dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

259 000 zł28 m² 9 119,72 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W doskonałej lokalizacji na mokotowie blisko metra bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie 28,4 M2, w budynku Z nową elewacją I odnowioną klatką schodową. Mieszkanie z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Dwa oddzielne pokoje z widną kuchnią położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym. Najbliższa przecznica Gołkowska. Mieszkanie jest po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, po remoncie, dwustronne. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Dwa większe pokoje w amfiladzie, mniejszy z balkonem i osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Służew,Warszawa

276 000 zł36 m² 7 603,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (al. Lotników, puławska). Blisko szkoła, sklepy, przedszkole, plac zabaw, galeria Mokotów. Miejsce postojowe na parkingu na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

370 000 zł41 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie położone w kamienicy z 1946 roku, na trzecim piętrze. Najbliższa przecznica Lenartowicza. Bardzo kameralna, spokojna i bezpieczna okolica. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jasne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem na kameralnym osiedlu Sympatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m2 na spokojnym osiedlu z 2002 roku. Okna wychodzą na zielone patio. Osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na Starym Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia, pokoje, łazienka i wc w pełni umeblowane i wyposażone. Meble nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w amfiladzie.Duża kuchnia.Łazienka i oddzielne wc.Jest czyste,zadbane .Kuchnia wyposazona, pokoje również.Jest sprzęt AGD. Mieszkanie w kamienicy,Wysokie 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, ciche, kameralne, w pełni umeblowane i wyposażone( agd) mieszkanie z balkonem na 6 piętrze eleganckiego apartamentowca w znakomitej komunikacyjnie lokalizacji. Pokój - 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe, 46m2, świetny punkt komunikacyjny, spokojna okolica, nowa niska cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 usytuowane na trzecim piętrze. Budynek z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Batorego 5min do Metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 lata po remoncie. Pokoje 10 i 8m2 - podłoga parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche, ciepłe i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Sąsiedztwo Łazienek Królewskich, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł78 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3 pokojowe mieszkanie 78 m2 w apartamentowcu na Górnym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych, 6/8p. Kuchnia widna, otwarta na salon o powierzchni 25m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 399 zł50 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 przy ul. Puławskiej, blisko ul. Wałbrzyskiej. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny pow. 21 m2, kanapa, stół. W sypialni łóżko podwójne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecam mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z 2004 roku.24 godzinny monitoring. Otwarta na pokój kuchnia tworzy jedną dużą przestrzeń, którą można oddzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł152 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu najem do celów mieszkalnych lub komercyjnych. Mieszkanie o metrażu 152m2 na I piętrze w apartamentowcu X piętrowym z 2006r. w okolicy Kazimierzowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 450 zł52 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla, w budynku z elegancką recepcją działającą 24h. Lokal jest odnowiony i w pełni wyposażony (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Posiadam do pilnej sprzedaży Mieszkanie położone na Sadybie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Dygata. Najbliższa przecznica Limanowskiego. Mieszkanie bardzo ciche, słoneczne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

760 000 zł86 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie hipoteczne 86 m, cztery pokoje na Górnym Mokotowie (vis a vis parku Morskie Oko). Mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymieniona stolarka okienna, drzwi, instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym - blisko metra służew o powierzchni 56 m2. Trzy niezależne pokoje ( 18m2, 12m2,8m2). Oddzielna, widna kuchnia ( umeblowana i wyposażona) (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

378 000 zł50 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie przy Parku Łazienkowskim. 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku z cegły o wysokości 3m. Mała kamienica, 2 domofony, zadbany ogródek z ławkami. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Budynek odnowiony, wymienione instalacje (wodno-kan, gazowa, centralnego ogrzewania). Mieszkanie czyste i zadbane, do odświeżenia. Okna pcv wychodzą na południe i północ. w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe ale z dobrym rozkładem dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone, do wynajęcia od zaraz. Miejsce postojowe. Spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

356 000 zł43 m² 8 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Kuchnia osobna z oknem otwarta na duży pokój, wyposażona, umeblowana. Okna pokoju dziennego wychodzą na południowy-zachód, z widokiem na ciche, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

440 000 zł57 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o pow.56,8m położone w 5- piętrowym budynku na pierwszym piętrze. Doskonała lokalizacja na Mokotowie przy ul.Puławskiej róg Rakowieckiej Pokoje ; 17m i 21m , kuchnia widna 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie zadbane I ciche po częściowym remoncie O pow. 37,5 M2 na wierzbnie. W mieszkaniu są wymienione okna, drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne, gładzie gipsowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie bez mebli. Kuchnia wyposazona/szafki,lodówka/, w łazience nowe kafelki , pralka. Wolne. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Najbliższa przecznica: śródziemnomorska Polecam bardzo ładne, ciche, słoneczne mieszkanie położone na Warszawskich Stegnach. Cztery oddzielne pokoje z widną kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł56 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek w bardzo dobrym punkcie Mokotowa ,odnowiony po wszystkich remontach ,niedaleko ul. Puławskiej .Mieszkanie do odświeżenia. Ładne mieszkanie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

403 000 zł50 m² 8 060 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, stan do zamieszkania. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Kuchnia w aneksie z salonem, wyposażona, umeblowana. Sypialnia od strony Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

478 000 zł48 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z cegły wybudowanym w roku 1954 na terenie zielonego Starego Mokotowa. Instalacje w lokalu po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Apartament na prestiżowym osiedlu Catalina przy Torze Wyścigów Konnych. Okna drewniane od sufitu do podłogi, wychodzące na wschód i południe z widokiem na park. Salon 21,50 m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

626 520 zł91 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny apartament w reprezentacyjnej rezydencji Pod Orłem, z wejściem przez recepcję, wyłącznie na kartę identyfikacyjną lub za zgodą właściciela. W budynku basen, siłownia, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

438 000 zł48 m² 9 203,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w powojennej kamienicy. Do remontu. Kuchnia widna. Pokoje są przejściowe. Łazienka z wanną i wc. Okna pcv. W mieszkaniu jest ogrzewanie (nowe kaloryfery wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

396 000 zł58 m² 6 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 58 m2 na 3 piętrze w budynku 6 piętrowym na Mokotowie. Pokoje: 15 m2 z balkonem, 20 m2 oraz kuchnia widna i przestronna.W przedpokoju wnęka na szafe. Łazienka 4 m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe, położone w cichej, zielonej okolicy w pobliżu Sadyba Best Mall. Bardzo dobry dojazd do centrum środkami komunikacji. W pobliżu wiele przedszkoli, placów zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

730 000 zł74 m² 9 864,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, w świetnej lokalizacji. Zaprojektowane indywidualnie przez architekta. Kuchnia wyposażona w sprzęt wysokiej jakości ( płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. 6 minut do stacji metra wilanowska. W bliskiej okolicy kościół, apteki, sklepy, centrum Handlowe - Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 210 000 zł105 m² 11 523,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Prawdziwy apartament na Mokotowie na kameralnym osiedlu z recepcją na parterze. Mieszkanie jest 4 pokojowe (105m): - salon + kuchnia - 3 sypialnie (w tym dwie są oddzielne posiadające wydzieloną.