dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

1 032 840 zł115 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

455 525 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Lokalizacja - zaledwie 4 km od centrum Warszawy, - w pobliżu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

640 000 zł72 m² 8 931,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Mokotów,Warszawa

502 000 zł55 m² 9 074,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okolice Wilanowa to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 038 499 zł98 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania przytulne, nowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49,81 m2. Ogromnym atutem jest ogród o powierzchni 10,70 m2 oraz dwa tarasy wykończone drewnem: 10,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

811 093 zł84 m² 9 640,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Warszawy, blisko centrum na Dolnym Mokotowie. ~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 78 m2 na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska i pętli autobusowej. Mieszkanie położone jest ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

398 000 zł45 m² 8 844,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche, 2 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1978 r, z Ramy H, przy ul. Sonat, tuż przy stacji metra Służew. Pokoje o powierzchniach 11 m2 i 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wydmińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składające się z 2 pokoi położone na 9. piętrze w 13-piętrowym budynku z 2002 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 200 zł160 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

****apartament 160 m2 na Osiedlu Marina.***** Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie, kuchnia częściowo otwarta na salon i przedpokój, dwie łazienki, garderoba, sauna, balkon. Część dzienna umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

298 300 zł38 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, 2 pokojowy apartament na Osiedlu Ażurowych Okiennic.Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni (w pełni wyposażonej), łazienki i dwóch poki a 6 ostatnie piętro nowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł59 m² 52,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel! Do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie przy ul. Obrzeżnej, w ścisłym centrum Mokotowa. Powierzchnia mieszkania wynosi 59,3 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

534 051 zł62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

522 000 zł58 m² 9 046,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne duże 2 pok. (57,66m2) mieszkanie w kameralnym prestiżowym osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Obrzeżnej 1. Osiedle w całości ogrodzone i strzeżone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 200 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

N a Ł Ę C Z O W S K A / Wiertnicza mieszkanie na p o d d a s z u wielkości 35 m2 w domu jednorodzinnym z dużym tarasem, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przestronna

Mokotów,Warszawa

322 717 zł33 m² 9 670,87 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Idźkowskiego

Mokotów,Warszawa

6 500 zł124 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 124 m2 składające się z 3 pokoi położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2003 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 087 058 zł137 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

267 423 zł31 m² 8 576,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

339 803 zł38 m² 8 911,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

377 165 zł45 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

375 733 zł45 m² 8 424,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 318 976 zł141 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

634 890 zł70 m² 9 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

412 238 zł50 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

572 506 zł69 m² 8 312,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

381 408 zł44 m² 8 576,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

507 829 zł60 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 510 000 zł130 m² 11 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa. Położone jest na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z 2003 roku. Apartament składa się z: salon (35,3m2) sypialnia (28,9m2) gabinet(20,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 999 zł61 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na mokotowie przy Al. Wyścigowej. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie jasne, ciche. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

395 600 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ok 40M2, dwa pokoje ibardzo funkcjonalny rozkład ? do wszystkich pomieszczeń wchodzi się zprzedpokoju. Jest po kapitalnym remoncie ? nowa elektryka, gładzie, malowanie,panele i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 470 000 zł140 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Apartament o pow: 140m.kw na Mokotowie, bardzo przestronny z oddzieloną częścią dzienną od części wypoczynkowej. Kameralne osiedle zlokalizowane blisko ul. Puławskiej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

542 349 zł68 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Służewiec

Służewiec,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, świeżo wykończone w dobrym standardzie mieszkanie dwustronne rozkładowe. Kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, przedpokój. Lokalizacja: mokotów, sąsiedztwo centrum biznesowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

610 170 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego, Im dłużej tym taniej. w każdym kolejnym roku 100zł taniej. Najchętniej wynajem na biuro. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 75m2, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Mokotów,Warszawa

283 530 zł30 m² 9 485,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017