dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko park, sklepy, szkoła, bazarek, galeria Mokotów. Bardzo dobry punkt komunikacyjny ( Lotników, puławska, metro Służew, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pelni umeblowana kawalerka, drzwi antywlamaniowe, nowa winda, czysta i cicha, 3 min. do metra Wilanowska i 3 min. do metra Wierzbno, bezposrednio, od zaraz, na dluzej.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

185 000 zł20 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym. Do remontu. Aneks kuchenny w przedpokoju. Na podłodze mozaika. Łazienka z kabiną i wc. Nowe okno. Klatka schodowa po remoncie. Sobota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

210 000 zł31 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w zielonej okolicy. Blisko parki, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, sadyba bestmall. Piwnica. Mieszkanie jednostronne, do remontu. Na podłodze w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja, metro, bliska sgh, uliczka boczna o ruchu lokalnym, w pobliżu ul. Niepodległości i Rakowiecka. Mieszkanie zlokalizowane na 3-cim piętrze w trzypiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa - Mokotów - ul. Kazimierzowska 46/48 - szczególne miejsce - mieszkanie dwupokojowe 40,9m2, komfortowe, osobom niepalącym wynajmę. Salon 16m2, sypialnia 11m2, kuchnia 5m2, hall 5m2, łazienka 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniwoja

Wierzbno,Warszawa

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia kawalerkę. Komunikacja: mieszkanie znajduje sie w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. W okolicy jest metro (wierzbno) tramwaj i autobus, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe o pow. 48 m2, kuchnia oddzielna w zabudowie, wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. We wszystkich pokojach wymieniono okna na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na nowym osiedlu, nowe, ekskluzywne i słoneczne. Na podłodze w pokojach panele, w łazience, ubikacji, kuchni i przedpokoju terakota. Łazienka, ubikacja, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciechocińska

Sadyba,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne mieszkanie na Sadybie w domu z ogródkiem.Czyste, po generalnym remoncie. Cicha, spokojna,zielona okolica.Czynny kominek w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lotników

Służew,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Czteropiętrowy budynek mieszkalny z lat 70-tych na Mokotowie. Przeprowadzono remonty docieplenia budynku oraz remont elewacji. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - szybka komunikacja do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Pokój do wynajęcia w dobrej lokalizacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe. Niedaleko parku Morskie Oko. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nadaje się też do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Blok po wymianie pionów, docieplony z nową windą, piętro 8 z 10. Cztery lokale na piętrze. Mieszkanie składa się z dobrze oświetlonego pokoju, widnej, oddzielnej kuchni, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ciche , słoneczne, 5 min. do metra Wierzbno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Liczba pokoi: 3 Piętro: 9 Liczba pięter: 17 Materiał budowy: rama H Rok budowy: 1977 Stan budynku: ukończony oddany do użytku Wysokość pomieszczeń: 250 cm Liczba lini telefonicznych: 1 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

205 000 zł32 m² 6 327,16 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Okazja! Mieszkanie 2 pokojowe na Służewiu w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie pierwotnie jedno- pokojowe zostało przebudowane na pokój dzienny z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

392 000 zł52 m² 7 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Do remontu. Trójstronne. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet dębowy. Mała łazienka z wanną, wc i umywalką z glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie ciche, słoneczne, trójstronne. Budynek położony w zielonej okolicy. Blisko ogródki działkowe, jezioro Czerniakowskie, sadyba Best Mall. Punkt komunikacyjny z ul. Gołkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

268 000 zł36 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (rzymowskiego, marynarska, wołoska). Blisko sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw, galeria Mokotów. Piwnica, balkon. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia od zaraz, świeżo odnowione, słoneczne mieszkanie na Stegnachi o powierzchni 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14-piętrowym budynku. Z okien roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Widna, ładna kawalerka, umeblowana, nowe agd, okna. Czynsz wliczony w cenę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadźwingów

Służewiec,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma 50m2 i znajduje się w dzielnicy mokotów/służew. 2 duże pokoje z podwójnymi łóżkami, w dużym pokoju łóżko składane, korytarz z dużą szafą, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche, sloneczne mieszkanie wsród zieleni. Blisko parku Łazienkowskiego. Dobra komunikacja autobusowa do centrum. 2 sypialnie + pokój dzienny z kuchnią. Umeblowane: szafy wnekowe, łożka, fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio bez agencji.Witam mam do sprzedania mieszkanie własnościowe na mokotowie dolnym w okolicach Dolna , Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 52m , trzy pokoje , oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piekałkiewicza

Czerniaków,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 138,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrym stanie, na chronionym osiedlu na Sadybie. Dogodna lokalizacja - dostępność wielu miejsc użytku publicznego (między innymi przedszkole, szkoła, galeria handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł111 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Elegancki apartamentw nowym budynku w świetnej lokalizacji,blisko Metro i Centrum.Oddany w 2012 roku nigdy nie zmieszkany.Wysoki standart wykończenia,łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

8 000 zł133 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji niedaleko Metra przy Parku Królikarnia.Apartament na 3 piętrze(ostatnim)kameralnego budynku.Na terenie zamkniętej posesji plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Neseberska

Sadyba,Warszawa

367 000 zł70 m² 5 242,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2011 roku. Rozkładowe, dwustronne. Płn-wsch. i płn-zach.Nowe okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, parkiet dębowy pod nową wykładziną dywanową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Posiadam do wynajęcia mieszkanie ( Kawalerka ) na Starym Mokotowie przy ul. Gandhiego 8 Wolne od stycznia 2013, mieszkanie po remoncie 1/kuchnia oddzielna, widna z pełnym wyposażeniem. 2/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ładne, z atrakcyjnym widokiem w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Widna kuchnia i okna na dwie strony bloku czynią te mieszkanie wyjątkowo jasnym. Brak gęstej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolańska

Stary Mokotów,Warszawa

500 000 zł54 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 54,5 m2 usytuowane na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z cegły (1958 r.) na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z pokoju 22 m2, pokoju 13 m2, kuchni 8 m2, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Stegny,Warszawa

322 000 zł40 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w zielonej okolicy. Blisko Jeziorko Czerniakowskie. Blisko sklepy, szkoła, boisko, korty tenisowe, przystanki autobusowe. Osiedle zamknięte, strzeżone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w odnowionym budynku na Sadybie w dobrym punkcie komunikacyjnym /w pobliżu Sobieskiego/. Nowe instalacje łącznie z elektryczną. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

667 000 zł56 m² 11 906,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Art D eco House - Rezydencja w najbardziej zielonej części Starego Mokotowa, stworzona z designem w stylu lat 30-tych. Bliskość centrum oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

619 000 zł54 m² 11 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947