dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

478 000 zł50 m² 9 502,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Zamieszkaj na początku przyszłego roku! Piękna kameralna rezydencja przy cichej ulicy. Termin oddania I kwartał 2020 roku 2 pokoje przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

488 000 zł45 m² 10 748,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Świetnie zlokalizowane 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 161 268 zł120 m² 9 717,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

=ogłoszenie dewelopera= gotowa inwestycja! odbierz klucze! Ostatnie gotowe mieszkania w inwestycji na Mokotowie! 10 minut od Łazienek Królewskich! atuty inwestycji: -dwupiętrowa kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

635 201 zł73 m² 8 725,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa promocja. Wybierz mieszkanie i kup je w atrakcyjnym systemie płatności 10/90. 90% wartości nieruchomości płatne dopiero przed odbiorem kluczy. O inwestycji: budynek stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

426 656 zł35 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Zamieszkaj na początku przyszłego roku! Piękny kameralny apartamentowiec łączy jasne wnętrza z wykonaniem najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, świeżo wykończony apartament przy Metrze Wilanowska. Lokal dotąd niezamieszkany - wygodny i świetnie wykończony. Budynek dopiero oddany przy ul. Al. Wilanowska. Na powierzchni 60 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

810 000 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości negrin ma przyjemność zaprezentować bardzo ładne mieszkanie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie zlokalizowane na 1piętrze, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 2 tarasy. Budynek z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł92 m² 11 462,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zamieszkaj w eleganckiej, luksusowej inwestycji - Marina Mokotów. Bardzo ładny, przestronny apartament o powierzchni 91,6m2 przy ul. Rajskiej na Mokotowie. Ogromnym atutem "mariny Mokotów",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 069 086 zł84 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zewnętrzne biuro dewelopera prezentuje nowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze znajdujące się w nowo budowanej inwestycji. Potrzebujesz komfortowego mieszkania za przyzwoitą cenę? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

420 000 zł41 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz dwupokojowego mieszkania blisko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności oraz dobrym samopoczuciu - ta propozycja jest dla Ciebie W skrócie: mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

894 500 zł77 m² 11 610,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu apartamentu w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Mokotowie. Aktualny postęp prac budowlanych: stan surowy zamknięty. Odbierz klucze już za pół roku. Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

329 394 zł31 m² 10 622,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

**bez prowizji** **brak podatku pcc* Oferuję Państwu mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, w zielonej części Mokotowa. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

613 400 zł50 m² 12 175,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i ciche. Blok znajduje się pomiędzy dwoma dużymi ulicami (powsińska i Sobieskiego), jednak w głębi osiedla, co powoduje, że nie docierają tutaj żadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

398 000 zł43 m² 9 170,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy zakup słonecznego , rozkładowego mieszkania 2 pokojowego z aneksem kuchennym. Mieszkanie w trakcie budowy z terminem realizacji na 2020 rok. Wpłaty na rachunek powierniczy co 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 548 800 zł141 m² 10 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

420 000 zł28 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Pięknie wykończony apartament i z widokiem na panoramę Warszawy dostępne od ręki. 27,93 m2 zostało zaprojektowane w taki sposób żeby zapewnić komfort użytkowników: strefa biurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł86 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwa pięknie wyposażone i niezależne apartamenty, z widokiem na panoramę Warszawy dostępne od ręki. 85,51 m2 zostało podzielone na dwa niezależne mieszkania z osobnymi licznikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł107 m² 14 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie willowej części Mokotowa. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. *wysoki i nowoczesny standard wykończenia *nowoczesne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 629 616 zł134 m² 19 697,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Komfortowe mieszkanie na ósmym piętrze z dużym tarasem. Trzy sypialnie, dwie łazienki oraz osobne wc. Dodatkową zaletą jest gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

3 099 zł61 m² 50,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne nowoczesne 3 pok. 61m2 na Mokotowie na zamkniętym kameralnym Osiedlu Hubertus (2009/2010 r.) przy ul. Obrzeżnej róg Bokserska. Apartament jasny i słoneczny na III p. z obszernym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

331 332 zł27 m² 12 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zewnętrzne biuro dewelopera prezentuje nowe 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze znajdujące się w nowo budowanej inwestycji przy ul. Kłobuckiej. Potrzebujesz komfortowego mieszkania za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

757 350 zł54 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu Apartament zlokalizowany na Starym Mokotowie przy parku morskie oko. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. *wysoki i nowoczesny standard wykończenia *nowoczesne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie wykończone "dla siebie" nie pod wynajem. Wysokość 3,05, salon okna na południe i tor treningowy wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 800 zł76 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym budownictwie położone na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest umeblowane i kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim.