dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże komfortowe mieszkanie w pobliżu stacji Metra Wałbrzyska. W mieszkaniu znajdują się 4 sypialnie i salon z aneksem kuchennym). 3 niezależne balkony, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

526 350 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, o powierzchni 36,3 m.kw z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy Mieszkanie położone jest na 5 piętrze budynku z 1975 r., położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

16 000 zł190 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 190M2, 3 sypialnie, 3 łazienki, taras, mokotów - ul. Leszczyny budynek: budynek przy ul. Leszczyny 10 powstał w 2005 roku na zamkniętym osiedlu Pod Skocznią. Budynku strzeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł78 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na poddaszu. Powierzchnia to 78 m2 (po podłodze 85 m2). Metro Racławicka oddalone o 700m. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł50 m² 110,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, eleganckie trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Znakomita lokalizacja na granicy Ursynowa i Mokotowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w apartamentowcu na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, przy ul. Rajskiej na Mokotowie. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne 2 umeblowane pokoje na piątym piętrze w budynku z windą. Budynek usytuowany przy Odolańskiej/ Puławska. Mieszkanie z oknami na Odolańską. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

789 000 zł46 m² 17 152,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Polecamy jasne, ciche, przestronne 2 pokojowe na Mokotowie Przedwojenna kamienica 1928 r, cegła Wysokość - 3 m Ekspozycja wschód-zachód Mieszkanie gotowe do zamieszkania z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sielce,Warszawa

920 000 zł69 m² 13 294,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Sobieskiego w drugiej linii zabudowy. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym z zielonym skwerem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

7 850 zł96 m² 81,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy al. Wilanowska. Lokal o powierzchni 96 mkw. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 908,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania na Górnym Mokotowie? Marzysz o własnym miejscu, które od razu będzie gotowe do zamieszkania? A co powiesz na przestrzeń pełną światła i pozytywnej energii, otoczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wygodne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobna kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 60 zlokalizowany przy ul. Jarosława Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów, tuz przy stacji metra Racławicka mieszkanie : Dwa niezależne pokoje po około 15-16 m (mieszkanie wygodne dla dwóch niezależnych osób ) widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w 2-pokojowym mieszkaniu położonym na nowoczesnym, komfortowym osiedlu zlokalizowanym w pobliżu mokotowskiego centrum biznesowego. Wnętrze idealne dla singla lub pary. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł90 m² 17 095 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zadbana kamienica z windą z roku 1935 zlokalizowana na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią z oknem, dwóch przestronnych sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 785,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie przy ul. Bełskiej. Słoneczne mieszkanie otoczone zielenią - widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osikowa

Mokotów,Warszawa

880 000 zł65 m² 13 455,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na Chomiczówce na sprzedaż. Trzypokojowe mieszkanie (w tym jeden z aneksem kuchennym). Strona wschodnio-zachodnia. Salon z z ogromnym balkonem (12 m2), widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

729 000 zł51 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli poszukujesz wyjątkowego i klimatycznego mieszkania z charakterem w sercu Starego Mokotowa, to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie Do sprzedania unikatowe i klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

817 000 zł67 m² 12 172,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ursynów I Mokotów I 3 pokoje I Sprzedaż I Mieszkanie I Kłobucka Do zamieszkania, w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie w niezwykle zielonym i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

727 000 zł47 m² 15 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w doskonałym punkcie. Lokal rozkładowy, 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie częściowo umeblowane, kuchnia kompletnie wyposażona. Wentylacja grawitacyjna w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

1 200 000 zł73 m² 16 463,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedane! Mokotów Sielce z 2020 r 3pokoje 72,98 m2 do wprowadzenia, wkrótce tramwaj ( ul.Sobieskiego), autobusy. Mieszkanie położone na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł85 m² 25 273,30 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Luksusowa oferta, mieszkanie z widokiem na Park! Nowoczesne mieszkanie w zrewitalizowanej, przedwojennej kamienicy z windą w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie położone na Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej To świetna propozycja zarówno na zakup na prywatne cele mieszkaniowe jak i na wynajem! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

800 000 zł41 m² 19 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72 m2. W tej inwestycji posiadamy również inne lokale na sprzedaż od 26 do 108 M2. Mieszkanie składa się z: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

597 000 zł53 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w bloku przy ul. Warneńskiej (stegny). W skład lokalu wchodzą: salon (16m2), 2 sypialnie (11 i 9 m2), oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.45 m2 na III piętrze w kamienicy z 1952r. (bez windy), stary Mokotów ul. Wiktorska. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Mokotów,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Marymoncie na sprzedaż. Zaprojektowane przez architekta ze szegolnymi dodatkami, wyexponowana oryginalna ściana betonowa, bardzo jasne i widne mieszkanie, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: posiadamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (50m2) z ogrodem. Usytuowany na Warszawskiej Białołęce. Teren zamknięty. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego salonu, -Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowye mieszkanie tuż przy samej stacji metra Wierzbno! Mieszkanie Mieszkanie znajduje na 7 piętrze. Okna wychodzą na zachód. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Czerniaków,Warszawa

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1987 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, pow. 70 m2, garaż, balkon - Idealne dla pary lub singla - Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia jasny, przestronny, 3-pokojowy apartament o pow. 70 m2, usytuowany na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł92 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny i umeblowany apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu - Eko Park, przy Polach Mokotowskich. Apartamentowiec posiada całodobową ochronę i jest otoczony piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: prestiżowe i eleganckie osiedle z roku 2009 przy Al. Wilanowskiej 81. Monitorowane z ochroną. Na terenie osiedla placyk zabaw dla dzieci i wyjście na zielony cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kwiatowa

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów, ul. Kwiatowa (przy Różanej) do metra Racławicka 5 minut piechotą. Przytulna kawalerka z widną kuchnią. Wyposażone w podstawowe meble, pralkę, lodówkę. wygodne dwuosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament znajdujący się w prestiżowej.