dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potoki

Stegny,Warszawa

1 499 999 zł90 m² 16 759,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 89,5 m2, przy ulicy Potoki (ciche, zielone osiedle z fontannami w pobliżu Metra Wilanowska). Mieszkanie na 1 piętrze zaprojektowane przez architekta, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

976 186 zł80 m² 12 141,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Prezentujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 80,40 m2. Mieszkanie położone na 6 piętrze, w dzielnice Mokotów. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

671 000 zł57 m² 11 834,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

: krótko: 3 pokojowy inteligentny apartament o wysokim standardzie o powierzchni 56,7 m2 z tarasem na nowym osiedlu przy ul. Cybernetyki 15 : Dla kogo? - Idealne dla wymagającej rodziny 2+1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 93 m2, zlokalizowany na zamkniętym, spokojnym osiedlu, na jednej z najchętniej wybieranych ulic Mokotowa - ul. Bartyckiej. Świetny dojazd w każdą część miasta, to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł87 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below. Właściciel/owner. Wynajmę 3 - pokojowe komfortowe mieszkanie 87 m2 przy ul. Chodkiewicza w Osiedlu Eko Park na Mokotowie. Świetna lokalizacja w otoczeniu bogactwa zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czerniaków,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie, dwustronne, widne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie 2 pokojowe. Każde pomieszczenie z oddzielnym wejściem. Salon z wyjściem na balkon. Jest rozkładana sofa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

769 000 zł66 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa na #mokotów - świetne miejsce w pobliżu #wyścigi Konne #torsłużewiec oraz #park i tereny rekreacyjne #potoksłużewiecki, #fortsłużewiec i wiele świetnych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 443,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- english below - Tribeca Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią na tyłach Zielonej Gęsi przy ulicy Bruna. Mieszkanie jest po remoncie. Wszystko zostało wymienione i odnowione. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Służewiec,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowy 2 pok. (42m2) przyjemnie wykończony apartament w nowoczesnym estetycznym osiedlu apartamentowców przy ul. Garażowej róg Magazynowa - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zarezerwowane do 15.VI 2021r. -Zapraszam na Mokotów - Sielce Ciekawa oferta mieszkania dwupokojowego, w apartamentowcu z 2007 roku na 5 kondygnacji, budynek ogrodzony i monitorowany a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

433 000 zł36 m² 12 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Ludwika Idzikowskiego. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** topowa lokalizacja *** świetna inwestycja na przyszłość *** super układ mieszkania *** Wyśmienite 2 pokojowe mieszkanie w kapitalnej lokalizacji przy ulicy komputerowej W samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

852 581 zł73 m² 11 637,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie 73,26m2 z loggią 9,84m2 w nowym prestiżowym budynku na Mokotowie. Ciesz się najwyższej jakości, eleganckim designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

329 000 zł17 m² 19 239,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Jasne i ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji, wysoki standard. Wielkanocna obniżka! Sprawdzi się świetnie jako pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję. Nieduże mieszkanie położone obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

775 000 zł65 m² 11 996,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie 64,6m2 z miejscem postojowym w garażu - Górny Mokotów, ul. Bukowińska Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2005roku. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sadyba

Mokotów,Warszawa

568 200 zł47 m² 12 030,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na Sadybie oferuje szeroką ofertę mieszkań rodzinnych, w tym przestronne dwupokojowe mieszkanie, w którego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem, sypialnia, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

559 000 zł54 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowane Zapraszam Państwa na #mokotów - #służew - 10 - minut spacerkiem do Metra Mieszkanie w budynku z lat 80 - tych , po wszelkich remontach i wymianie instalacji, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne ,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku w zielonej okolicy w pobliżu ul Sobieskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 63 mkw Z garażem w sercu Starego Mokotowa, 300 metrów od stacji Metro-Racławicka, blisko parku Pole Mokotowskie: położone na piątym piętrze w budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

