dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym, przestronnym balkonie, a jednocześnie mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

11 000 zł102 m² 108,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia luksusowy apartament w jasnej tonacji ( 4 pokojowy )na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego kompleksu Belvedere Resisdance na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burgaska

Stegny,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 257 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje po generalnym remoncie | osobna kuchnia | wysoki standard | loggia | Mokotów Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych, znajdujące się w nowoczesnym, oddanym w 2023 roku budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 50 m - idealne dla dwóch osób Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bacha 26, w pobliżu stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

7 500 zł91 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, elegancko wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90,95 m , położone na 2 piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z całodobową ochroną. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 199 000 zł122 m² 26 221 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

: krótko: na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 121,28 m , położony na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m , położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku przy ul. Komputerowej 8 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

739 000 zł47 m² 15 650,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bytnara "rudego" 20. Mieszkanie zadbane, w starszym standardzie z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł131 m² 80,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate oferuje do wynajęcia przestronne, rodzinne mieszkanie z trzema sypialniami w zielonej części Mokotowa atuty Kameralne, zielone osiedle idealne dla rodzin 3 sypialnie + garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Służew,Warszawa

2 250 000 zł98 m² 23 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 86 m2 przy ul. St. Żaryna (biały Kamień) przy Polach Mokotowskich. 86 m2 | 4 pokoje | 2 łazienka | kuchnia| garderoba| taras. Mieszkanie po liftingu| blisko parku opis: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 398 000 zł54 m² 26 130,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

906 000 zł64 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stop. Zanim pojedziesz oglądać kolejne mieszkanie do odświeżenia, które finalnie oznacza remont za kilkadziesiąt tysięcy zobacz to. Tu wszystko zostało zrobione od podstaw i z głową. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł54 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, komfortowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z położone na zamkniętym osiedlu z prywatnym jeziorkiem i plażą. Mieszkanie wyróżnia przepiękny, ustawny taras będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

679 300 zł34 m² 19 781,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Wyględów,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 80 m2 zlokalizowany na Eko Parku, pola Mokotowskie. Minimalny okres najmu 12 miesięcy bez zwierząt bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł69 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Obecnie to dwa przestronne pokoje na prawie 70 m , ale dzięki przemyślanemu układowi można z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł69 m² 16 828,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Metro Wilanowska | Mokotów - Stegny Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 841 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie Kamienica z 1955r , cegła Wysokość pomieszczeń 2,89 m Po remoncie 2 lata temu Do mieszkania przynależy balkon i piwnica Jasny salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł55 m² 91,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą kameralnego 3 pokojowego mieszkania przy Polach Mokotowskich z klimatyzacją. Atuty Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 395 000 zł55 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 490,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł34 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 34m2, ciche 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną i wc, przedpokój. Mieszkanie po remoncie umeblowane. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł36 m² 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zdziechowskiego, okolice Domaniewskiej i Wołoskiej Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone przy ul. Wita Stwosza 50 na warszawskim Mokotowie - zaledwie kilka kroków od stacji metra Wilanowska. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W samym sercu warszawskiego mokotowa W pełni wyposażony | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie | Loggia ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja на русском ниже / eng description below Na wynajem komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe (60 m ) z prywatnym ogródkiem, położone w kameralnej inwestycji na.