dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 314 048 zł103 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament w standardzie deweloperskim. W cenie zawarte dwa stanowiska postojowe. Apartament 4-pokojowy na II piętrze w III-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek Osiedle hubertus na Mokotowie. Budynek nowy, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany, pod stałym całodobowym dozorem ochrony. Bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 508 085 zł112 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania w standardzie deweloperskim. W cenie zawarte dwa stanowiska postojowe. Apartament 4-pokojowy na II piętrze w III-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 238 056 zł151 m² 14 785,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie nowy, 5-pokojowy, dwupoziomowy Apartament z trzema tarasami, zlokalizowany w zielonej części Dolnego Mokotowa. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Budynek 5 piętrowy wyposażony w windę, wideodomofony, kamery i ochronę. Lokal zaaranżowany przez architekta, wykończony w wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 8-piętrowego bloku wybudowanego w 2004 roku przy ul. Jadźwingów. Teren budynku jest ogrodzony i strzeżony oraz wyposażony w monitoring. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

500 000 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek wybudowany przez Echo Investment , apartamentowiec z 2000 roku na Starym Mokotowie w pobliżu Parku Morskie Oko. Wspaniała lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Blisko autobusy, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

592 000 zł74 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie trzypokojowe przy sadyba best mall. Mieszkanie jest widne i przestronne, znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, jasne mieszkanie przy ul. Bruna - 50m2 - 2 pokoje - kuchnia oddzielna - mieszkanie rozkładowe - mieszkanie czyste - mieszkanie w pełni umeblowane - pełny sprzęt agd - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Niestandardowe mieszkanie na Mokotowie. Dwupoziomowe z widokiem na dachy okolicy, przestrzenne , idealne również na pracownię malarską. Mieszkanie o charakterze Loftu. Plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, eleganckie mieszkanie w spokojnej okolicy. Kuchnia widna, całkowicie wyposażona. W przedpokoju szafy wnękowe. Salon z balkonem. Podłoga drewniana. 2 pokoje (do sypialni wejscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dobra lokalizacja. W budynku 2 sypialnie, salon, otwarta kuchnia, łazienka z wanną i wc, pralnia, drugi oddzielny wc, duży hol z 2 szafami wnękowymi, duży balkon (loggia), duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni oraz garderoby. Zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Ekspozycja okien zachodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnym punkcie Warszawy. Atutem nieruchomości jest położenie- stacja metra Wierzbno oraz gmach Telewizji Polskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowy budynek apartamentowy.IDEALNA LOKALIZACJA NA WYNAJEM. Lokalizacja Centrum Biurowe Słuzewiec. Okolica Galeri Mokotów. Stan developerski. Minimalna jednostka do kupienia ok 120m2, podzielona na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47 m2 na Mokotowie ( Dolny Mokotów). Budynek z lat 60-tych, ocieplony, wymienione wszystkie instalacje. Klatka po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze na prestiżowym osiedlu Marina. Osielde Marina , kameralne osiedle bloków w otoczeniu zieleni, na terenie osiedla zbiornik wodny, boiska, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 271 532 zł117 m² 10 892 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 116,76 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 34,31 m2, trzy sypialnie o powierzchni: 14,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,11m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 27,18m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

647 256 zł87 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 86,64m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 31,13m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 051 042 zł122 m² 16 881 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 4-pokojowy o łącznej powierzchni 122 m2 znajdujący się na 6 piętrze sześciopiętrowego budynku. Apartament składa się salonu 43 m2, kuchni, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie nowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Dolnego Mokotowa. Apartament znajduje się w, kameralnej inwestycji, w niewysokim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ciche, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 1967 r. rzy ulicy Bełskiej na Mokotowie (wyględów). Blisko Mordoru i Galerii Mokotów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

645 000 zł64 m² 10 078,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy w zielonej części Dolnego Mokotowa. Mnóstwo terenów spacerowych (łazienki Królewskie, park Morskie Oko, park Sielecki), natomiast na wycieczką rowerową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 273 408 zł100 m² 12 696 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,81 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 27,38 m2, trzy sypialnie o powierzchni: 16.,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

870 310 zł84 m² 10 343,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc (2%) Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest przy ul. Woronicza. W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, punkty medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

468 000 zł58 m² 8 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prestiżowa lokalizacja jest największym plusem mieszkania. Wszędzie blisko. W niewielkiej odległości znajdują się: łazienki Królewskie- 1000 m. Oryginalnie mieszkanie złożone było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Służew,Warszawa

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 33 m2 na 10. piętrze 10-piętrowego bloku z 1974 r. (rama H) przy ulicy Bacha. Własnościowe z Księgą wieczystą na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł90 m² 15 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowy komfortowy apartament w Eko-parku dla wymagającej rodziny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończeń. Estetyczne, przestronne wnętrza, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie. Powierzchnia 60m2. W pobliżu Galerii Mokotów. Balkon 6m2 wychodzący na spokojne patio. Mieszkanie na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie w apartamentowcu na ul. Bukowińskiej 10. Bardzo blisko do stacji metra Wilanowska. Mieszkanie o pow. ok. 50 m2, dwupokojowe, o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 255 050 zł105 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 4-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujące się w świetnej lokalizacji - na Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon (27,45 m2), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche mieszkanie usytuowane na Mokotowie. Ogrzewanie miejskie, piwnica, po remoncie, prysznic, winda. Świetna lokalizacja tuz przy zejsciu do stacji metra Wierzbno. Poza tym dostepnosc do pelnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł97 m² 77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 97 m2 na Starym Mokotowie, ul. Wiktorska, z balkonem 10m2. 3 pokoje, w pelni wyposazone, 2 łazienki, osobne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie - 62 m2 + 18 m2 balkonu - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

321 000 zł36 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,7m2 na 1. piętrze 12-piętrowego budynku z 1978 r. przy ulicy Sonaty bardzo blisko stacji metra Służew. Składa się z pokoju (ok. 23 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 383 750 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 4-pokojowy na II piętrze w III-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie wysokie 3 m i słoneczne, okna panoramiczne z ekspozycją południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 011 371 zł88 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie nowe, 4-pokojowe Apartament zlokalizowany w zielonej części Dolnego Mokotowa. Inwestycja znajduje się w kameralnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

395 000 zł47 m² 8 368,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Bytnara Rudego w bliskim sąsiedztwie ulic: woronicza, odyńca, wołoska, niepodległości. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesowego.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo