dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki, słoneczny apartament 65m kw. plus 20m kw. tarasu, usytuowany na 4 piętrze budynku prestiżowego osiedla Eko Park przy ulicy Chodkiewicza na Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

514 000 zł48 m² 10 753,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe, dwustronne (wschód/południe), mieszkanie na trzecim piętrze apartamentowca przy ul. Modzelewskiego. Budynek wykończony materiałami wysokiej jakości. Drewniane okna, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie, na Mokotowie.Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze, składa się z -salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki - holu z dużą garderobą. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zielonym zadbanym osiedlu na Sadybie. Wygodnie rozplanowane 2 pok. mieszkanie 40m2 na zielonym zadbanym osiedlu na Sadybie ul. Św. Bonifacego. Dobra komunikacja miejska z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł61 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajmę apartament położony w pięknej okolicy Mokotowa (apartamenty Przy Królikarni). Rozkład mieszkania: - sypialnia, salon wraz z aneksem kuchennym, spiżarnia, łazienka tarasu. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta: nowy, świeżo wykończony, apartament dwupokojowy(43m2) wraz z miejscem w garażu podziemnym,w sąsiedztwie biur w rejonie tzw. Mordoru. Zalety: bardzo słoneczne wnętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 479 000 zł81 m² 18 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękny apartament z końca 2013r położony przy ul. Postępu. Korzystna lokalizacja, blisko Galerii Mokotów i lotniska Chopina oraz obwodnicy Warszawy S8. Mieszkanie trzypokojowe wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł110 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2. Dzięki indywidualnemu projektowi posiada ono 3 sypialnie (kiedy standardem przy tej powierzchni w budynku są tylko 2 sypialnie). Przearanżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dobrze doświetlone mieszkanie, na ostatnim piętrze, z dużym balkonem i widokiem na panoramę Warszawy: wilanów oraz Stadion Narodowy. Blisko kościoła Dominikanów na Służewie, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Belwederskiej Powierzchnia 47 m Dolny Mokotów blok z lat 70 tych Mieszkanie do własnej adaptacji Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe, słoneczne i bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w budynku z windą. Część dzienna: salon ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 250 zł67 m² 48,51 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji 100m od metra Wilanowska (ul Bukowińska 12). Dostępne od zaraz, świeżo odnowione. Komfortowo umeblowany salon w wygodny, duży narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 150 zł59 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 mkw na Dolnym Mokotowie ( Siekierki ) przy ul. Bluszczańskiej ,4 km do Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2014 roku na 2 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 31 m2. Budynek z 2018 roku. Dwa pokoje i garderoba. Mieszkanie widne i bardzo ustawne. Przestronny, szklany balkon. Widok przyjemny ponad niższe budynki bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wszystkie nasze oferty zawierają wliczony czynsz administracyjny. Ładne , ciche mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Puławskiej przy ul. Odolańskiej. Pokój z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

6 000 zł93 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 93 m2 wyposażony w sprzęt wysokiej jakości (miele) z lodówką do win, kino domowe, 2 miejsca postojowe. Rozkład mieszkania: sypialnia salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4531 Mieszkanie z aneksem kuchennym, w budynku wybudowanym w 2007 r. Wyposażenie: kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, pralka, czajnik elektryczny. W łazience wanna. Dwuosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokoje o powierzchni 50 m2 tuz przy Telewizji, blisko biura na Domaniewskiej, wołoskiej. Lokum świeżo odmalowane, nowe podłogi. Zdjęcia zrobione przed odświeżeniem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ładne dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul. Żywnego obok Królikarni. Blok został wybudowany w 1979 roku w technologii rama H, ma 12 pięter i jest zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

3 736 zł49 m² 76,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się w dzielnicy Mokotów przy ulicy Bergamotki. Świetna lokalizacja 800 metrów do stacji metra Wilanowska. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy w nowym z 2018 roku budynku. przy ulicy Cybernetyki: - zaprojektowane przez architekta wnętrz - Nowe, zadbane osiedle apartamentów - Mieszkanie na pierwszym piętrze (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 641 680 zł147 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Nowoczesne mieszkanie w zrewitalizowanej, przedwojennej kamienicy z windą w sercu Starego Mokotowa tuż obok Parku Dreszera. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte i pięknie zagospodarowane, budynek z elegancką recepcją 24 h, ochroną i monitoringiem. Dobra komunikacja - blisko do centrum, wokół pełna infrastruktura - liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł119 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz, mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, w bardzo dobrym stanie i wygodnym rozkładzie. Ma trzy sypialnie, dwie łazienki, wielką garderobę i pralnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

13 300 zł182 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urządzony, bardzo luksusowy apartament 182m2 na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej. Apartament położony na skraju rezerwatu przyrody na przepięknym osiedlu "ażurowych okiennic". Bardzo cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

8 600 zł124 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na Ip. w budynku 3p.(z windą pneumat. od poziomu garażu), posiada nowoczesny kominek (szyba podnoszona do góry), klimatyzację, podgrzewane podłogi w łazienkach, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na starym mokotowie! Czteropokojowa nieruchomość w apartamentowcu w środku Starego Mokotowa (skrzyżowanie Kazimierzowskiej i Różanej). Apartament narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

500 000 zł47 m² 10 638 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 13,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ciche, słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Cybernetyki. Budynek apartamentowy znajduje się w rejonie Służewca. Jest to 10- kondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

490 000 zł48 m² 10 103 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie wysoka Jakość w Atrakcyjnej cenie! * Najlepszy Deweloper! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! Standard premium: * całodobowa ochrona i monitoring *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

360 294 zł28 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedaż kawalerkę w nowo powstającym apartamentowcu na Stegnach na Mokotowie. Budynek jest realizowany w ramach ostatniego, trzeciego etapu inwestycji. Budowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

316 000 zł27 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Inwestycja! przedsprzedaż! * Bezpośrednio od Dewelopera! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! mokotów w pobliżu ul. Rzymowskiego blisko Galerii Mokotów blisko Business Center Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł78 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 78m2. Rozkład mieszkania: : dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przyjemne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Blisko centrum biznesowego tzw. Mordoru. Świetna komunikacja z centrum miasta (stacja metra) i dogodny wyjazd z miasta. Rozkład Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

444 000 zł39 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pory o powierzchni 39,15m2, 10 piętro (przedostatnie), bardzo widne, zorientowane na południe. - pokój z widnym aneksem kuchennym 16,77m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

309 000 zł27 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

8 000 zł123 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:8000

 

Umeblowane:-

Apartemeny w odległości zaledwie 100 m od Parku Pole Mokotowskie przy ul. J. Bruna. Mieszkanie idealne dla Pary z dzieckiem, na wewnętrznym patio znajduje się plac zabaw dla dzieci a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Abramowskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Perfekcyjnie wykończony apartament dla pierwszego najemcy położony na kameralnym osiedlu Holm House skandynawskiej firmy Skanska w centrum Mokotowa. Apartament znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wszystkie nasze oferty zawierają czynsz administracyjny wliczony w cenę najmu. Mieszkanie w nowym bloku , zlokalizowane na Mokotowie Dolnym na ul. Czerskiej. Dwa pokoje, w tym kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samochodowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe tuż przy Domaniewskiej! Lokum o powierzchni 45 m2 z pełnym wyposażeniem. Świetna lokalizacja, 5 minut pieszo do biur na Domaniewskiej i Wołoskiej. 10 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

356 000 zł35 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:-