dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 400 zł106 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Map przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia bardzo komfortowe mieszkanie tuż przy metrze Wilanowska. 106 m2, 4 pokoje - 3 samodzielne sypialnie, dwie łazienki, pralnia, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

576 000 zł45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Al. Niepodległości/dąbrowskiego Do sprzedaży, widne, ciche dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku (cegła) z 1955 roku. Mieszkanie po remoncie, standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe z balkonem - wysoki standard - przy ul. Bukowińskiej / Metro wilanowska Mieszkanie ma ok. 53 m2, znajduje się na 9 piętrze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sadyba

Mokotów,Warszawa

1 054 704 zł96 m² 11 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na Sadybie oferuje szeroką ofertę mieszkań rodzinnych, w tym przestronne 4 pokojowe mieszkanie, w którego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem, 3 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sadyba

Mokotów,Warszawa

758 700 zł69 m² 10 973,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na Sadybie oferuje szeroką ofertę mieszkań rodzinnych, w tym przestronne trzypokojowe mieszkanie, w którego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł84 m² 16 904 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zapoznać Państwa z jedną z naszych najbardziej luksusowych nieruchomości, która zlokalizowana jest w biurowej części dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł70 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie po remoncie, z pięknym widokiem na jeziorko. Wygodne, przestronne, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 600 zł65 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

New , spacious after renovation 3 separated rooms apartment , separated kitchen , bathroom with shower ,separated toilet. All equipment and furniture is brand new. 1 room with sofa bed , desk, wardrobe. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł116 m² 36,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Agencja Tandem Home iq wynajmie apartament na Mokotowie na Marina Mokotów. Mieszkanie 4 pokojowe, ma ok 116 m2 i zlokalizowane jest przy ul. Rajskiej. Mieszkanie aktualnie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

810 000 zł54 m² 15 055,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwustronne ustawne mieszkanie z dużym przestronnym pokojem z loggią od strony południowej, pokojem oraz widną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą. Położone przy cichej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

576 000 zł45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Wyjątkowa lokalizacja! Centrum Mokotowa! Wyjątkowe mieszkanie przy Dąbrowskiego! Prezentujemy 45m2. dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1955 roku przy ul. Dąbrowskiego na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

660 960 zł65 m² 10 168,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle apartamentowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze inwestycji z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mangalia

Stegny,Warszawa

1 750 zł20 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym lokatorem! Wszystko jest nowe i świeże w mieszkaniu! Kawalerka jest bardzo funkcjonalna a jej główne zalety to: + dedykowana przestrzeń do pracy zdalnej + ogromna szafa +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

550 000 zł56 m² 9 876,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w samym centrum "korpo" Mokotowa - Mordor 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,69m2 usytuowane na 3 piętre w wysokim budynku z lat 70-tych. Z dużego pokoju można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Mokotów,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mokotów Górny! Najpiękniejsza dzielnica Warszawy! Jest tu wszystko_czego potrzebujesz do życia w wielkim mieście! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 50m2. z widną, samodzielną kuchnią!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Czerniakowskiej. Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania. W bezpośredniej bliskości liczne szkoły, przedszkola, uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

15 900 zł230 m² 69,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

*** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Apartament zajmuje ostatnią, trzecią, kondygnację oraz antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowe kompletnie urządzone - mieszkanie 2 pok. 37,5 m2 w najnowszym osiedlu apartamentowców przy ulicy Konstruktorskiej City Link przy samym Mordorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stary Mokotów,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz przytulnej kawalerki w sercu Mokotowa, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w kamienicy na Mokotowie przy ulicy Dąbrowskiego w pobliżu stacji metra Racławicka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

435 928 zł31 m² 14 062,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

******************* Biuro nieruchomości hampton home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie usytuowane na nowo wybudowanym osiedlu o nazwie "cybernetyki 17" przy ul. Komputerowej, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hampton Home ma przyjemność zaproponować do wynajęcia umeblowany i wyposażony apartament na Marinie Mokotów. Osiedle z własnym jeziorkiem, placami zabaw oraz zapleczem usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł83 m² 15 513,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż ciche mieszkanie własnościowe z kw do remontu o powierzchni 82,51 m2. Usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1936 roku na Mokotowie przy Ul. Asfaltowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Atrium Służewiec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szawnowni Państwo, jedyny w swoim rodzaju Apartamrnt dla Pary lub Singla na Warszawskim Mokotowie w genialnej inwestycji Qubik Loft!projekt zrealizowany w 2012 z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 054 704 zł94 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Prezentujemy ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,56 m2 z dwoma balkonami, położone na 2 piętrze w dzielnice Mokotów. Mieszkanie jest jasne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 499 zł57 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowe 3 pok. 57m2 w nowym osiedlu apartamentowców moduo Apartments - ul. Cybernetyki 6a (pomiędzy przecznicami: obrzeżna a Postępu). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Służew

Służew,Warszawa

455 000 zł36 m² 12 534,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż. 2 pokoje mieszkanie, po remoncie znajdujące się dzielnicy Służewiec. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 36,3 m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Mokotów,Warszawa

589 000 zł48 m² 12 194,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w odnowionym bloku w odległości 120 metrów od stacji Metro Wierzbno. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy - nie są uciążliwe hałasy z ulicy. Możliwy Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

486 000 zł38 m² 12 891,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przearanżowane na duże studio o powierzchni 37,7 m2 zlokalizowane na Mokotowie, 800 m od Galerii Mokotów. Istnieje możliwość powrotu do stanu pierwotnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Grobli

Stegny,Warszawa

570 000 zł52 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zarezerwowane Zapraszam do fantastycznego miejsca, na pograniczu Sadyby, stegien i Wilanowa. W budynku apartamentowym z 2008 roku jest do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

849 900 zł54 m² 15 771 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfort i spokój w luksusowym apartamencie z unikalnym widokiem i ogromnym tarasem nad Jeziorkiem Czerniakowskim w nietuzinkowej inwestycji - Mokotów Park, wybudowanym w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł113 m² 11 946,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 113 m2 w prestiżowej lokalizacji na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

577 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 57,7M2, 3 pokoje, mokotów, ul. Aleksandra gierymskiego (warszawa,Mokotów, gierymskiego) Na sprzedaż: przytulne i klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Starego Mokotowa. Położone jest na 4 piętrze kamienicy z windą. - 10 min. pieszo do stacji Metro Politechnika, - 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

488 000 zł37 m² 13 189,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym z 1967 roku. Blok znajduję się ok 190 m od Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 068 924 zł94 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Prezentujemy ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,56 m2 z dwoma balkonami, położone na 3 piętrze w dzielnice Mokotów. Mieszkanie jest jasne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z z panoramicznym widokiem na Pole Mokotowskie. Fantastyczna lokalizacja - 3 minuty pieszo do stacji metra "pole Mokotowskie". Mieszkanie ma powierzchnię 47 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Merliniego

Górny Mokotów,Warszawa

495 000 zł37 m² 13 378 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na Górny Mokotów, miejsce idealne do zamieszkania - #królikarnia, #warszawianka #park. Dwa pokoje ok 37 m2 w super lokalizacji, wśród zieleni, w budynku po wszelkich remontach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

576 000 zł45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż tylko za gotówkę mieszkanie w budynku z cegły z 1955 roku w odległości 190 m do stacji Metro Racławicka. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe z oknami na 3.