dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane, mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Bolero przy ulicy Biały Kamień salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, na terenie prestiżowego osiedla Marina Mokotów. Mieszkanie wykończone na wysoki połysk. Istnieje również możliwość sprzedaży. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie do wynajęcia przy ul. Podbipięty. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Piętro 4/8. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł108 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne umeblowane mieszkanie po remoncie! Wynajmę od zaraz widne i przestronne 4.pokojowe mieszkanie o pow. 108m2 na 1.piętrze w budynku z ochroną, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!okazyjna cena!aktualne! Do wynajęcia ładna kawalerka zlokalizowana na mokotowie (dolny Mokotów, ul. Czerska 21) 9 minut autobusem do stacji metra politechnika (autobusy 131, 187). Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

502 000 zł62 m² 8 096,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie trzypokojowe 61,59 m2, na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z ramy H, z roku 1982/górny Mokotów. Mieszkanie rozkładowe, trzy niezależne pokoje. Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

47m2, 2 pokoje, balkon, garaż i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo nowocześnie zaaranżowane, z dużym otwartym przedpokojem. W przedpokoju, łazience i aneksie kuchennym terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

276 000 zł28 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Piękne, jednopokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. W kuchni są meble kuchenne robione na zamówienie (szafki z systemami samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

3 sypialnie master z garderobą, salon z otwartą kuchnią, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wanną i prysznicem oraz wc z prysznicem, balkon o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja - zaledwie cztery apartamenty w całym budynku. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo elegancka klatka schodowa. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy 1 pokojowe w kamienicy na Mokotowie. Funkcjonalne, wysokie (280 m), ciche mieszkanie na 3 piętrze położone przy ślepej ulicy niedaleko parku. Budynek 3 piętrowy.Pokój ok. 21 m ,duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58m, budownictwo 2008 rok, osiedle strzeżone zamknięte. Blisko metra Wilanowska. Pietro 3, w bloku winda. Bardzo ładna architektura osiedla. 2 oddzielne pokoje, duża oddzielna przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 92m2 przy ulicy Chodkiewicza wolne od sierpnia 2015r. Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotów - Eko Park. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie funkcjonalne składa się z: pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym (ok. 19 m2), sypialni (ok. 9 m2), p. pokoju z szafową (6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu Eko-Park, ulica Chodkiewicza, dzielnica mokotów. Osiedle położone 3km od ścisłego centrum miasta. Otoczone terenem zielonym (sąsiaduje z parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie w cenie 2700zł od zaraz! Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (ok. 1000 m od Galerii Mokotów) przylegające do Torów Wyścigów Konnych na Służewcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przepiękne, przestronne (58m2) mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. - kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Mieszkanie o powierzchni , 53m2 .Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. 3 pokoje z kuchnią. Metraż pokoi: sypialnia 10m, kuchnia z jadalnią 24m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

392 000 zł50 m² 7 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5m2.Znajduje się na 2 pietrze w 4 piętrowym budynku. Budynek wybudowany w latach 60-tych.= 49.5 m2 Warszawa Mokotów Tagore,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł162 m² 13 296,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Apartament mieszczący się na 3. piętrze nowego budynku mieszkalnego o atrakcyjnej elewacji (wyłożony jest piaskowcem) , o powierzchni 161,7 m2 składający się z pomieszczeń: - 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 250 zł35 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie nowe, umeblowane z własnym miejscem postojowym w garażu. Na klatce winda. Cicha i spokojna okolica z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja Mokotów Służew. Budynek z roku 1976. Lokal usytuowany na 4 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 280 zł42 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w zielonej okolicy. Lokal położony na 5 piętrze. Bezpośrednie autobusy do Metra Wilanowska (dojazd zajmuje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

339 000 zł47 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta Jedynie 7197 zł za 1m2 mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy jaką jest Mokotów. Mieszkanie rozkładowe, posiada 3 pokoje bardzo jasne z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 oddzielne pokoje (jedne otwarty na korytarz), studenci mile widziani! W pokoju zdjęto ozdoby dziecięce (na zdj.). Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane na mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo ładny, dwupoziomowy apartament 4-pokojowy, mokotów, metro wilanowska! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na mokotowie blisko stacji metra wilanowska! Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe W pobliżu metra! Zlokalizowane w cichej, zielonej, spokojnej okolicy, w budynku z 1956 r., na 3/3 p., na terenie zamkniętym. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 900 zł127 m² 54,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku z recepcją i siłownią, sauną oraz placem zabaw dla dzieci, budynek ogrodzony, monitorowany. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Północ

Dolny Mokotów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie,52 m 2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Grupy ak Północ, na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe ok. 60 metrowe, pokój dzienny połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka oraz przedpokój, w cenie miejsce postojowe i komórka lokatorska na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane - mebli nie widać na zdjęciach. Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka zlokalizowana na mokotowie blisko ch galeria mokotów. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. PO remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludowa

Dolny Mokotów,Warszawa

7 500 zł115 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Morskie Oko. Przestronny, słoneczny salon, z tarasem (30 m2) z widokiem na wewnętrzny park z wodospadem. Kuchnia częściowo otwarta na salon w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

340 000 zł47 m² 7 218,68 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwa pokoje z widna kuchnią o pow. ok. 47m2. Mieszkanie rozkładowe, loggia, piwnica. Drzwi antywłamaniowe. Kuchnia w pełni wyposażona, w dużym pokoju nowe okna pcv. Piętro 1/9. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie z klimatem w samym sercu Starego Mokotowa! Przy cichej jednokierunkowej ulicy, niedaleko stacji Metra Racławicka oraz przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

912 000 zł94 m² 9 702,13 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament, w prestiżowej inwestycji developera Echo Investment "rezydencja Pod Orłem", w doskonałym punkcie komunikacyjnym na górnym Mokotowie, umożliwiającym połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł55 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie 55 mkw, w bezpośredniej bliskości Centrum handlowego Sadyba, budynek chroniony. Wykończone w wysokim standardzie. Dwa pokoje umeblowane, parkiet z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, doświetlony i nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni 40 m2 położony na IV piętrze 6-piętrowego nowego apartamentowca z ochroną na warszawskiej Sadybie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

6 200 zł110 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Piękny, przestronny (110m2) luksusowo wyposazony apartament na Mokotowie z tarasem oraz ogrodem dachowym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Doskonała lokalizacja! 3 minuty piechotą do stacji metra Wierzbno lub Wilanowska. Mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku z 1961 roku. Budynek ocieplony z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie blisko stacji metra służew! Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Dwa pokoje (sypialnia, salon). Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie z ciekawą aranżacją, wykończone materiałami wysokiej jakości, na podłodze deska barlinecka, w przedpokoju szafa Komandor, pokój dzienny z aneksem kuchennym (wyposażonym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij