dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze pięciopiętrowej kamienicy z windą. Dwa pokoje /16,5 i 10,1m/ , widna kuchnia /3,30m/ i łazienka z wanną /3,50/. Mieszkanie widne i wysokie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

684 104 zł83 m² 8 232,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: oferujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,1m2 z dwoma balkonami i przestronnym salonem. Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

422 797 zł51 m² 8 259,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Warszawy, blisko centrum na Dolnym Mokotowie. ~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 400 zł120 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe z kuchnią otwartą na salon na 2-gim piętrze w 5 - piętrowym apartamentowcu z 2008 roku. Wykończone w wysokim standardzie - podłogi irocco, drzwi fornirowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament przy ulicy Wielickiej na Osiedlu przy Królikarni o powierzchni 160 m2 z oknami na dwie strony świata: południe i zachód. Składa się z salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służew,Warszawa

1 420 000 zł107 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 107 m2 położony na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2009 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy słoneczne , dobrze skomunikowane 2 pokojowe na Moktowie. Tuż przy stacji metra Służew. Piętro II. 2 oddzielne pokoje: mniejszy 10 m i większy 20 m. W pokojach dębowa klepka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie blisko mordoru (ul. Obrzeżna). Apartament w pełni umeblowany i wyposażony! wysoki standard wykończenia! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

370 232 zł47 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 707,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia. Dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m2, na parterze z ogródkiem 30m. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Magazynowej, mokotów. W sąsiedztwie zagłębia finansowego na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 600 zł121 m² 46,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na eleganckim osiedlu Marina Mokotów. Składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, 4 sypialni, 2 łazienek, holu. Z salonu wyjście na 15 metrowy balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

308 000 zł40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 40m2 na Chełmskiej przy Czerniakowskiej. Dobra lokalizaja - atrakcyjna cena Mieszkanie składa się z salonu 16m2, sypialnia 10m2, kuchnia 4,5m2 ,przedpokój 6m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

393 078 zł53 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

397 883 zł49 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł62 m² 24 046,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Nieruchomość: mieszkanie po kapitalnym remoncie w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie z klimatem o wysokim standardzie wykończenia, na podłogach parkiety i 4 gatunki terakot. Dzrwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

297 250 zł31 m² 9 710,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na kameralnym, bezpiecznym osiedlu? Chętnie korzystałbyś z własnego ogródka by o poranku napić się kawy z widokiem na osiedlowe jeziorko? A może jesteś dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio na Mokotowie tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie o metrażu ok. 32 m2, z ekspozycją wschodnią. Widok z okna na skarpę. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich (eko Park, inwestycja Suita). Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Salon: częściowo połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

604 658 zł77 m² 7 872,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okolice Wilanowa to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 000 zł98 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zaaranżowane w jasnej tonacji, jasna podłoga, białe drzwi wewnętrzne i szafy w zabudowie. Meble kuchenne z jasnej brzozy, blaty z granitu. Kuchnia półotwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na luksusowym, strzeżonym osiedlu "marina Mokotów". Pokój dzienny z aneksem kuchennym - balkon, sypialnia z szafą w zabudowie. Mieszkanie może być umeblowane lub puste. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

764 916 zł84 m² 9 092,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 500 zł125 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja, metro, tramwaje. Świeżo wyremontowany apartament: 3 sypialnie, duży living z nową otwartą kuchnią - ogród zimowy - przepiękna, pełna światła zabudowa. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 087 058 zł137 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

388 150 zł45 m² 8 650,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament 3-pokojowy na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park przy ulicy Obrzeżnej 5 - 5 minut piechotą do Galerii Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowanie i wyposażone: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Usytuowane jest w części apartamentowej osiedla w niskim 3 - piętrowym budynku. Składa się ze słonecznego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w budynku z portiernią. Salon 31,5m; sypialnia 11,5m; kuchnia 7,20m; łazienka 4m; wc 1,10m; przedpokój 5,6m. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (ikea). Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Ryś

Mokotów,Warszawa

381 142 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł102 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - Słuzewiec - osiedle Woronicza Park. Prestiżowy apatrament ok 102m, 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba, przedpokój taras, balkon, m.parkingowe w garażu podziemnym dostepne z windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów składający się z dwóch sypialni, pokoju dziennego, widnej kuchni, częściowo otwartej na salon, dwóch łazienek, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

375 291 zł51 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

360 000 zł34 m² 10 557,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą kawalerkę na warszawskim Mokotowie w budynku z cegły z 1929r. Powierzchnia 34,1m2 na którą składa się salon z wnęką sypialnianą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szturmowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 92 m2 na Mokotowie, przy ul.Szturmowej. Mieszkanie ma cztery pokoje plus kuchnia, łazienka, wc i pokój gospodarczy. Mieszkanie jest na parterze z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

534 051 zł62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 3-pokojowe, 61,74 m2, na trzecim piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 37 metrowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Wyględowskiej. Mieszkanie słada się z przestronnego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2010 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł117 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bluszczańska 74. Opis: mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij