dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

515 000 zł56 m² 9 229,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cicha, zielona okolica, spokojne osiedle, blisko Łazienek i Morskiego okagłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

835 633 zł80 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowy apartament o świetnym rozkładzie z wyraźnym podziałem na część dzienną i sypialnianą w kameralnej inwestycji o wysokim standardzie wykończenia zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie w zielonym, doskonale skomunikowanym osiedlu położonym w sercu biznesowego centrum Warszawy. W okolicy siedzibę ma wiele międzynarodowych firm. Blisko Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecamy ciche, jasne, o klasycznym rozkładzie 4 pokojowe Mieszkanie dla 4 osobowej rodziny - Z osobą kuchnią - Dwustronne - Dobrze doświetlone - Z balkonem - Z piwnicą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

4 500 zł103 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie rozplanowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 103,5 metrów kwadratowych w stylu angielskim znajduje się na 2 piętrze w 9-cio piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Służew,Warszawa

940 000 zł72 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

S/3843 Przestronne, jasne (ekspozycja południowa) trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park na osiedlu Melody Park z całodobową ochroną (recepcja) i monitoringiem. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferuję do sprzedania mieszkanie, położone na Mokotowie przy ul. Melomanów. Mieszkanie o powierzchni 75,5m2. Składa się z widnej kuchni połączonej z jadalnią, salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przepięknie położone mieszkanie 2- pokojowe w kamienicy na ulicy narbutta wyśmienita lokalizacja W sercu mokotowa - 1 przystanek do Centrum - tramwaje w odległości 200m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

2 570 zł44 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 w znakomitej lokalizacji przy ul. Cybernetyki. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobra lokalizacja 9p ul. Modzelewskiego: metro, autobusy, sklepy, galeria, centrum biznesu, uczelnie Cicha okolica Trzy niezależne pokoje 8,5/9/15, , osobna, widna kuchnia - przed remontem, przestronny hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

515 000 zł57 m² 9 098,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie położone przy ulicy Urle. Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi - osobnej widnej kuchni - przedpokoju - łazienki - wc - balkonu/loggi Okna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 300 zł57 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W/4505 Mieszkanie 57 m2 dwie sypialnie , pokój dzienny z aneksem kuchennym , łazienka , duży balkon ( 7 M2) z widokiem na zieloną skarpę. Do metra Wilanowska 2min spacerkiem. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

890 744 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Budynek w niskiej zabudowie, znajdujący się na terenie zamkniętym z ochroną i monitoringiem. Dobry dojazd do Centrum - ok. 25 min autobusem. Części wspólne wykonane w kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

886 972 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cztery dwupiętrowe budynki stanowią kontynuację pierwszego etapu realizacji, oddanego do użytku w 2009 roku. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem i pozytywnymi opiniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł102 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zaprojektowany i wykonany przez architekta w stanie do wejścia apartament na 3-cim piętrze przedwojennej willi na centralnym Górnym Mokotowie przy ulicy Odyńca i parku gen. Gustawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe przestronne mieszkanie na Obrzeżnej - 60m2. Mieszkanie zlokalizowane na VI - przedostatnim piętrze apartamentowca na ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Wyględów,Warszawa

529 000 zł56 m² 9 514,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie na Mokotowie - Wyględów. Nieruchomość położona jest na terenie zielonego i zadbanego osiedla, które powstało w latach 70. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje oddzielne o powierzchni 40 m2 znajdujące się w świetnym punkcie, 5 minut pieszo do metra Pole Mokotowskie. Świetna lokalizacja, 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, przestronne 54 m2 mieszkanie na ul. Bryły, 10 piętro, genialny widok, 2 windy, warszawa - Mokotów Dobrze skomunikowany punkt: 13 min pieszo do metra Wilanowska 20 min komunikacją do centum 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetne miejsce na Mokotowie - ulica Chełmska (okolica Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych) Niska zabudowa, cicho, dużo zieleni. Blisko sklepy, usługi, szkoły, przychodnie itp. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na poddaszu w kamienicy 2 piętrowej przy ul. Madalińskiego na Mokotowie. Pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchnią, pralką. Standard bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 54 m2 - Przytulne, gustowne i Funkcjonalne! - Idealne dla pary/singla - Dolny Mokotów / Sadyba Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Wierzbno,Warszawa

3 800 zł69 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu przy ul. Garażowej. Elegancki budynek, ogrodzony, strzeżony, położony blisko komunikacji, w rejonie skrzyżowania ulic Wołoskiej i Woronicza, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł79 m² 12 848,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

mieszkanie składające się z 3 pokoi, garderoby, kuchni, łazienki, toalety, dwóch ogrodów zimowych. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym na poziomi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, eleganckie, luksusowe. W pełni wyposażone - 2 pokoje, 56 m2 - Idealne dla pary/rodziny - Metro Wilanowska / Bukowińska / Pejzażowa / Cieszyńska Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje oddzielne o powierzchni 40 m2 znajdujące się w świetnym punkcie, ul. Odyńca Świetna lokalizacja, 8 minut pieszo do metra racławicka, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

9 900 zł130 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny dwupoziomowy urządzony penthouse na warszawskim Mokotowie. Jest to prawdziwy penthouse gdzie nie ma wyższych budynków w pobliżu co gwarantuje prywatność jego mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

655 000 zł53 m² 12 325,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie o pow. 53,14 m2 w osiedlu Mokotów Park (budynek Villa Solar) przy ul. Bernardyńskiej, sadyba/czerniaków. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

559 932 zł49 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i na wynajem. 5 minut spacerem od Parku Sieleckiego i 20 minut do Łazienek Królewskich! Dobra komunikacja do Centrum oraz Mokotowskiego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 870,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Górny Mokotów - przestronne, 2 pokoje z oddzielną kuchnią przy stacji metra Wierzbno. Mieszkanie położone jest na 5 z 6 pięter w budynku z windą z 1952 roku. Lokal jest widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie wykończone aktualnie odnowione 2 pok. mieszkanie 45m2 w wysokiej klasy apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 22, tuż przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sielce

Mokotów,Warszawa

861 000 zł82 m² 10 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Doskonała propozycja z rynku pierwotnego. Apartament 4 pokojowy mieści się na Sielcach. Okna wychodzą na trzy strony świata: południe, zachód i północ. Duże, drewniane okna. Dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wygodnie urządzone mieszkanie. Położone w atrakcyjnej, biznesowej części Warszawy. W tej części miasta swoje siedziby mają największe, międzynarodowe firmy. Blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

379 000 zł40 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne mieszkanie dla młodej pary lub jako inwestycja pod wynajem. - dobry dojazd do centrum - zielona okolica - piwnica Mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na ostatnim czwartym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł78 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek na strzeżonym , zamkniętym osiedlu w pobliżu terenów wiślanych. W okolicy Park Łazienki Królewskie, agrykola, kopiec Powstania Warszawskiego. Bardzo dobre warunki do uprawiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, 74 m2, garaż, balkon 10 m2 - umeblowane - Metro wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Hubertus, 62m2, 2-pokoje z garażem, do długoterminowego wynajęcia. Rozkład W skład mieszkania wchodzą: salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Sadyba,Warszawa

3 000 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4512 Mieszkanie przy ul. Wilanowskiej/śródziemnomorskiej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

517 000 zł62 m² 8 318,58 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej. Mieści się na 11 piętrze w budynku 13-piętrowym. Mieszkanie jest bardzo ciche z korzystnym układem pomieszczeń, (zostało przerobione z 3 pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

340 000 zł28 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* bezpośrednio od Dewelopera! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! mokotów w pobliżu ul. Rzymowskiego blisko Galerii Mokotów blisko Business Center Mokotów Lotnisko Chopina Mieszkania 1-4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa przy metrze. Rozkład Przestronne 61 m2 mieszkanie składa się z przyjemnego, wygodnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni,.