dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Cybernetyki. Doskonała komunikacja - w pobliżu linie tramwajowe i autobusowe, pociąg, blisko również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, w pełni wyposażony i umeblowany dwupokojowy apartamencik (salonik i aneks sypialny) w nowoczesnym, zamkniętym i chronionym osiedlu, przeznaczony dla 1 osoby albo pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i elegancko urządzony apartament na prestiżowym nowym osiedlu przy ul. Obrzeżnej (galeria Park) w Warszawie. Powierzchnia mieszkalna 65m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie 38m na dziewiątym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie - Mokotów, przy ulicy Obrzeżnej. Budynek zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie na ul. Bukowińskiej. Kuchnia w aneksie, jest balkon i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie umeblowane, standard bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowa kawalerka o pow. 33m2 na osiedlu Eko Park w Warszawie. Apartament w pełni wyposażony i umeblowany. Wykończony w wysokim standardzie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69 m2 przy ul. Puławskiej w nowo wybudowanym bloku- zamkniętym z ochroną oraz windą. Mieszkanie znajduje się na II piętrze. W mieszkaniu 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 900 zł100 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu ekopark na Górnym Mokotowie. Apartament o pow. 100 m2 w skład którego wchodzi salon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie przy Wyścigach Konnych - Al. Wyścigowa. ______powierzchnia 50m , w tym 2 pokoje, kuchnia otwarta na pokój dzienny, łazienka i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, przy Aleje Wyścigowej. Widne, dwupokojowe, oddzielna sypialnia z salonem połączonym z aneksem kuchennym. Nowe budownictwo, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

piękne mieszkanie w eleganckim apartamentowcu pointhouse kolo wyścigów konnych mieszkanie z bardzo dobrym układem każdy metr mieszkania w pełni wykorzystany. Duży, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokalizacja: ul. Konstruktorska. 4 min do przystanku autobusowego i tramwajowego 2 przystanki do centrum handlowego tramwajem - Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament W luksusowym osiedlu z recepcją, sauną, siłownią i bilardem dla mieszkańców; lokalizacja: bezpośrednio przy parku Dolina Służewiecka, stacja metra Służew; 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 490 zł48 m² 51,88 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, nowe, nigdy nie zamieszkałe 3 pokojowe mieszkanie położone w chronionym apartamentowcu przy ul.Czerskiej. Doskonale z komunikowane, 10 min do scisłego centrum. W okolicy apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia od początku lipca mieszkanie w apartamentowcu z 2003r mieszkanie W nowym budownictwie 46m k.w, sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 690 zł54 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone 2 pokoje Z garderobą + miejsce postojowe Nowe 2-pokojowe mieszkanie na 5 pietrze (ostanie piętro) w Villa Solar (rok bud. 2012) przy ul. Bernardyńskiej 16a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie nowo urządzone w wysokim standardzie wraz z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską( zmieści się motor).Wyposażone w wszystkie sprzęty: zmywarka, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament wykończony w wysokim standardzie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd i rtv. Mieszkanie klimatyzowane. Do apartamentu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu eko Park na Mokotowie. W odległości 100 metrów znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, z widokiem na Tor Służewiecki, całkowicie umeblowane i wyposażone. Na I poziomie salon, kuchnia, łazienka z kabiną, na drugim poziomie dwa pokoje, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Przedwojenna kamienica w świetnej lokalizacji. Kamienica sukcesywnie remontowana, po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, gazowych. Do sprzedaży urokliwe, klimatyczne mieszkanie z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 475 000 zł112 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Budynek apartamentowy,Mieszkanie słoneczne, ciche dużo zieleni w pobliżu metra,Bardzo dobry punkt komunikacyjny W pobliżu swietana infrastruktura ,dwa duże place zabaw, przedszkla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

518 000 zł58 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu metra Służew na osiedlu Służew n/dolinką - jednej z lepszych lokalizacji w Warszawie. Składa się z przestronnego 18 m2 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

475 000 zł71 m² 6 652,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczny ,ciepły dwupokojowy apartament w doskonałym punkcie Sadyby.W pobliżu kilka linii autobusowych w różnych kierunkach Warszawy.W pobliżu centrum handlowe z kinem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 400 zł94 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, świetnie wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu wspaniałe tereny zielone, dogodna komunikacja, blisko do stacji metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, bluszczańska, 50m2 Mieszkanie o podwyższonym standardzie (meble Kler i Klose) w budynku z ochroną w bardzo cichej części osiedla, blisko Śródmieścia, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku z 2001 do wprowadzenia, w bardzo dobrym punkcie Mokotowa, doskonale skomunikowanym, niedaleko metra stacji al. Wilanowska. Mieszkanie trzypokojowe, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Mokotów niedaleko ulicy Woronicza. Pełna infrastruktura miejska, bardzo dobry punkt komunikacyjny kilka minut do stacji metro wierzbno a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na sprzedaż lub wybajem na Sadybie. Wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Do ceny najmu należy doliczyć 250zł czynszu oraz opłaty licznikowe (prąd i gaz) Mieszkanie posiada: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa, mokotów, czerniaków, ul. Zwierzyniecka mieszkanie 3 pokoje (25,6 + 14 + 11 m kw.) + kuchnia 6,5mkw+ łazienka + toaleta + przedpokój (razem 74,9 m2) .Piętro 14 z 15-tu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotów Górny Duże, rozkładowe mieszkanie w świetnym punkcie. Pokoje są nieprzechodnie i ustawne oraz duża kuchnia. W pokojach nie ma mebli, w przedpokoju jest zabudowa. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Mokotów,Warszawa

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2-pokojowe mieszkanie/53m2/, dwustronne, z dużym balkonem.Status prawny mieszkania - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną KW. Grunty w dziierżawie od miasta Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 48 m2 na Mokotowie ok.ul. Cybernetyki. Umeblowane i wyposażone, nowe. Nowe meble W salonie duża kanapa, stolik, komoda. W sypialnie duże łóżko oraz pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne całkowicie wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Górnym Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wyremontowane i całkowicie umeblowane dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76 m w stylowej kamienicy z 1936 r. Doskonała lokalizacja (metro Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnia i dużą loggią. Jest w stanie do remontu/oprócz okien, bo te są pcv/ i szafek w kuchni, generalnie jest zadbane,'przyjazne'. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 01.07.2016 r mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na parterze z ogródkiem przy ul. Wiktorskiej na Mokotowie. Dwa oddzielne pokoje, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

429 000 zł64 m² 6 703,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pok mieszkanie z dużą loggą i komórką. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

730 000 zł70 m² 10 398,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie developerskim na ul. Bobrowieckiej na 6 piętrze w budynku 6 piętrowym. Do ceny mieszkania trzeba doliczyć miejsce w garażu podziemnym 34.000 PLN. 3 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł110 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament w kameralnym budynek z całodobową ochroną, w doskonałej lokalizacji przy metrze Racławicka. Apartament o powierzchni 110m2 wykończony z użyciem materiałów.