dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

370 173 zł45 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

~Rubikon Residence 2 to kolejny etap kameralnej inwestycji, która łączy w sobie funkcjonalność mieszkań, ciszę i spokój zielonej okolicy, jak i dużą ilość zieleni. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z 2001r ogrodzonym z ochroną. W budynku są dwa garaże, siłownia, basen, sauna, jacuzzi. Na terenie budynku obszerny parking, kort do tenisa, boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Garaż/miejsce parkingowe: miejsce parkingowe Dodatkowe zalety: winda, centralne ogrzewanie, ogrzewanie miejskie, domofon Okolica: uczelnia, sklep, przychodnia/szpital, autobus, metro, tramwaj Opis dodatkowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

391 680 zł44 m² 8 873,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

414 532 zł50 m² 8 233 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciekawa oferta dla rodziny. Przyjemne i zadbane mieszkanie w budynku z roku 1978, usytuowane na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Trzy pokoje, kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji adres:aleja Wyścigowa cena:2 600 pln okoje:2 rok:2008 metraż:49.00 m2 piętro:5 Dobrze wykończone i w pełni wyposażone.Osiedle Point House.Aleja Wyścigowa. Wideodomofon.Spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

510 085 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Mokotów,Warszawa

594 962 zł73 m² 8 173,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartamentowiec na mokotowie~~lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie Rezerwatu Skarpa Ursynowska,~- doskonale skomunikowane ze wszystkim częściami miasta, 3 przystanki do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

419 220 zł43 m² 9 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 318 591 zł99 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

405 868 zł52 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

481 371 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na strzeżonym ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotów. Wykończone w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

493 057 zł59 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

571 000 zł52 m² 10 980,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przepiękne widoki na Warszawę. Dwupokojowe mieszkanie dwustronne, ciche. Salon z aneksem 24 m, sypialnia 16 m, korytarz 7,5 m, łazienka 4,5 m. Wykończone, biały montaż. Łazienka wykończona-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

7 800 zł130 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 130 m2 zlokalizowane na Mokotowie. Wysoki standard. Wyposażenie: zmywarka, lodówka, meble, piekarnik, kuchenka, telewizor, pralka. Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od 26.07.2016 Ładne mieszkanie 36 m2 na Mokotowie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Ciche mieszkanie z miejscem postojowym na zewnątrz, na strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

727 436 zł85 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górny Mokotów

Mokotów,Warszawa

907 390 zł105 m² 8 636,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Górnym Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy ~- Położenie w sąsiedztwie Galerii Mokotów~~Osiedle: ~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

546 560 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich (ekopark, inwestycja Suita). Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Salon: częściowo połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Mokotów

Mokotów,Warszawa

275 000 zł27 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 27m2 w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Łazienek Królewskich. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju - 16 m2 widnej, osobnej kuchni - 5 m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

385 201 zł47 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

687 700 zł81 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

574 260 zł68 m² 8 478,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~ niedaleko wfdif~ spokojna okolica~ liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

485 000 zł56 m² 8 660,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, trzypokoje wmieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 roku, przy ul. Batuty na os. Służew nad Dolinką. Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 18, 11 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

581 300 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

820 292 zł100 m² 8 189 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

311 355 zł41 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy~- zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

5 460 zł97 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne trzypokojowe mieszkanie o pow 97m2 w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Składa się z 3 pokoi, łazienki z wanną, osobnego wc oraz kuchni. Jest częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

852 201 zł102 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

964 894 zł84 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

600 969 zł74 m² 8 129,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

620 812 zł71 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

614 530 zł73 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

775 615 zł101 m² 7 707,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia : 60 m2 : Liczba pokoi : 2 Piętro : 10 Liczba pięter : 11 Rok : 2000 Opis : Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m2 na dziesiątym piętrze z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym obok toru wyścigów konnych,urządzone.POKÓJ Z ANEKSAM KUCHENNYM, SYPIALNIA, GARDEROBA. W cenie wynajmu 2600 zł: miejsce garażowe I czynsz. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 075 032 zł88 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowana inwestycja to najnowszy etap kompleksu apartamentowego eko-park, składającego się z 12 zespołów rezydencji mieszkaniowych o unikalnej architekturze. Autorem projektu jest czołowa.