dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na kameralnym i oryginalnym osiedlu. Konstrukcja mieszana, technologia kanadyjska z murowaną klatką schodową, budynek obłożony klinkierem. Mieszkanie zadbane, otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezpośrednio po remoncie, bardzo ładne, słoneczne, całkowicie wyposażone. Korytarz zamykany, razem z dwoma innymi mieszkaniami. Blok ocieplony, klatka odnowiona, domofon, dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogunki

Mokotów,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam tylko bezpośrednio mieszkanie z cegły na Mokotowie. Pokój z kuchnią z możliwością zrobienia 2 pokoi. Tylko 3 mieszkania na piętrze, blok dwupiętrowy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na Mokotowie. Umeblowane i wyposażone. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Capri

Stegny,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Witam serdecznie, sprzedam bezpośrednio mieszkanie 64m2 na Stegnach przy ulicy Capri 3 na III p. w bloku IV-piętrowym. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Cicha, spokojna i zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Służew,Warszawa

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Budynek po remoncie, wymianie instalacji i ociepleniu. Zlokalizowany w pobliżu ul. Rzymowskiego więc w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie do remontu. Kuchnia widna. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie znajduje się przy ul. Bartyckiej w Warszawie, w nowej inwestycji na Mokotowie w bloku o wysokim standardzie, w pobliżu Centrum, parku Łazienkowskiego i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Stegnach. Po remoncie w stanie dobrym. W okolicy szkoła przedszkole i sklepy. Budynek usytuowany jest w środku osiedla co gwarantuje ciszę. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe mieszkanie, remont wykonano w 2008, dodatkowo schowek na piętrze vis a vis mieszkania. Na piętrze 3 mieszkania, w klatce 24, 2 windy; mieszkanie znajduje się od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

640 000 zł67 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne, rozkładowe, jasne i ustawne wschodnio-zachodnie mieszkanie koło stacji metra Służew. Mieszkanie 3 lata po generalnym remoncie, wymienione grzejniki, okna i glazury. Odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie prosto po kapitalnym remoncie. Bardzo ładne, nowoczesne, umeblowane,wyposażone w sprzęt agd, rtv. W pobliżu sklepy,apteka,kwiaciarnia,fryzjer,przystanek autobusowy dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, wyposażona widna kuchnia, częściowo umeblowane, okna wychodzące na podwórko, teren zamknięty, okolica cicha i spokojna dobry punkt komunikacyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa pokoje z widną kuchnią. W pokojach na podłodze mozaika brzozowa. Kuchnia zabudowana z wyposażeniem. Okna pcv z kierunkiem płn./zach. Łazienka i toaleta osobno. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 56m kw. 3 pokojowe z widną kuchnią umeblowane. Kuchnia i łazienka urządzone glazura, terakota. Sprzęt agd: pralka lodówka, kuchenka, zamrażalka,. Pokoje urządzone , przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

234 000 zł31 m² 7 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe Mokotów-Stegny z oddzielną , widną kuchnią 7 m, przestropnny pokój 20m z wnęką sypialnianą. Budynek zadbany z lat 70, ocieplony, wymienione instalacje, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

490 750 zł65 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

mieszkanie w stanie idealnym ,wymieniona instalacja elektryczna, zabudowane szafy,zaluzje miedzyszybowe,pokoj z loggia widok na park,absolutnie ciche,parking przed budynkiem,zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania trzypokojowe mieszkania wymagające remontu, odnowienia. W okolicy jest centrum hadlowe, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

315 000 zł46 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Uwaga sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci jakiejkolwiek prowizji poza opłatami U notariusza. Okazja! Jasne, słoneczne , przestronne mieszkanie na 2 piętrze (45,6 m2). Okna na zachód (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

328 000 zł48 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Okazja! Mieszkanie na Mokotowie - w dobrej lokalizacji. Bliskość komunikacji, bliskość infrastruktury - Galeria Mokotów. Ciekawy rozkład mieszkania z podziałem na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, rezydencja Mokotów , ul. Bukowińska,designerski, wykończony, kompletnie wyposażony apartament ( salon, sypialnia, łazienka) ,ok. 53m kw.plus ok. 30 m kw. balkon, plus pomieszczenie obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

361 000 zł47 m² 7 730,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe mieszkanie do remontu. Kuchnia widna. Glazura i terakota do wymiany, na podłodze gumoleum na szlichcie. Stare okna. Balkon 5m.kw., zabudowany. Piony po wymianie. Klatka schodowa odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią. Glazura i terakota w stanie średnim, w pokojach parkiet. Łazienka i wc osobno. Okna pcv. Duża loggia. Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne