dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł99 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalny 2 poziomowy apartamenr dla rodziny z rozdzieloną częścią dzienną i sypialną Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe. Kuchnia po generalnym remoncie. Nowe instalacje: elektryczna i gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

398 274 zł48 m² 8 297,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

807 903 zł93 m² 8 689 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konduktorska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 331 000 zł176 m² 7 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1996

ul.KONDUKTORSKA/PIASECZYŃSKA 7-o pokojowe ,trójstronne mieszkanie o pow.176 m2 znajduje się na 2-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 24-o godzinną ochroną.Powierzchnie pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 30 m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Bobrowieckiej 3a. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, nowoczesnej łazienki we wnęce oraz przestronnego balkonu. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

505 000 zł55 m² 9 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stary mikotów bardzo słoneczne, ustawne, przestronne 2 pokoje na 1-ym piętrze w kamienicy z lat 50-tych na Mokotowie. Okolica bardzo cicha, spokojna, w sąsiedztwie same niskie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

505 636 zł61 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 60,92 m2, na trzecim piętrze w stanie deweloperskim, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie z widokiem na Warszawę, w dobrej lokalizacji. Jeśli cenisz sobie piękno i wygodę, to ta nieruchomość może Cię zainteresować. Nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 450 zł56 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: mieszkanie 2 pokojowe 56 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Magazynowej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 8/8 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna i elegancka kawalerka w doskonałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Powierzchnia 39 m2 , pokój 20,50 m2, kuchnia 10,50m2 ,łazienka 3m2. Cena 350000 pln. do negocjacji. 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oglądania tego wyjątkowego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze z widokiem z okien na pobliskie drzewa. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już apartament 43m2 w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Złoty Potok/ Kłobuckiej. Nowy apartament, nigdy dotąd niezamieszkały, wysoki,co daje wrażenie większego i bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Służew,Warszawa

1 210 000 zł88 m² 13 717,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nietuzinkowo zaprojektowany loft w Woronicza Qbik. Ten dwupoziomowy softloft, o powierzchni 88% m2, to propozycja dla każdego kto ceni sobie wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 250 zł67 m² 48,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w niewielkim budynku z 2004 r. w rewelacyjnej lokalizacji tuż obok metra Wilanowska. W pobliżu liczne kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

512 000 zł65 m² 7 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 64,6m2, ulica bacha + komórka lokatorska - piwnica 5m2 + balkon 3m2 Mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze w bloku Blok jest odnowiony Winda Pokoje bez mebli, pozostaną szafy w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47m2, 3 pokoje Mokotów. Bez prowizji! Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Bardzo ładnie wykończona łazienka W kuchni zostaje cała zabudowa, w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka z osobną dużą kuchnią i łazienką w Kamienicy na Górnym Mokotowie, ul. Madalińskiego róg ul. Wołoskiej. Ciche mieszkanie , okna na podwórko i zieleń. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament po generalnym remoncie, przy Opoczyńskiej cichej, kameralnej ulicy - w sercu Mokotowa, z klimatem, w przedwojennej, odnowionej kamienicy. Do stacji metra Pole Mokotowskie ok. 700m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy ,jeszcze niezamieszkały apartament zaprojektowany przez projektanta wnętrz i wykończony w wysokim standardzie.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.Cena zawiera czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy 47 m2 apartament w centrum Mokotowa przy ulicy Obrzeżnej. Jasny i przestronny, w pełni umeblowany. Ciche i słoneczne - znajduje się na drugim piętrze , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Portofino

Mokotów,Warszawa

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, piętro 0/12, 1975r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Portofino, mokotów. Składa się z pokoju 18,7m2 , kuchni 6,2m , łazienki 3m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne mieszkanie na wynajem. Mieszkanie wynajmowane przez ostatnie 2 lata z ceną najmu 3 tys. zl, co daje przy tej cenie zwrot z inwestycji na poziomie 8% rocznie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny 2 pokojowy apartament do wynajęcia na nowym osiedlu z 2016 położony w samym sercu Mokotowa, tuż przy biurowcach biznesowych. Usytuowany na 6 piętrze 8 piętrowego budynku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta na Mokotowie, w niskim 3 piętrowym kameralnym budynku, wybudowanym z cegły, w otoczeniu wyłącznie niskiej zabudowy: budynki mieszkalne, segmenty oraz zabudowy willowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

407 500 zł50 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w poszukiwanej do mieszkania, spokojnej okolicy Joliot curie/tagore. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 lipca 2017 niezwykle kompaktowe, przytulne mieszkanie dwu- pokojowe o powerzchni 36 m2, na mokotowie. Całkowicie wyposazony lokal, w zielonej części Mokotwa, przy parku wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł117 m² 81,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament z ogródkiem w doskonałej i prestiżowej okolicy Mokotowa. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 36m2 - pokój, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój - zamknięte osiedle - mieszkanie przy ulicy Niewielkiej (przylegającej do Bartyckiej) - dobrze skomunikowana okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starościńska

Górny Mokotów,Warszawa

990 000 zł85 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

ul.STAROŚCIŃSKA 3- pokojowe mieszkanie o pow.85 m2 znajduje się na 3-m piętrze w 4-o piętrowej kamienicy z 1936 r. Powierzchnie pokoi wynoszą; 23 m2,15 m2 oraz salon o pow.22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Dolny Mokotów,Warszawa

810 000 zł74 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

ul.OLESIŃSKA/PUŁAWSKA Piękne ,luksusowe 3-y pokojowe mieszkanie o pow.75 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1955 r.Mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

500 000 zł65 m² 7 739,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,6 m2 na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym z 1976 roku przy ulicy Batuty. + komórka lokatorska - piwnica 5m2 + balkon 3m2 Blok jest odnowiony Winda Pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Stegny,Warszawa

2 100 zł54 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oferta agencyjna mieszkanie po remoncie kapitalnym, kuchnia połączona z mniejszym pokojem, agd, rtv, dwa pozostałe pokoje duże, umeblowane i oddzielne, wolne od zaraz, winda, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 300 zł97 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane, przestronne, widne trzypokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu z pełnym zapleczem (sklepy, poczta, jezioro, plac zabaw). Kuchnia- w pełni wyposażona, sprzęt Bosch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 007,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Cichy zielony Mokotów. Osiedle Marina. Doskonała infrastruktura handlowa i komunikacyjna.Osiedle monitorowane, bezpieczne, spokojne, duży wewnętrzny park z siłownią plenerową, alejkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 088 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie mieszkania! Do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w bloku u zbiegu ulic Puławskiej i Wałbrzyskiej. Doskonała.