490 000 zł47 m² 10 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na prezentację! Mieszkania na Mokotowie, w okolicy ul. Woronicza. Dobra komunikacja. Zielona i spokojna okolica. W najbliższej okolicy, przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 003,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy, nigdy niezamieszkały, piękny, dwupokojowy apartament, nowocześnie wykończony na Mokotowie. Apartament znajduje się na nowym Osiedlu Reset przy ul. Taśmowej. Ulica Tasmowa to slepa ulicza co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł90 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w centrum Starego Mokotowa w pobliżu wielu ambasad, w prestiżowej lokalizacji, w apartamentowcu "kazimierzowska Residence" przy ulicy Kazimierzowskiej. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Stegny,Warszawa

1 500 000 zł69 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne, mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Tuż obok Łazienek Królewskich. Przestronny 3 pokojowy apartament. Mieszkanie w stanie idealnym. Przemyślany i staranny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

419 000 zł28 m² 14 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż nową kawalerkę, zlokalizowaną w prestiżowej lokalizacji - na Mokotowie, tuż przy ul. Domaniewskiej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

357 000 zł31 m² 11 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna słoneczna kawalerka na Stegnach (mokotów Dolny) na IV piętrze (2 windy, zsyp, domofon, zamykany na klucz korytarz). Mieszanie w pełni umeblowane: pokój, : nowa sofa rozkładana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, przytulne i ciche mieszkanie w apartamentowcu na Górnym Mokotowie (ul. Magazynowa) o powierzchni 83 m2 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

389 000 zł31 m² 12 548 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zarezerwowane Zapraszam na #stegny Południowe - najbardziej zielona część Mokotowa! - Mieszkanek jednopokojowe z osobną widną kuchnią o pow. 31,3 m2. Budynek po wszelkich remontach, wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

917 400 zł66 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament położony na osiedlu "hubertus". Atuty: usytuowanie na ostatniej kondygnacji,ekspozycja na trzy strony świata, wysokość pomieszczeń (3m), taras o powierzchni 23,45m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa przy ulicy Kwiatowej (między ulicami Madalińskiego i Narbutta). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Przejazd. Mieszkanie jest z loggią. Znajduje się na 2 piętrze. Lokal składa się z: - salon (sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutocińska

Mokotów,Warszawa

495 000 zł46 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciche mieszkanie z balkonem tuż obok stacji Metro Wierzbno. Budynek technologia rama H został odnowiony i dobrze się prezentuje. Ładne klatki. 2 windy. Mili sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

2 400 zł64 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów - dwustronne mieszkanie znajdujące się w modernistycznej kamienicy z 1936 roku należącej niegdyś do rodziny Wedel. Budynek w tamtych czasach słynął z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mokotowie w doskonałej lokalizacji - 650 metrów od stacji metra Racławicka. Mieszkanie w kamienicy z 1938 roku usytuowane na wysokim parterze-(wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

409 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciuchy mieszkanie w kamienicy z klimatem zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa w odległości 600 metrów od stacji Metro Racławicka. Mieszkanie jest na parterze a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

427 000 zł29 m² 14 972 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji holmhouse 2, renomowanego dewelopera Skanska. Jest to obiekt wybudowany w technologii breeam, co oznacza że materiały budowlane zostały pozbawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w o powierzchni po podłodze 140m2, powierzchnia użytkowa 115m2 ( nieduże skosy) usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej ogrodzonej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje / 140 mkw z tarasem I garażem przy parku. Przestronny, elegancki apartament; hall wejściowy z obszerną szafą wnękową ok.5 mkw oraz zorganizowaną garderobą ok.3 mkw. Otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować urządzone pod biuro mieszkanie w sasiedztwie Metra Wilanowska *** Miieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

707 000 zł44 m² 15 887,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 44,5 m.kw., 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka, przedpokój, 2 balkony, piętro 4, apartamentowy budynek z 2020 roku, Mokotów Służewiec ul. Taśmowa - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Służewiec,Warszawa

455 000 zł36 m² 12 534 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36,30M2, 2 pokoje, mokotów, ul.NIEGOCIŃSKA (Warszawa, Mokotów, Niegocińska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij