dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł39 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, wyczółki ul. Kłobucka os. Central Park Ursynów > przystanek autobusowy obok budynku > w odległości ok 900 m stacja kolejowa Okęcie > przy osiedlu przedszkole oraz żłobek >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i tarasemi, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa| nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 335 165 zł65 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m w nowoczesnej inwestycji w Warszawie - Stare Włochy. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku o willowym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią oraz klimatyzacją Mokotów, woronicza Ogłoszenie prywatne - pośrednikom i agencjom dziękuję. Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

8 100 zł60 m² 135 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem nowy świeżo wykończony apartament w Inwestycji Towarowa Towers (ul. Prosta 69a), usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

6 300 zł62 m² 101,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 700 zł36 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich | Centrum | Metro | Wysoki standard browary warszawskie | 7 piętro ze spektakularnym widokiem na okolicę | stylowe, nowe wyposażenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 22 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | designerskie | 48 m | 2 pokoje | taras | garaż Na wynajem unikatowe, nowe i designersko zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na ursynowskich Jarach. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, przy ul. Cybisa/ Romera. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 39,15 mkw Przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 750 zł54 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiż i Elegancja Dwupokojowy Apartament 54 m na marina mokotów Oferta dla osób ceniących luksus, bezpieczeństwo oraz bliskość natury w sercu miasta. Mościcki Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 490 000 zł68 m² 21 924,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: ul. Kasprzaka 29 (bliska Wola) Powierzchnia: 67,96 m Liczba pokoi: 3 + loggia To mieszkanie to idealne połączenie miejskiego stylu życia z funkcjonalnością. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

4 825 000 zł179 m² 26 901,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

Budynek typu apartamentowiec, dwa miejsca parkingowe. Salon połączony z jadalnią , aneks kuchenny , 2 sypialnie, gabinet z kominkiem, dwie luksusowe łazienki. dwa Tarasy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 400 zł102 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 102,5 m , które można zaaranżować według własnych potrzeb! Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wilanowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 155,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Wyobraź sobie poranek na Ursynowie: budzisz się w spokojnej, kameralnej okolicy, otwierasz drzwi na balkon i przez chwilę po prostu oddychasz bez pośpiechu, bez hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe blisko metra Kabaty. Wejście do metra max. 50m. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie , zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone w b.wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

999 999 zł57 m² 17 458,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są takie mieszkania, do których wchodzi się na chwilę, a wychodzi z myślą: tu mogłabym/mógłbym zamieszkać. To przy ul. Herbu Oksza 16 zdecydowanie należy do tej kategorii. 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł108 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajem idealne na biuro lub osoby prywatnej z własnym umeblowaniem. Mieszkanie wyposażone w nowoczesne meble biurowe oraz duży stol do spotkań grupowych. Posiada 5 pomieszczen : 3 zamykanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zacisze,Warszawa

1 259 000 zł144 m² 8 764,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Nietuzinkowe mieszanie z antresolą! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni aż 143,65 m (81,65 m na dole + 30,8 m użytkowych na piętrze, po podłodze aż 62 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, pierwszy najemca, ul. Handelsmana, wilanów. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w inwestycji Royal Residence nowoczesnej enklawie niskiej zabudowy, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

820 000 zł55 m² 15 018,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Są mieszkania, które są ładne. I są takie, do których wchodzisz i czujesz spokój. To jedno z nich. Trzecie piętro, cisza, miękkie światło wpadające przez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km od centrum). 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 790 000 zł62 m² 28 871 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Eurovilla prezentuje 3. pokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy Rössmanów, która powstała po 1900 r. Unikatowy adres, wysoki standard wykończenia oraz sąsiedztwo Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bezpośrednia 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Bemowie, na skrzyżowaniu ulic Lazurowej i Połczyńskiej. W pobliżu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

3 338 zł37 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, mieszkanie typu studio położone na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy spokojnej ulicy św. Barbary. Kamienica położona jest w spokojnej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie, dostępne od połowy listopada 2025 lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Bemowie, na skrzyżowaniu ulic Lazurowej i Połczyńskiej. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

1 119 000 zł50 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , świeżo wyremontowane w zabytkowej kamienicy z 1958 roku. Układ mieszkania został dokładnie odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 571,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,16 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

11 000 zł150 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jasny i przestronny apartament w prestiżowej części Mokotowa Osiedle Pod Skocznią Budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze kameralnego, strzeżonego budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 329 000 zł67 m² 19 856,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie została zarezerwowane Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Bemowo) o powierzchni 66,93 m2 na które składają się : - pokój dzienny - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciche mieszkanie 36,3 m2, z przepięknym widokiem na panoramę Mokotowa. Idealne dla singla, pary lub na wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grejpfrutowa

Siekierki,Warszawa

6 600 zł60 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Apartament o pow. 60 m z dużym balkonem oraz funkcją smart home w inwestycji sgi Bluszczańska III | Mokotów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 894,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z ogródkiem | 58,84 m2 | 3 pokoje | Burakowska 16, wola Budynek: inwestycja przy ul. Burakowskiej 16 to kameralny, siedmiokondygnacyjny budynek zrealizowany przez firmę Dantex.