dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godebskiego

Mokotów,Warszawa

3 999 000 zł200 m² 19 995 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament usytuowany przy ul. Cypriana Godebskiego na Sadybie. Apartament znajduje się w bardzo kameralnym budynku, w którym mieszka tylko 7 rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

287 000 zł32 m² 8 968,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Świeżo wyremontowane, nowoczesnie urządzone mieszkanie. Wszystkie instalacje wymienione, nowe okna pcv. Podłoga - panele, płytki, gładzie na ścianach. Kuchnia otwarta na pokój. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

940 000 zł72 m² 13 064,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy budynek apartamentowy Rezydencja Maltańska położony bezpośrednio przy Parku Sieleckim i jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym u zbiegu ulic: belwederskiej, dolnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

950 000 zł95 m² 9 958,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na Starym Mokotowie. Mieszkanie bardzo przestrzenne. Salon ( 34 m2) połączony z kuchnią ( 12m2 ) - razem 46 m2. Sypialnia 15 m2 i druga sypialnia 14 m2, łazienka 9 m2, korytarz 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na loggię (interesujący widok), sypialnia, łazienka z wanną. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

248 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną kawalerkę na warszawskich Stegnach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, z podstawowymi meblami i sprzętem agd, gotowe do zamieszkania bez koniecznych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Instalacje po wymianie, klatka schodowa czysta, zadbana. Mieszkanie dwupokojowe z ciemną kuchnią. Wejście do kuchni z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

492 000 zł73 m² 6 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Niezwykle klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 73m2 położone jest na 2 piętrze w kameralnym budynku, z roku 1957. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

870 000 zł96 m² 9 024,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, ciche i widne mieszkanie 96,4 m2, na 2 piętrze z widokiem na park, wykończone w wysokim standardzie i z dużym smakiem. Piękny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z dużą ilością zieleni wokół, ale blisko stacji metra Racławicka i dużych osi komunikacyjnych. Wys. pomieszczeń 270 m z windą. Duża, widna kuchnia, przestrzenny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

999 000 zł133 m² 7 511,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Luksusowy, przestronny, apartament na Mokotowie, warszawa, al. Sikorskiego. Mieszkanie idealne na inwestycję, do sprzedania razem z najemcą! Całodobowa ochrona, monitorowany budynek z elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

735 000 zł70 m² 10 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z tzw. "duszą". Przestronne i słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Górnym Mokotowie przy ulicy Asfaltowej. Dwustronne, rozkładowe o powierzchni 70,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł60 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do remontu. 3 piętrowy kameralny budynek po ociepleniu i wymianie instalacji. Pomieszczenia są ustawne oraz jasne. Spory balkon oraz salon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Typowe mieszkanie w bloku z lat siedemdziesiątych, aczkolwiek nietypowe w swym projekcie aranżacyjnym. Ładne, zrobione ze smakiem i pomysłem. Estetyczne, funkcjonalne 2 pokoje. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

73 m2 Warszawa Mokotów Służewiu nad Dolinką, mazowieckie. 3-pokojowe. 9/10p. Kuchnia widna zabudowana. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe były 4 pokoje (2 sypialnie, salon z balkonem), otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Budynek w dobrym stanie, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z ; salonu (wyjście na balkon), dwóch sypialni, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje z osobnymi wejsciami z korytarza + jeden większy pokoj. 1 lazienka + widna kuchnia. w pelni wyposazone umeblowane wolne od 1.08 przy metrze wilanowska/sluzew , tramwaj ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio bardzo ładnie, ciche i przestronne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 74m2. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi. Salon 34m2, pokój 11m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Granitowa

Służewiec,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na 8 piętrze z balkonem o wysokim standardzie wyposażenia. Apartamentowiec z 2005 roku, ochrona, teren zamknięty z pięknym patio. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marina mokotów 3-pokojowe luksusowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

417 000 zł58 m² 7 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 58m2 położone jest na 3 piętrze w kameralnej kamienicy, z roku 1936. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Spółdzielczo- własnościowe z uregulowanym gruntem. Mieszkanie idealne na inwestycje lub dla Pary Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 000 zł58 m² 7 204,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

3 pokoje 58 m2 w centrum górnego Mokotowa u zbiegu ulic: al. Niepodległości i Rakowieckiej na III piętrze w kamienicy 4 piętrowej z windą z 1936r. według projektu Jadwigii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pow.61m - 3 pokoje w 4 piętrowym budynku rama H rok 1968 ,rozkładowe -pokoje 19 ,10,9 kuchnia 7 ,łazienka ok.4 pokoj dzienny str.pol,zach. dwa pokoje kuchnia wschod. Budynek po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu służew nad dolinką, rozkładowe Z loggią, blisko metra. Jest tuż po odświeżeniu. W zasadzie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

283 000 zł27 m² 10 328,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Media wymienione opróc.Mieszkanie po remoncie calkowicie wyposazone.Mieszkanie ciche w drugiej linii zabudowy. W grę wchodzi wynajem na następujacych warunkach- umowa na rok z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, na zamkniętym strzeżonym Osiedlu Woronicza Qubik. Wykończone z bardzo wysokiej jakości materiałów, dużym przestronnym balkonem z wystawą poł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

455 000 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie po remoncie w budynku z cegły. Powierzchnia 50 m2 w tym :dwa pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, przedpokój z szafą wnękową. Na podłodze parkiet bukowy, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Budynek w dobrym stanie , po termomodernizacji, wymianie pionów i instalacji. Wyremontowane zostały klatki schodowe i wejście do budynku. Do sprzedazy ładne, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka W świetnym punkcie! na Dolnym Mokotowie. Idealna dla małej rodziny, jak również ze względu na lokalizację godna polecenia jako inwestycja pod wynajem. W okolicy bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Okazja! doskonała lokalizacja! doskonała cena! Klimatyczne mieszkanie w starej kamienicy z 1936 roku przy stacji metra Pole Mokotowskie.Mieszkanie z duszą, Dębowe stare podłogi.Glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie z loggią na Starym Mokotowie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (ekspozycja północno południowa) składa się z salonu z loggią, sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od Centrum. Totalna zieleń! 2 pokoje w budynku wybudowanym w 2000r, kuchnia w aneksie. Mieszkanie wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 42,0 m2 na Górnym Mokotowie w kamienicy, 5 min. piechotą od stacji metra, w cichej i zielonej okolicy. Atuty mieszkania: mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

544 000 zł60 m² 8 991,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie usytuowane jest w prestiżowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie parku Łazienki Królewskie (50 metrów) oraz Morskie Oko (400 metrów). Jest to doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

259 000 zł33 m² 7 944,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przestronna, jasna kawalerka na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie, pomimo półocnego kierunku okien, jest bardzo jane. Okna wychodza na ciche, zielone podwórko. Lokal jest po remoncie, posiada nowe okna, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

286 000 zł31 m² 9 225,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 31m2. Znajduje się na 8 piętrze w pobliżu metra Wilanowska. W mieszkaniu znajduje się domofon, natomiast na każdym piętrze dodatkowo krata z dzwonkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 314,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie o powierzchni 32,10 m2. Mieszkanie składa się aktualnie z pokoju(21 m2), kuchni (6,90 m2), wc (1 m2) oraz korytarza (3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł68 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane na X piętrze z panoramą na wschodnią i zachodnią część Warszawy. Lokal mieszkalny składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 900 zł108 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ładne, czyste i jasne mieszkanie. Wygodny układ z salonem połączonym barkiem i kuchnią. Trzy duże sypialnie, największa z częścią biurową. Dwie łazienki z wanną, bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie w atrakcyjnym miejscu. Zadbany budynek z 1954r. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Miieszkanie 1-pokojowe po remoncie: instalacja.