kuchennym i jadalnią -2 sypialnie Kuchnia wyposażona jest w płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, piękne, stylowe dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie znajdujące się w apartamentowcu na Mokotowie. Lokal znajduje się w spokojnej, cichej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwarskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

429 000 zł47 m² 9 128 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam Państwa na Mokotów - świetna lokalizacja - pomiędzy Ogródkami działkowymi a dwoma parkami, sieleckim i Parkiem Promenada - częścią Morskiego Oka. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł107 m² 8 317,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy apartament na osiedlu Rubikon Residence 1,warszawa/dolny mokotów/bluszczańska + 2 miejsca garażowe Mieszkanie o pow. 107 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, balkon, 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 486 zł51 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Prosta, geometryczna forma architektoniczna i jasne płaszczyzny elewacji budynków. Liczne linie tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł93 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie wykończone. Do zamieszkania Miejsce garażowe dodatkowo płatne - 20 000 złotych. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Trzy niezależne pokoje w pełni umeblowane. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne mieszkanie na Mokotowie rozkład pomieszczeń : - hol - salon (25 m2) z kuchnią w aneksie (8 m2) oraz wyjściem na balkon - sypialnia I (9,5 m2) z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

407 000 zł50 m² 8 205,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

445 000 zł45 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Green Mokotów etap I znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska (6,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A. Lokal ma 3 metry wysokości. Wykorzystane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od połowy sierpnia nowoczesny, świeżo po remoncie, ładnie, częściowo urządzony, 4- pokojowy apartament, na parterze z ogródkiem, w prestiżowej lokalizacj i- osiedle Ażurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest luksusowo urządzony apartament w kamienicy na Mokotowie o pow 62m2 -3 oddzeilne pokoje -living room otwarty na korytarz -kuchnia -łazienka -komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

3 300 zł94 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek zlokalizowany w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Dobra komunikacja z centrum Warszawy. Apartament wykończony w wysokim standardzie. W pokojach oraz salonie klepka wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 60 m2 - Nowe, starannie wykończone, piękny widok na zieleń! - Metro Wilanowska / ul. Bukowińska / ul. Pohoskiego Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulny apartament przy Al. Niepodległości. Adres: aleja Niepodległości Cena: 2900 zł/mies. + opłaty licznikowe Kaucja do ustalenia Przestronne i widne mieszkanie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ulicy Obrzeżnej to połączenie eleganckiego wnętrza z funkcjonalnym rozkładem oraz poczuciem przestrzeni. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Dolny Mokotów,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Służewiec

Mokotów,Warszawa

450 606 zł57 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do bezpośredniego zakupu mieszkania w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej na Mokotowie. Niskie ceny mieszkań, rozwinięta infrastruktura i dogodna komunikacja. Skontaktuj się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

638 960 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie proponuje rodzinie, osobom starszym lub inwestorowi pod wynajem. Opis Mieszkanie o powierzchni 65,20 m/2 - dwustronne - składające się z salonu, 2 sypialni, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

582 000 zł80 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa widna kuchnia Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstjącej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

892 768 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do bezpośredniego zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Dolnym Mokotowie. Skontaktuj się, umów na spotkanie i kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Wprowadź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu luksusowy apartament cztero pokojowy z ogrodem! Mieszkanie urządzone jest w wysokim standardzie, klimatyzacja, zasuwane rolety zewnętrzne odcinające dopływ światła, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

427 000 zł58 m² 7 426 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Mokotowa Salon od południowej strony, dwa pokoje i widna kuchnia od północy Wysoki parter z loggią. Lodówka, pralka, kuchnia, okap kuchenny wymienione 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

429 000 zł53 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Komfortowe mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe ,kuchnia, łazienka, osobne wc Dodatkowo jest balkon o powierzchni ok. 7 m2 oraz piwnica. Piony wodno-kanalizacyjne i elektryczne są po pełnej wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji z balkonem! Nieruchomość złożona z: salon z aneks kuchenny Sypialnia 1 Sypialnia 2 łazienka Garderoba Hall W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 590 zł62 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest apartament w wysokim standardzie klimatyzowane na mokotowie/sadyba o pow. 62m2 -sypialnia -salon z jadalnią -otwarta kuchnia -garderoba -łazienka wyposażenie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Mokotów,Warszawa

679 880 zł59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Nowa inwestycja na Mokotowie. Budynek wielorodzinny o wyrazistej architekturze liczący dziesięć kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest apartament na Warszawskim Mokotowie z balkonem na strzeżonym osiedlu oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! Jest to nowy budynek o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament soft loft (z antresolą) / centrum warszawy / okolica Pól Mokotowskich / 2 miejsca parkingowe W cenie / metro Do wynajęcia piękne przestronne mieszkanie. Przeszklone okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

330 000 zł32 m² 10 364,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na prezentację cichej kawalerki idealnej do zamieszkania lub pod wynajem Budynek z 2003 roku Piętro 3 z 8, budynek z windą Powierzchnia: 31,84 m 2 Salon 16 m 2, kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe , nowoczesne 2 pok. 43,5m2 w prestiżowym osiedlu na Mokotowie, przy ul. Obrzeżnej. Apartament oddany do użytku i wyposażony w 2017r. Wszystkie sprzęty nowe, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

3 499 zł63 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3 pok. 63m2 z garażem i komórką usytuowany na 4 tym piętrze w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu (obrzeżna 1f z 2016 r.), położone wewnętrznie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

642 865 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Budynek zaprojektowano jako V kondygnacyjny: parter - lokale usługowe, kondygnacje II - V zajmują apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Służewiec

Mokotów,Warszawa

928 218 zł128 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, stylowe dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie na prestiżowym osiedlu Hubertus na Mokotowie w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 400 zł74 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe ekskluzywnie wykończone, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie na Mokotowie. Bezpieczne prestiżowe zamknięte, strzeżone całą dobę osiedle Hubertus. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

500 065 zł49 m² 10 287,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2