dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na 7 piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu znajdującym się na dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej łazienki z prysznicem oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łużycka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 4-pietrowym budynku z 2005 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

574 650 zł67 m² 8 599,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne dwu pokojowe 66m2 + 18m2 balkonów bardzo szybki termin odbioru Dwu pokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

1 278 366 zł99 m² 12 885,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 99,21m2, 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

610 170 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. ~~lokalizacja~- zaledwie 4 km od centrum Warszawy, ~- w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

405 868 zł52 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

518 616 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł59 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecamy słoneczne 3 pokojowe w strzeżonym budynku z 2007r. 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym i wnęką na jadalnię, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym (głębokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

540 225 zł62 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Służew

Mokotów,Warszawa

543 063 zł69 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania w południowej części Mokotowa. Ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkaniowy z reprezentacyjnymi pasażem i rekreacyjnymi częściami wspólnymi.~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 2013 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

393 593 zł54 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2015 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

925 704 zł75 m² 12 352,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

960 000 zł108 m² 8 911,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament 107m2 + 36m2 balkonów! sąsiedztwo parku! Przestronny apartament 107m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowano tak, aby było funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, zamknięte osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy stacji metra Wierzbno. Kuchnia otwarta na pokój, umeblowana i wyposażona w sprzęt agd (lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 250 928 zł100 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

548 246 zł74 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sałatkowa

Mokotów,Warszawa

2 990 zł78 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 78 m2 składające się z 3 pokoi położone na 3. piętrze w 9-piętrowym budynku z 2002 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 096 128 zł88 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 47,75 m2 składające się z 2 pokoi położone na 5. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

646 000 zł76 m² 8 522,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na warszawskim Mokotowie. Znajduje się ono na drugim piętrze dwupiętrowej części budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sałatkowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2007 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 składające się z 2 pokoi położone na 5. piętrze w 6-pietrowym budynku z 2013 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się z 3 pokoi położone na parterze w 5-piętrowym budynku z 2016 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

347 000 zł48 m² 7 169,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem ze względu na bliskie położenie centrum biurowego na Mokotowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powierzchni: 16; 11; oraz 8 m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł210 m² 6 423,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio! Po 11 latach sprzedajemy mieszkanie w dwurodzinnym domu z ogrodem. Niedźwiedzia róg Podbipięty - najlepsza lokalizacja - cicho, brak korków, do metra Służew 3 min piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

581 300 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu luksusowy, zupełnie nowy (nikt w nim jeszcze nie mieszkał) apartament z tarasem i ogródkiem z wygodnym miejscem postojowym w podziemnym garażu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Puławskiej 111, blisko stacji metra wierzbno. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

495 000 zł54 m² 9 217,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,7 m2 na Mokotowie, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie. Rewelacyjna lokalizacja, blisko park, komunikacja, liczne punkty handlowe i usługowe, sgh. W kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

449 224 zł46 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

English description below polish one.~ ~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

337 409 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne dwupokojowe mieszkanie dla rodziny Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, nowoczesne duże drewniane okna, od podłogi. Osiedle strzeżone, ogrodzone Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

5 500 zł132 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Trójstronne mieszkanie w kamienicy z 1936r. w pobliżu Łazienek. Ciche. Wysokie - 3 m. Budynek po remoncie elewacji. W mieszkaniu wymienione instalacje. Dwa największe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

755 295 zł86 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.