dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

7 500 zł125 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja, metro, tramwaje. Świeżo wyremontowany apartament: 3 sypialnie, duży living z nową otwartą kuchnią - ogród zimowy - przepiękna, pełna światła zabudowa. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kompaktowy apartament 2 pokojowy w nowoczesnym osiedlu przy ul. Bruna Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

2 980 zł62 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zamieszkania w jasnym i przestronnym apartamencie na os. Marina Mokotów. Apartament znajduje się na przedostatnim piętrze w bogato wykończonym niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 500 zł177 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny 177 M2 apartament na mokotowie na granicy Mokotowa i Wilanowa przy ulicy Sobieskiego Apartament o powierzchni 176,8 m2, niezwykle ustawny z wydzieloną częścią prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w eleganckim apartamentowcu Point House. Na terenie budynku znajduje się: pizzeria , sklep spożywczy ,salon kosmetyczny ,ogródek z placem zabaw .Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy eleganckie mieszkanie położone w prestiżowym osiedlu "eko Park" przy ul. Chodkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 52 m składa się z dużego salonu z 15 metrowym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł66 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na 10 piętrze o powierzchni 66m2 z pięknym widokiem na tor wyścigów konnych. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz garderoby ukrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie o powierzchni 56m przy ul. Bukowińskiej Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w wysokim standardzie lodówka, pralka, zmywarka, telewizor DVD Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu z recepcją i całodobową ochroną przy ul. Cybernetyki. Ciche, słoneczne, w pełni umeblowane i bardzo dobrze wyposażone, pełne agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 37,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament przy ul. Bobrowieckiej Powierzchnię użytkową 85m2 tworzą: salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z oknem, komórka i przedpokój. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 490 zł50 m² 49,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, komfortowe mieszkanie przy Alei Wilanowskiej , bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum miasta jak i pozostałymi dzielnicami poprzez sieć autobusową oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

595 000 zł64 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mokotów / wiśniowa / narbutta Fantastyczna lokalizacja Cicha spokojna zielona okolica. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Sypialnie o powierzchni 13 m2 oraz 10 m2 Oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 2 pietrze w 3 piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji - przy ul. Sieleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Sadyba,Warszawa

325 000 zł32 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Elegancka, 32 metrowa, nowocześnie urządzona kawalerka w apartamentowcu na ulicy Czerniakowskiej. Wysoki standard, mieszkanie urządzone przez architekta wnętrz, gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

1 508 085 zł112 m² 13 480,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Eksluzywna inwestycja na Górnym Mokotowie, którą stanowi 4 piętrowy apartamentowiec z garażem podziemnym oraz lokalami usługowymi.~W budynku mieści się 20 apartamentów o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mokotów!~~ul. Modzelewskiego (super lokalizacja, metro 800 m ,bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Warszawskiego - Wydziału Zarządzania, galeria Mokotów 1km)~~wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

7 500 zł163 m² 46,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu strzeżonym na Sadybie, vis a vis francuskiej i brytyjskiej szkoły. Apartament znajduje się na 4 piętrze, powierzchnia 163 m2, posiada dwa tarasy o powierzchni 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w apartamentowcu z recepcją idealne dla osoby pracującej lub studiującej. W okolicy Galeria Mokotów.W cenie mieszczą się wszystkie opłaty eksploatacyjne.Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

52 metrowe mieszkanie na wynajem na Górnym Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi sypialnia z dużym oknem, salon z wyjściem na duży balkon, osobna, widna kuchnia, hall, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 750 zł57 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe (57m2) na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w nowym, niedawno wykończonym bloku na strzeżonym osiedlu. Taras z pięknym widokiem na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 74 m2 znajdujące się na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższym otoczeniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

825 000 zł88 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Niepowtarzalna przedwojenna atmosfera - Mokotów, rakowiecka, al. Niepodległości. Mieszkanie o powierzchni 88 mkw mieści się na 4 piętrze w starej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

955 000 zł120 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne 4 pok. mieszkanie na Dolnym Mokotowie o łącznej powierzchni 120 mkw. Przestronny salon + 3 pokoje , 2 łazienki , garderoba. Wyjątkowy salon z półotwartą kuchnią i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

385 201 zł47 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

580 380 zł65 m² 8 887,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~ niedaleko wfdif~ spokojna okolica~ liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

385 201 zł47 m² 8 208 zł/m²