dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 600,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Unikatowe mieszkanie na drugim piętrze kamienicy z 1937 roku z windą. Mieszkanie bardzo wysokie - 330 cm. Dwustronne, od strony zachodniej salon o powierzchni 29 metrów z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 294 280 zł66 m² 19 610,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc Tax 0% Commission Exceptional 66 m apartment with the highest level of comfort and convenience for the future owners. The apartment is located in an excellent location; in the neighborhood there.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Stegny,Warszawa

9 900 zł105 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z trzema sypialniami na zielonym mokotowie budynek: nowoczesny kompleks mieszkalny znajdujący się w doskonale skomunikowanej części Mokotowa. Otoczony jest zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł58 m² 19 982,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowny Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Genialna komunikacja z centrum oraz pełna infrastruktura wokół sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 357 536 zł111 m² 21 159 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 5-cio pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 496 001 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

! bez prowizji, bez pcc I! - Metraż: 92,37 m2 - Taras: 38,17 m2 - Wysokość: 3 m - Położenie: południe, wschód - Termin oddania: oddane w 2023 - Przed obniżką: 2 670 992 zł - Po obniżce: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

779 000 zł43 m² 17 999,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,28 m przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,28 m2 składa się z: - salonu pow. ok. 19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

6 500 zł69 m² 94,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,69 m2 zlokalizowane przy ulicy Wynalazek w dzielnicy Mokotów / Służewiec. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

789 000 zł58 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja 111 Zapraszamy do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem o ogromnym potencjale! To nieruchomość do remontu, które czeka na nowego właściciela, gotowego nadać mu nowy, osobisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 073,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Odkryj mieszkanie, które idealnie łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Idealne dla singla, pary, lub inwestora, które chcą zainwestować w przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie w kamienicy z 1936 roku. Lokal usytuowany na 3 piętrze w budynku z windą. Klatki schodowe po remoncie- zachowane zostały oryginalne posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Mokotów,Warszawa

639 000 zł30 m² 21 075,20 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kompaktowa kawalerka - 30 m2 - Mokotów Kompaktowa kawalerka położona na warszawskim Mokotowie w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 16 pięter. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

2 496 000 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego gotowego do odbioru mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 084 000 zł52 m² 21 044,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51, 51 m 2, położone w cztero piętrowym budynku z lat 50-tych. Mieszkanie usytuowane jest na 3 pietrze, w budynku nie ma windy. Budynek po pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 350 zł58 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament znajdujący się na osiedlu hubertus w pobliżym centrum business Mokotów Park oraz lotniska Chopin. Apartament wykończony został w wysokim standardzie, przy zastosowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu odnowionego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2, zlokalizowanego przy ulicy Kazimierzowskiej 69 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zależy Ci na nieruchomości, która jest położona w dobrej lokalizacji, a jednocześnie w otoczeniu zieleni? - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie :) Mieszkanie jest rozkładowe, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979 roku. Budynek dobrze utrzymany i wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, o pow. 37 m.2., na Sadybie, przy ul.Św.Bonifacego. ( czynsz administracyjny wliczony już jest w cenę najmu) Mieszkanie jest przytulne, jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szyprów

Marina Mokotów,Warszawa

12 000 zł135 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na wynajem Marina Mokotów. Dolny Mokotów, czynsz najmu to 12 000 zł za miesiąc plus 2 800 zł płatne do wspólnoty, plus energia elektryczna wg zużycia. Mieszkanie ma 135.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

925 000 zł52 m² 17 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować 3- pokojową nieruchomość usytuowaną na Starym Mokotowie w budynku z 1964 roku. W bliskiej odległości Pola Mokotowskie oraz Metro. Atuty Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

2 750 000 zł95 m² 28 856,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany w nowej części Mariny Mokotów przy ul. Białej Floty. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł90 m² 27 771,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży 4 pokojowego apartamentu na Mokotowie, w kompleksie Eko Park, przy ulicy Chodkiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, w kameralnym 4 piętrowym budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

897 000 zł44 m² 20 253 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Iwickiej. Mieszkanie ma 50 mkw i składa się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w czteropiętrowym bloku położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: - minuta od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 na którą składa się: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową i wc Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Odkryj miejsce gdzie historia łączy się z nieocenionym urokiem najbardziej zielonej części Warszawy! Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od warszawskich Łazienek! Ten adres nigdy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przepiękny 2 pokojowy , kompletnie wyremontowany apartament na Starym Mokotowie. Apartament mieści się w kamienicy z lat 50 zbudowanej z cegły jako plomba istniejących już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z garderobą w Centrum Mokotowa. Dwustronne mieszkanie - 60 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 130 000 zł56 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego studio w budynku posadowionym na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Mokotowie, w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bruna. Idealna lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz metra (250m do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

2 750 000 zł95 m² 28 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mokotów | Marina || I Apartament o powierzchni 95 Mk - 2 sypialnie, 2 łazienki, loggia 10m2, 2 szerokie miejsca parkingowe w garażu podziemnym, komórka oraz boks. Atuty Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

885 000 zł48 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - dużego przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 209 851 zł55 m² 21 874 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł20 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy jasną, przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m2, zlokalizowaną przy Al. Gen. Władysława Sikorskiego 18. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od 1 listopada 2024 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotów, przy Alei Wyścigowej 14a. Nieruchomość o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się w Warszawie przy ul. Grottgera. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania świeżo po remoncie znajdującego się na Mokotowie przy ul. Konstancińskiej 7b. Blok znajduje się w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 33 m2, 1 pok., zlokalizowane przy ul. Pieńkowskiego 4. Mieszkanie znajduje się w doskonałym położeniu na prestiżowym i biznesowym.