dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 207 200 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Mokotowie. Na 20 m2 składają się: duży pokój, aneks kuchenny i łazienka z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

387 200 zł19 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jeśli szukasz mieszkania do remontu, ta oferta może okazać się idealnym rozwiązaniem! Masz tutaj możliwość aranżacji zgodnie z Twoimi preferencjami - 1 pokojowe mieszkanie na start lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 150 000 zł156 m² 20 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 155-metrowy penthouse w stanie deweloperskim do własnej indywidualnej aranżacji. Do mieszkania wjeżdża bezpośrednio prywatna winda. Tylko jedno mieszkanie na piętrze, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie składa się z: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

940 000 zł44 m² 21 224 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować designerskie, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy tuż obok Pól Mokotowskich przy ul. Opoczyńskiej. Prestiżowa lokalizacja Starego Mokotowa, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 30,5m2 zlokalizowaną na Mokotowie / Służew. 500 Metrów od wejścia do Metra Służew Nieruchomość położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 31 m, przy ul. Marsylskiej 3 na warszawskim Mokotowie, osiedle Stegny. Mieszkanie, zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów - Ksawerów, ul. Bukowińska - rezydencja "pod Orłem" - z całodobowym monitoringiem i ochroną oraz dostępem do tarasu i ogrodu na dachu budynku 69m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja cenowa! 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2, w rewelacyjnej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie do remontu, świetnie skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie idealne dla singla, pary, rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 69 m2 z całodobową ochroną i recepcją w luksusowej rezydencji "pod Orłem" na warszawskim Mokotowie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu ulic Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<rezerwacja>Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Sadybie. Wygodny rozkład mieszkania z dwoma oddzielnymi sypialniami. Zielone osiedle z boiskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, (przestronne mieszkanie na Mokotowie). Ciche i słoneczne 56 m2, dwa pokoje (salon + sypialnia) z oddzielną, jasną i dużą kuchnią, po remoncie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 599 900 zł68 m² 23 527,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia pośrednikom I agentom nieruchomości dziękuję I proszę aby nie dzwonić W sprawie ogłoszenia. Sprzedam elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwicka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 210 400 zł68 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68 m , zlokalizowanego w urokliwej kamienicy na Dolnym Mokotowie, przy ul. Iwickiej. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służew,Warszawa

1 699 999 zł81 m² 20 987,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokoje I mokotów I gotowe do wprowadzenia Oferuję jasne, słoneczne oraz bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na warszawskim Służewcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mokotów Sielce ul. Czerniakowska - 200m od budynku nowa linia tramwajowa oraz przystanki autobusowe 45 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 2 m2 | piwnica ok 4 m2 | rok budowy: 1955 | stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł73 m² 20 547,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe na Mokotowie ul.Cybernetyki o powierzchni 72,99 m2. - świetna lokalizacja, blisko Westfield.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł75 m² 24 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie 74,49 m2 na pierwszym piętrze w unikatowej przedwojennej czteropiętrowej kamienicy z cegły na Starym Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 49 m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 2016 r. przy ulicy Bukowińskiej, mokotów Ksawerów. Mieszkanie świeżo po remoncie, z nową podłogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł60 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszamy do zakupu bardzo ładnego mieszkania w kamienicy. Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 24b mieści się w prestiżowej, nowoczesnej kamienicy z 1937/38 roku, projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chocimskiej 13 (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Odyńca 71 (mokotów) Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja oraz rozkład pomieszczeń. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

4 900 zł46 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca, nowe mieszkanie 46 M2, 2 pokoje, służewiec budynek: apartament znajduje się na prestiżowym osiedlu -solea Mieszkania przy Wyścigach. To butikowa inwestycja o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 350 zł12 m² 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój przy ul. Modzelewskiego 52 na warszawskim Mokotowie, idealne dla studentów. Nieruchomość przeszła generalny remont na początku stycznia 2024 roku. Wszystkie sprzęty są nowe. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 33 m2, 1 pok., zlokalizowane przy ul. Pieńkowskiego 4. Mieszkanie znajduje się w doskonałym położeniu na prestiżowym i biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie wygodę i najlepszą lokalizację w Warszawie, to mieszkanie jest dla Ciebie. Zanurz się w życie jednego z najbardziej pożądanych miejsca w stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 390 zł55 m² 43,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Bartyckiej 63a na Dolnym Mokotowie *nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku *w skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

4 500 000 zł148 m² 30 303 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament premium zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. To niezwykle ekskluzywny apartament usytuowany zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marzanny

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia od 1 listopada 2024 r. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł82 m² 17 039,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

** mokotów I dwustronne mieszkanie 82,16 m , 4 pokoje ** Oferuję jasne, dwustronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 82,16 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 215 000 zł55 m² 21 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednia sprzedaż Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ulicy Obrzeżnej 1D. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 129,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Chcesz zainwestować kapital bezpiecznie? Zależy Ci na nieruchomości która jest położona w dobrej lokalizacji? - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie :) Rozkładowe mieszkanie, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mokotów Czerniaków ul. Melomanów 65m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon typu loggia | piwnica | 4 piętro bez windy | 1994r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

5 600 zł125 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie 125 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 1996 r. przy ulicy Konduktorskiej, mokotów Sielce. Idealne dla rodziny. Cena: 5600zł + 1900 zł czynsz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij