dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suligowskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis warszawa - kompletne, dobrze skomunikowane, 50-metrowe mieszkanie Do wynajęcia 50-metrowe dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, w kameralnej, odnowionej kamienicy na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 390,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie dla osób ceniących komfort i jakość. Piękne wnętrze, wyszukana jakość i autorski projekt wykończenia to tylko niektóre atuty prezentowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

779 000 zł55 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na zielonym Mokotowie, doskonałą dla rodziny z dziećmi lub dla pary, która planuje poszerzyć swoje rodzinne grono. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solankowa

Mokotów,Warszawa

440 000 zł41 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe z osobą kuchnią, o powierzchni 41,20 m , usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, zlokalizowane w Warszawie na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

9 700 zł106 m² 91,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wprowadzenia = Czteropokojowe mieszkanie, położone jest w przy ul. Chodkiewicza w popularnym kompleksie Eko Park. Mieszkanie = Mieszkanie o powierzchni 106 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie (ul. Bukowińskiej). Mieszkanie usytuowane na 9. piętrze w inwestycji z 2007 roku. Lokal o powierzchni 56 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży gotowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Stary Mokotowie w okolicy Metra Racławicka, usytuowane wyremontowanej kamienicy z lat 50. Lokalizacja: *300 m metro Racławicka *10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, znajdujące się na 5 piętrze w apartamentowcu z 2017 r. Powierzchnię dodatkową tworzy balkon (około 4 m2), który porasta bluszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Górnym Mokotowie (ul. Woronicza) na zamkniętym osiedlu z dużą ilością zieleni, boiskiem, strefą rekreacyjną. Piękny, bezpieczny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów -dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 44m2 w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów i centrum biznesowego przy Domaniewskiej. Mieszkanie jest częściowo/ brak piekarnika/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 264 850 zł129 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie!. - znajduje się u podnóża Skarpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 45,40m2, dwa balkony, po generalnym remoncie, metro Wierzbno. Kuchnia w pełni wyposażona w nowy sprzęt agd na gwarancji renomowanych marek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

745 000 zł51 m² 14 607,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w zabytkowej kamienicy na Mokotowie Rok budowy 1954, cegła Metro Racławicka - 7 min na pieszo Ekspozycja północno-południowa Widok na podwórko, okno od salonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzy pokojowe do remontu z ogródkiem. Dobra lokacja , szkoły , place zabaw , sklepy ,szpitale. Mieszkam w Kanadzie kontakt przez whatsapp lub Messenger. Ryszard Pogroszewski , kom. 778.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

2 828 zł67 m² 42,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, jasne, 3-pokoje, oddzielna kuchnia! Duży balkon pow. 67 m2 - Dla studentów / Osób Pracujących - Dolny Mokotów Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe, jasne i czyste, mieszkanie (pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

349 000 zł20 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jeśli marzysz by zamieszkać blisko najpiękniejszego parku w Polsce - Łazienek Królewskich w zadbanej i stylowej kamienicy z 1956 roku u zbiegu ulic Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Mokotowie***** Na sprzedaż fantastyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

379 000 zł29 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładna kawalerka idealna dla studenta, pracującego singla lub pod inwestycję. Świetnie zlokalizowana. Gotowa do zamieszkania. Umeblowana. Po remoncie. Okolica bezpieczna, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

1 339 800 zł81 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja to kameralny sześciopiętrowy budynek apartamentowy z lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi w parterze budynku. Nowoczesna bryła budynku czerpie wzorce z art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

388 000 zł32 m² 12 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka o powierzchni 31,5m2, usytuowana na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowana na Mokotowie. Budynek zadbany,odnowiony. Lokal w stanie do remontu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowie o łącznej powierzchni 63m^2. Do odświeżenia lub większego remontu i aranżacji według własnej koncepcji. Mieszkanie ma przypisaną dużą, 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Mokotów,Warszawa

726 180 zł49 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 49,40M2, 2 pokoje, ursynów, ul.BELGRADZKA (Warszawa, Ursynów, Belgradzka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu blisko Galerii Mokotów. Nowocześnie zaprojektowane i w pełni wyposażone mieszkanie w dobrym standardzie. Kuchnia także ze zmywarką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 845 000 zł92 m² 20 032 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny i nowoczesny, 4-pokojowy apartament w sercu zielonego, starego Mokotowa, doskonały dla rodziny z dziećmi. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 781 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, przestronne mieszkanie z przepięknym widokiem. Powierzchnia mieszkania wynosi ok. 50 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Dolnym Mokotowie przy ul. Bartyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy doświetlone, zadbane 3 pokojowe w świetnej lokalizacji na Sadybie Przy ul. Bonifacego w jednej z ładniejszych inwestycji Obok Eco- bazarek Sadyba Best Mall Przepiękne rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

792 000 zł64 m² 12 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Spokojne i ciche, dobrze skomunikowanego 3-pokojowego mieszkania na Mokotowie. Spokojne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,31 m 2 na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 990 000 zł160 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż wstrzymana do odwołania. Niezwykły apartament w centrum Górnego Mokotowa - tuż obok stacji metra Wilanowska. Jedyny lokal na piętrze, ostatnie piętro mieszkalne, powyżej jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 708 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 46,60M2, 3 pokoje, mokotów, ul.SOBIESKIEGO (Warszawa, Mokotów, Sobieskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

345 000 zł23 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Świeżo wyremontowana jasna i przestronna kawalerka na Warszawskim Mokotowie o łącznej powierzchni 23m2 + piwnica Funkcjonalny układ, oddzielna kuchnia. Pierwsze piętro, czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Klimatyczna kawalerka o powierzchni 17m2 na Starym Mokotowie w kameralnym budynku przy cichej ulicy w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 711 632 zł154 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wydmińska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 817,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam rozkładowe, bardzo jasne, dwupokojowe mieszkanie. Piętro 6. Okna wychodzą na południowy zachód. W skład mieszkania wchodzą, pokój dzienny (ok. 16m2) z balkonem, sypialnia (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane bez prowizji od najemcy! Mieszkanie poł. na górnym mokotowie przy stacji metro racławicka. Ciche, słoneczne dwustronne , Z balkonem, w kameralnym budynku Z cegły. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

977 000 zł100 m² 9 770 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny z Najemcą! - 3-pok. z opcją wydzielenia 4-go pokoju - Pow. 100 m2 - Obecnie biuro - Służewiec / Mokotów Biznesowy Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny zaadaptowany na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

355 000 zł30 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką i przedpokojem - łączna powierzchnia 30 m2. 15 piętro (najwyższe) z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

740 000 zł49 m² 15 031 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj na Górnym Mokotowie! Najbardziej pożądanej dzielnicy miasta! Prezentujemy solidną kamienicę przy stacji Metro Racławicka w Alejach Niepodległości. Mieszkanie 49,23m2. Rozkładowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

819 000 zł56 m² 14 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3- pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania lub wynajęcia mieszkanie na warszawskim Mokotowie. 55,5 m2 z balkonem, który zdobią i ocieniają ruchome drewniane okiennice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

9 000 zł212 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia elegancki apartament w al. Wilanowskiej, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Budynek z 1995 roku, z windą, zadbaną klatką schodową, pełne zieleni osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 003 zł57 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, wysoki Standard - 2-pokojowe, pow. 57 m2 - Górny Mokotów - Metro wilanowska - ul. Bukowińska / ul. Pejzażowa na wynajem przytulne mieszkanie o pow. 57 m2 przy stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł56 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3- pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 56,2 m2 Bardzo dobrze skomunikowane - w pobliżu znajduje się pętla autobusowa, dojazd komunikacja miejską do metra Wilanowska zajmie tylko 5 min.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij