dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki apartament 2 pok. 45m2 w wysokim standardzie wykończenia, w nowym osiedlu apartamentowców Dom Development z 2018 r. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów U nas bez prowizji od kupującego! Oferujemy naprawdę wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Marina ze względu na : - 2- stronny rozkład / wschód - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł118 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Nowoczesny apartament o powierzchni 118m2 składa się z pięknego salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, dobrze rozplanowanej kuchni. Apartament posiada łazienkę, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

497 000 zł47 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 13,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

670 000 zł62 m² 10 771,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku z początku lat 60, dwustronne, czteropokojowe o powierzchni 62,2 m2 na ul. Bruna w doskonałej lokalizacji, ok. 250 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szanowni państwo, przedstawiam do wynajmu, piękne, jasne, nowocześnie urządzone, mieszkanie 2 pokojowe Z przestronnym przedpokojem, wygodną łazienką Z dużym prysznicem, oraz sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

488 000 zł59 m² 8 215,49 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 przy ul. Kartaginy (stegny, mokotów). Lokal na 10 piętrze w 12-piętrowym budynku z windą z 1978 r. Czysta klatka schodowa. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł123 m² 11 359,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W niniejszym ogłoszeniu oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z rynku wtórnego usytuowane na Mokotowie, jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich dzielnic. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy przytulny komfortowy dwupokojowy apartament W centrum biznesowym mordoru - cybernetyki 17 - 6 piętro - duża loggia - wysoki standard wykończenia I wyposażenia mieszkania od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

995 815 zł91 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska, bez pcc, bez prowizji pośrednika. Ostatnie duże mieszkania na Mokotowie do wprowadzenia od zaraz. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w hali garażowej (46 000,-),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , jeszcze niezamieszkiwane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w inwestycji Dom Development przy ulicy Cybernetyki 17 .W pełni umeblowane i wyposażone.Mieszkanie na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

489 000 zł52 m² 9 427,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe mieszkanie - 2 pokoje z odzielną dużą widną kuchnią. III piętro, trzypiętrowej kamienicy z lat 50-tych. Opis mieszkania: -mieszkanie o powierzchni 51,87 m2 -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

319 000 zł30 m² 10 633 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Inwestycja! przedsprzedaż! * Bezpośrednio od Dewelopera! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! mokotów w pobliżu ul. Rzymowskiego blisko Galerii Mokotów blisko Business Center Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 2 pokojowy o powierzchni 64 m2 z balkonem, garażem oraz basenem, spa i siłownią w budynku! Budynek jest zlokalizowany w odległości 400 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Górny Mokotów,Warszawa

375 000 zł31 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwa pokoje z aneksem kuchennym przy ulicy Bryły 3 na Górnym Mokotowie niedaleko tzw. "Mordoru" i Galerii Mokotow. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, 10-piętrowego bloku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielce

Sielce,Warszawa

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sielce - cicha i zielona uliczka niedaleko Łazienek Królewskich. Bardzo dobra komunikacja - kilka przystanków autobusem do Metra Politechnika, 15min. do Nowego Światu i Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe w wysokim standardzie wraz z garażem do wynajęcia przy ul. Bukowińskiej 3 minuty pieszo od stacji metra Wilanowska. Bardzo blisko znajdują się również tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane mieszkanie w apartamentowcu strzeżonym Woronicza 33, z widokiem z okien na zieleń.Mieszkanie ciche,nowocześnie urządzone i wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

945 000 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Bukowińskiej 10 i jest oddalone o 500 metrów od stacji Metro Wilanowska ,200 metrów od Dworca Południowego. Budynek jest ogrodzony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy piękne mieszkanie na wynajem! *nowoczesne, starannie wykończone do wynajęcia oddane do użytkowania w sierpniu 2018 roku (80 m2) *bardzo dobra lokalizacja - 700 m od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe , przestronne ,wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w kameralnym apartamentowcu.Z salonu wyjście na 6 m2 kameralny balkon.Salon połączony z kuchnią .Duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

995 815 zł91 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego, rodzinnego mieszkania na Mokotowie? Zapraszam na prezentację komfortowego, 4 pokojowego mieszkania w nowej, ukończonej inwestycji. Budynek to apartamentowiec w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponuję dwupokojowy apartament, wybudowany w 2019 r. - osiedle Krzemowe, III ostatni etap. Apartament składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Piękny apartament w sercu Starego Mokotowa, w kamienicy z czerwonej cegły i miedzianym dachem. Apartament dwupoziomowy w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Obecnie 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

405 000 zł38 m² 10 519,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Stary mokotów, mieszkanie o pow. 38,5 m2 blisko metra Racławicka w kamienicy z windą. Bardzo wysokie - 2,95 m - i wspaniale doświetlone wnętrze dzięki dużym oknom skierowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładną kawalerkę z widną, oddzielną kuchnią, w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Woronicza i Joliot-Curie w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

3 300 zł41 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie! Do wynajęcia dwu pokojowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie z zachowaniem ciepła i harmonii. Miejsce to emanuje dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

470 000 zł53 m² 8 823 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 23 m2 Pokój 12,4 m2 Łazienka 4,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dla singla bądź pary od zaraz świetnie zlokalizowana kawalerka na Starym Mokotowie, w cichej okolicy blisko metra (500m do stacji Racławicka) oraz przystanków tramwajowych (linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone, odświeżone, z balkonem i widokiem na Pole Mokotowskie. Pokoje są oddzielne, zamykane, do mniejszego wchodzi się przez kuchnię. W lokalu dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł88 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękny i przestronny apartament 88m2 w ekskluzywnej części Mokotowa. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne, ciche, do odświeżenia 3 pokojowe na Mokotowie Salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie Okna i balkon od strony zachodniej Mieszkanie jasne, osłonięte przed bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Górny Mokotów,Warszawa

375 000 zł31 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 31 m2 tuż przy Centrum Biznesowym przy ul. Domaniewskiej. Dzięki bardzo dobremu rozkładowi w mieszkaniu wyodrębniono zamkniętą sypialnię oraz salon z aneksem kuchennym. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w biznesowej części Mokotowa przy ul. Wynalazek. Lokal mieści się na 2 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu, chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

388 000 zł36 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe,z osobną kuchnią, o powierzchni 36 m ,4 piętro w budynku bez windy-Warszawa, mokotów. Lokal posiada balkon oraz przypisaną piwnicę. Mieszkanie ciche- okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na trzecim piętrze (z 7), położone przy ul. Chodkiewicza (mokotów), w budynku z całodobowym monitoringiem i ochroną. Dobra komunikacja: autobusy, tramwaje, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Piękny, zielony Mokotów Górny! Zamieszkaj tuż przy Park Królikarnia nieopodal Park Dreszera więc spacery mogą być długie, ciekawe i nie znudzą się! Puławska ulica ruchliwa, ale mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na górnym Mokotowie przy ulicy Marzanny, w cichej i ładnej okolicy, doskonale skomunikowanej - blisko przystanki autobusowe i stacja metro Wierzbno. Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do oglądania mieszkanie na wynajem Mieszkanie 2 pokojowe 50 m2. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5/6 w budynku bez windy. Budynek z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

415 000 zł37 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Aktualnie dostępny apartament, zlokalizowany na czwartym piętrze współcześnie wybudowanego apartamentowca, na terenie przytulnego osiedla, zlokalizowanego w bliskości galerii mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

8 000 zł124 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 124m2, także na cele biurowe, zaprojektowany wyjątkowo funkcjonalnie i praktycznie, wykończony materiałami bardzo wysokiej jakości.