dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Mokotów,Warszawa

396 800 zł47 m² 8 451,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetna komunikacja zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz ścieżki rowerowe w bezpośrednim sąsiedztwie. 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

745 000 zł79 m² 9 430,38 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Przed Państwem eleganckie mieszkanie na warszawskim Mokotowie leżące przy ulicy Bukowińskiej. 4-pokojowe lokum znajduje się na 8. piętrze w 15-piętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie projektowane przez architekta, wykończone wysokiej klasy materiałami i sprzętami. Podłoga wyłożona jest w całym mieszkaniu (łącznie z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe. Wysoki standard wykończenia. Obszerny taras z widokiem na panoramę miasta. Umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Dobra lokalizacja -10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

2 800 zł49 m² 57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przytulne mieszkanie na mokotowie/wierzbno o pow. 49m2 -sypialnia -salon z wyjściem na balkon,wyposażony w tv -kuchnia z meblami wyposażona w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe przestronne mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu Moduo ul. Cybernetyki - dzielnica Mokotów. Mieszkanie 55 m2 w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią, balkonem (9m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rembowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 40 mkw w apartamentowcu przy Pl. Placu Aleksandra Rembowskiego na Mokotowie - Sadyba. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Sielce,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, idealne dla singla lub pary, w kamienicy z 1955 roku które usytuowane jest na 3 piętrze, przy ul. Gorskiej 7 na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5/10 pięter w cichej, spokojnej okolicy przy ulicy Czerniakowskiej na Mokotowie. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 mkw w kamienicy przy ul. Puławskiej 24a na Mokotowie niedaleko Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w wysokim standardzie na Mokotowie o pow. 70m2 -2 sypialnie -salon z otwartą kuchnią -łazienka z wanną -balkon Osiedle zamknięte z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

633 000 zł74 m² 8 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kompaktowe 3 pokojowe (74m2) mieszkanie w sercu Mokotowa mieszkanie gotowe do odbioru Trzypokojowy przestronny apartament położony w samym sercu Mokotowa. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

404 364 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Budynek zaprojektowano jako V kondygnacyjny: parter - lokale usługowe, kondygnacje II - V zajmują apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia okazjonalnego, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 po generalnym remoncie, zaprojektowanym w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny. Do wynajęcia od zaraz 58m2 mieszkanie przy ul. Puławskiej w pobliżu stacji metra Wilanowska. Budynek z lat 50 tych z cegły, jest winda. Mieszkanie dwustronne, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest nowy apartamaent na Mokotowie o pow. 50m2 -sypialnia -salon -kuchnia widna -łazienka z prysznicem -przedpokój -balkon Nowe mieszkanie, wykończone w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

653 936 zł67 m² 9 698 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja ta, to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów znajdujących się na Mokotowie najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

388 000 zł43 m² 8 960,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa szybki termin odbioru Dwu pokojowe mieszkanie położony w samym sercu Mokotowa. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 600 zł61 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest Nowy nigdy nie zamieszkały Apartament na mokotowie o pow. 61m2 -2 sypialnie -salon -aneks kuchenny -łazienka z wanna -loggia -miejsce postojowe w garażu Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

531 716 zł60 m² 8 902 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Inwestycja ta, to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne dwu pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Służewiu. Wysoki standard wykończenia, z meblami. Mieszkanie składa się z: - sypialnia - duże łóżko, szafki. - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w pobliżu wyścigów konnych na Mokotowie. Mieszkanie świeżo po remoncie, jasne, z balkonem. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokojowe (42 m2) salon z bogato urządzonym aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z wc i holl. Salon z aneksem kuchennym (21,5 m2) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Mokotów,Warszawa

320 500 zł31 m² 10 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest zadbany apartament dwu pokojowy z balkonem w nowej inwestycji na Dolnym Mokotowie. Apartament o powierzchni 50 m2 jest usytuowany na 8 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

500 075 zł33 m² 15 363,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna inwestycja położona na pograniczu dwóch dzielnic Warszawy pośród rozległych terenów zielonych. Z jednej strony inwestycja oddalona jest 400 m od ruchliwej ulicy z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest ładne mieszkanie na Górnym Mokotowie o pow. 48m2 -2 duże pokoje -widna kuchnia -łazienka z kabiną prysznicową -przedpokój z szafami wnękowymi -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

749 000 zł94 m² 8 010,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek zlokalizowany w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Dobra komunikacja z centrum Warszawy. Salon połączony z kuchnią o powierzchni ok. 21 m2 z wyjściem na dużą loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowocześnie wykończone i urządzone mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze, o wysokim standardzie, przy ul. Cybernetyki na osiedlu moduo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Czerskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączony z kuchnią, z salonu jest wyjście na balkon - 4,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

500 066 zł44 m² 11 365,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukają Państwo mieszkania na Górnym Mokotowie przy Metrze Świetokrzyska, wykończonego w wysokim standardzie oraz doskonałej lokalizacji to ta oferta spełni Wasze oczekiwania. Dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m2 w apartamentowcu cityzen na trzecim piętrze. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu jest przestronne i rozsądnie umeblowane - 2 szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

547 770 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest ładne mieszkanie na mokotowie/czerniaków o pow. 64m2 -2 sypialnie -salon -kuchnia -łazienka z kabiną przysznicową -garderoba -duży balkon -miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie położone w sercu Biznesowego Mokotowa, a zarazem w cichej okolicy. Woronicza 33 5 min spacerem do większości biurowców. 10 min spacerem do Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł59 m² 51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest świeżo po remoncie mieszkanie na Mokotowie o pow 59m2 na terenie zamkniętym. -sypialnia -sałon -łazienka -balkon -garaż,miejsce parkingowe wyposażenie -zmywarka -lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na Mokotowie, vis a vis budynku tvp. Swietna komunikacja, 5 min od stacji metra wierzbno, 100 m od przystanku: autobus, tramwaj. Maly blok z cegly z lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie wykończone materiałami wysokiej klasy, wyposażone w meble, sprzęt agd (lodówka, zmywarka, pralka) hifi, telewizor. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super kompaktowe dwa pokoje w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Doskonale wykończone i w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie, ul.Obrzeżna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

11 500 zł190 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oś."Pod skocznią", teren willowo-apartamentowy, ochrona,videofon,alarm,monitoring,2 miejsca postojowe w garażu podziemnym,winda,piwnica. 3 sypialnie z łazienkami(wanny i kabiny.