dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

1 019 200 zł64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do obejrzenia idealnego dla rodziny mieszkania blisko Parku Dolinka Służewiecka. Znajdziecie tu Państwo ciszę - w mieszkaniu i przy bloku, duży zielony teren do spacerów i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grupy AK Północ

Czerniaków,Warszawa

1 649 000 zł94 m² 17 542,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku, który liczy 4 kondygnacje, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 199 000 zł173 m² 18 491,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy apartament Premium o powierzchni 173 m przy Alei Wilanowskiej (mokotów, warszawa) na chronionym osiedlu ze stałą ochroną. Budynek ma butikowy charakter tylko 9 mieszkań, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Bonifacego na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako inwestycja kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Mokotów | Świetna lokalizacja Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 039 000 zł63 m² 16 565,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Warszawa, mokotów ul. Jurija Gagarina 31 | 62,72 m | kamienica I parter | duży potencjał Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 62,72 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł7 m² 197 143 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie premium, okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bokserskiej na mokotowskim Służewcu w Warszawie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 199 000 zł173 m² 18 491,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bruna 6 jest idealnym wyborem. Auty mieszkania: metraż: 49 m Piętro: 5 Ekspozycja: południowo-wschodnia (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 353,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotowie ul. Pieńkowskiego 4 Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany, dwupokojowy apartament w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowym na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 63 m , znajdujące się na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł27 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, położona na spokojnym, nowym osiedlu Mokopolis na warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne, jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w kamienicy z lat 50tych w sercu Starego Mokotowa. Budynek: budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Wyględów,Warszawa

1 175 000 zł50 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo prestiżowej części Mokotowa na ulicy Białej Floty w rezydencji Marina Mokotów. Mieszkanie jest dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów I Metro Racławicka I Zieleń opis nieruchomości: ciche mieszkanie w kameralnym budynku z lat 50. na Starym Mokotowie. Klimatyczna nieruchomość całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł117 m² 18 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

116 m | Marina Mokotów | 4 pokoje Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 116 m , położony na 1. piętrze uwielbianego osiedla przy ul. Przejazd 2. Marina Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 580 000 zł114 m² 13 901 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad lokalem. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie u zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej. Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 45 m z balkonem przy ul. Magazynowej na Mokotowie, w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną i monitoringiem. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia uroku tego przepięknego, świeżo wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze kamienicy z lat 50. XX wieku, z nową windą. To ciche i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

6 100 zł67 m² 91,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7a, usytuowane na 2 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł39 m² 26 897 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w stylu loftowym - idealne miejsce dla kreatywnych i ambitnych osób, które cenią sobie wygodę życia w miejskim otoczeniu. Budynek Nowoczesny budynek z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

1 980 000 zł94 m² 21 176 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 754,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam: przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 położone na 2 piętrze w budynku z 1977 roku. Lokal ze wschodnią ekspozycją i przyjemnym dla oka widokiem otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonały punkt Mokotowa. Do metra Służew 5 minut piechotą. Blisko bogata oferta edukacyjna i medyczna, centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Sąsiedztwo terenów Parku Dolina Służewiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym Mokotowie - Sielcach. Mieszkanie dostępne od zaraz - lokal wolny i niezamieszkały. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

706 364 zł40 m² 17 610,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz balansu między miejskim życiem, a bliskością natury? Poznaj mieszkanie, które jest idealną propozycją dla singla, pary lub pod wynajem. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 229 000 zł56 m² 21 907,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na zachodnią panoramę Warszawy - możliwość aranżacji według własnego stylu. Uwaga: zdjęcie kuchni, sypialni oraz salonu to wizualizacje na bazie.