dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

1 094 246 zł89 m² 12 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Villa Bukietowa - IX kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. W budynku znajduje się 5 lokalu usługowych i 69 mieszkań łączących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Malawskiego

Wyględów,Warszawa

219 000 zł22 m² 9 954,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

! sprzedane! Jeśli poszukują Państwo podobnych ofert zapraszamy do kontaktu: maciej Abramowicz tel: oferujemy do sprzedaży 22 metrowe mieszkanie położone na Mokotowie (rejon Wyględów) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie (40m2) na osiedlu Marina Mokotów, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i pięknie zagospodarowanego ogródka/ tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

648 000 zł81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81m2 z balkonem w kameralnej kamienicy z lat 1960 w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

371 742 zł47 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

427 648 zł50 m² 8 480,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~ niedaleko wfdif~ spokojna okolica~ liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nehru

Mokotów,Warszawa

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 3 pokojami oddzielnymi, niezależną kuchnią o powierzchni 67 m2, dodatkowo duży zabudowany balkon. Świetna lokalizacja, pod blokiem przystanek autobusowy, wiele linii dziennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek XII kondygnacyjny z 2010 roku, zlokalizowany na ulicy Woronicza 33. Inwestycja alanda. Wysokość mieszkania 2,7 m. Wielkość pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,7 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przestronna

Mokotów,Warszawa

396 774 zł48 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

530 145 zł65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

320 000 zł44 m² 7 191,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

** założona księga wieczysta*uregulowana własność gruntu ** Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 położone w niskim bloku z 2001 roku, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

869 000 zł113 m² 7 697,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 112,9m2. Położone na I piętrze w IV-piętrowym kameralnym bloku wybudowanym w 2001 roku, na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

620 812 zł71 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

964 894 zł84 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, dwupokojowy apartament zlokalizowany na emokotowie, ekopark, niedaleko stacji metra pole mokotowskie! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony (salon - stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Polach Mokotowskich - kompletnie umeblowane i wyposażone, słoneczne i ciche, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Come 2 invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

575 000 zł69 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Profesjonalnie zaaranżowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Bonifacego o pow. 69 m.2. na drugim piętrze. Salon 37 m.2 z aneksem kuchennym, podłoga gres polerowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

542 349 zł46 m² 11 696,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

1 031 640 zł123 m² 8 392,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

789 726 zł67 m² 11 816,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 200 zł160 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

****apartament 160 m2 na Osiedlu Marina.***** Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie, kuchnia częściowo otwarta na salon i przedpokój, dwie łazienki, garderoba, sauna, balkon. Część dzienna umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z portierem Puławska 111.Wysoki standard wykończenia części wspólnych,elektroniczne sterowanie oświetleniem w apartamencie. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie 51 m2 przy ul. Woronicza. Nowy blok sąsiadujący z Mariną Mokotów. 8 piętro. Mieszkanie widne z panoramicznymi oknami, czyste, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

560 000 zł61 m² 9 157,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

-Mokotów ul. Modzelewskiego ( super lokalizacja, metro 800m ,bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Warszawskiego - Wydziału Zarządzania, galeria Mokotów 1km) -wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. 2 pokoje, kuchnia w aneksie połączona z salonem, łazienka. Wszystko w wysokim standardzie wykończenia. Istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

677 986 zł82 m² 8 241,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 82m2, kuchnia w aneksie, 1 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 10m2. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

930 000 zł119 m² 7 803,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie W modernistycznej kamienicy mokotowa - efektowne I funkcjonalne również dzisiaj Dwupoziomowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Górnym Mokotowie, zwróconej frontem do Alej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

574 260 zł68 m² 8 478,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

560 277 zł69 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

251 000 zł32 m² 7 746,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie w bloku siedmiopiętrowym z windą, odnowionym i wybudowanym w głębi ulicy Rzymowskiego, koło Galerii Mokotów. Cicho i spokojnie, dużo drzew, zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mokotów, mieszkanie 32m2, dwa pokoje, okolice aleja wilanowska, aleja lotników. Mieszkanie przygotowane pod wynajem dla 2 osób, centralnie kuchnia, z niej wejście do dwóch, oddzielnych pokoi /14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Puławska/wiktorska/odolańska. Górny Mokotów. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 42 mkw - mieści się na bardzo wysokim parterze (okna na wysokości ponad 2 m od chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne, przestronne, rozkładowe 3 pokoje o metrażu 68m, znajdujące się na 5. piętrze w budynku 8-piętrowym. Mieszkanie dwustronne znajdujące się w ostatniej klatce, czyli oddalone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

1 019 975 zł122 m² 8 374,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

625 000 zł60 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do prezentacji funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania na ul. Madalińskiego. Mieszkanie rozkładowe składa się z 2 sypialni, kuchni i salonu oraz łazienki z wc. Z sypialni.