dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy pięciopokojowy apartament o pow. 160 m2 z tarasem i oranżerią w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Tawerny. Unikatowy widok na jeziorko wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowo wykończony apartament 2-pokojowy położony na nowym, prestiżowym osiedlu moduo na Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów przy ul Cybernetyki. Apartament zupełnie nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Dolny Mokotów,Warszawa

297 000 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 33 m2 na 2. piętrze 6-piętrowego bloku z 1955 r. przy ulicy Gagarina róg Sieleckiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 4 pokojowe (spółdzielczo - własnościowe) o powierzchni 64,2 m kw zlokalizowane na ulicy Czerniakowskiej. Rozkładowe, widne, ciepłe. Lokal mieszkalny znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 1 pokojowego mieszkania 35m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Kłobudzka. Mieszkanie dostępne jest od 1 Lutego i znajduje się na piętrze 4/6 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobry punkt komunikacyjny, 200 m do stacji metra Wilanowska,tramwajów , autobusów. Mieszkanie wykończone i umeblowane nowocześnie w kameralnym apartamentowcu z recepcją. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie stacji metra Wierzbno i stacji Wilanowskiej. Parter, spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Stegny,Warszawa

1 650 zł40 m² 41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Bernardyńskiej. Jeden pokój połączony z kuchnią. Oddzielna sypialnia z szafą wnękową. Obecnie mieszkanie w trakcie sprzątania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 800 zł54 m² 33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 30 kwietnia, mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gagarina. Mieszkanie składa się z oddzielnych pokoi. Duże umeblowane, bardzo słoneczne pokoje. Oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 700 zł53 m² 32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gagarina. Mieszkanie ciche, pokoje oddzielne, umeblowane w całości, oddzielna, widna i umeblowana kuchnia, internet, wolne od 30 kwietnia, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Stegny,Warszawa

1 550 zł39 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ulicy Korczyńskiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Z balkonem. Jest internet. Bardzo ciche i jasne. dobry dojazd do Centrum. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 maja mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Bonifacego, blisko C.H Sadyba Best Mall. dwa pokoje oddzielne nieprzechodnie. Kuchnia połączona z małym pokojem. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o pow. ok. 62 mkw, znajdujące się na 7 piętrze w budynku 12 piętrowym z 2003 roku. Blok ogrodzony, monitorowany z ochroną oraz recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o pow. ok. 62 mkw, znajdujące się na 7 piętrze w budynku 12 piętrowym z 2003 roku. Blok ogrodzony, monitorowany z ochroną oraz recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olesińska

Stary Mokotów,Warszawa

840 000 zł75 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Starego Mokotowa przy ulicy Olesińskiej, tuż przy parku Morskie Oko. W sąsiedztwie głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 147,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu do sprzedaży luksusowy apartament dwupokojowy 49,44m2 usytuowany w zamkniętym i strzeżonym kompleksie Villa Marina na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej- w pobliżu stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł45 m² 38,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja! Mieszkanie tuż przy Ogrodzie Jordanowskim i Parku Dreszera. Do metra Racławicka niespełna 4 minuty. Położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w jednym z najlepszych rejonów pod względem lokalizacji, przy ul. Domaniewskiej 17/19, niedaleko Centrum Biznesowo-Finansowego na zbiegu ulic Postępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczna lokalizacja mokotów /wołoska / odyńca Mieszkanie o powierzchni 47 m - duża loggia na cała szerokość mieszkania - oddzielna, widna kuchnia z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Allmeda Biuro Obrotu Nieruchomościami Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 par. 1 kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

390 000 zł53 m² 7 303,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Własność hipoteczna,urządzona K.W. Mieszkanie 3 pokojowe. Pokój dzienny z dużym balkonem (loggia)- wystawa wschodnia. W dużym przedpokoju szafy. WC i osobno łazienka. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

310 000 zł29 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Racławickiej 42, niedaleko stacji metra Racławicka na Starym Mokotowie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla jednej osoby lub pary (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam do sprzedania kawalerkę z wydzieloną sypialnią oraz zamkniętą kuchnią z oknem. Mieszkanie jest na ostatnim, 11 piętrze bloku z płyty. Bez balkonu, winda dojeżdża do 10 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

327 000 zł38 m² 8 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- 2 pokoje - oddzielna widna kuchnia - 38m2 - 3piętro - balkon - odnowione klatki, nowe windy Cena: 327.000 zł Cena/m2: 8600 zł/m2 Tel.: ALLMEDA Biuro Obrotu Nieruchomościami Niniejsze ogłoszenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

339 000 zł45 m² 7 519,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w kamienicy, w dobrej lokalizacji. Łatwy dojazd w każdą część miasta. Możliwość aranżacji mieszkania na wiele sposobów jest dodatkowym atutem. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w osiedlu usytuowanym u zbiegu ulic Powsińskiej i Św. Bonifacego. Budynek z 2001r. w bardo dobrym stanie technicznym. 3-piętrowy, bez windy. Lokal położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem, umeblowane. Całe mieszkanie dobrze doświetlone. Wyposażenie: zmywarka lodówka meble piekarnik kuchenka telewizor pralka Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pięknie urządzone, ciche i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego przy ulicy Wołoskiej. Mieści się ono na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (400m stacja metra,Kościół,szkoła).Duże wygodne sypialnie,obszerny salon,WC,łazienka.Do mieszkania należy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Startfragment Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania 48m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Puławskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

9 000 zł142 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***************** Najemca nie płaci prowizji. Prowizję Agencji pokrywa Wynajmujący ************** Do wynajęcia apartament typu Penthouse z luksusowym wyposażeniem. Widok na jezioro. Dwa miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępny od zaraz. Do wynajęcia luksusowy apartament - klasa premium na Mokotowie zaraz przy Mordorze - ul. Woronicza - spacerem kilka minut. Apartament został nowocześnie wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

339 000 zł37 m² 9 196,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetna inwestycja dostępna od zaraz. Mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji moduo house, w pobliżu centrum biznesowego na ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. Widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

395 600 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przykład zabudowy ekskluzywnej w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa będzie wyjątkowa. Naszym celem stało się zrealizowanie ekskluzywnej wizji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy samym wejściu do metra Służew (dobry dojazd do Galerii Mokotów - 10 min.). Dwa pokoje (salon połączony z kuchnią), balkon 6m2 plus komórka lokatorska, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe , ciche mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu obok Galerii Mokotów oraz centrum finansowo-biurowego.Jedno miejsce parkingowe płatne dodatkowo 200pln. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł112 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 112m2 na terenie osiedla Woronicza Park. Na terenie osiedla znajduje się mały park, plac zabaw dla dzieci oraz boisko. W bliskiej okolicy (200 metrów) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 w apartamentowcu na Mokotowie Mieszkanie z bardzo dobrze zaaranżowaną powierzchnią składa się z: * przestronnej części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

255 000 zł31 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania kawalerkę o powierzchni 31 m2, znajdującą się na drugim 2-gim piętrze 11-piętrowego budynku z płyty przy ul. Barcelońskiej na Mokotowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

353 000 zł36 m² 9 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszania: ul. Cybernetyki, mokotów stan deweloperski, można już ogladać mieszkanie - cesja u developera, 1%pcc+ok.1500zł koszty notarialne - wpłata 20% dla developera, potem w ciągu 14.