dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 430,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 1 na Białołęce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł86 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyzacja Pełne agd, taras 53m szafy z led Miasteczko Wawer Przestronne mieszkanie z dużym tarasem Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

9 000 zł135 m² 66,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Mokotowa przy ul. Pohoskiego, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowe do wprowadzenia 50 m | 2 pokoje + balkon | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 To mieszkanie łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają kupujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia piękne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się 5 minut piechotą od Ronda Wiatraczna (praga-Południe) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 690 000 zł128 m² 13 203,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 115,2 m2 (128m2 całkowita), piętro 3 i 4/4 bez windy, w w budynku z 1999r, ochota Szczęśliwice. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

689 000 zł31 m² 22 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne i przytulne mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym budynku z cegły, położone w zielonej części Starego Mokotowa, zaledwie kilka minut spacerem od Pola Mokotowskiego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość - Lokalizacja : Osiedle Niedżwiadek Warszawa Ursus ul. Zagłoby - Metraż : 62,3 m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 3/4 - Rynek: wtórny - Stan wykończenia: do zamieszkania - Dostępność: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

930 000 zł46 m² 20 435,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie | ul. Żeromskiego, bielany/ ciche Bielany - mieszkanie na start lub pod inwestycję. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. KW bez obciążeń Cenisz sobie miejski komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

869 000 zł64 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m w zielonej części Mokotowa, przy ulicy Etiudy Rewolucyjnej! Mieszkanie znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

1 259 000 zł65 m² 19 480,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje I ostatnie piętro I garaż W cenie I 1259000 zł Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

859 000 zł66 m² 12 925,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie 66,46 m Bemowo, przy Parku Górczewska elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży rozłożyste mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,46 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament przy ul. Pokornej, po remoncie, o powierzchni 100 m . Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 150 zł35 m² 118,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Najem minimum na rok. Kaucja 4800 pln Mieszkanie, po generalnym remoncie. Wyposażone, umeblowane. Osobna sypialnia. Do czynszu najmu 4150 pln należy doliczyć czynsz na rzecz wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 890,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property details The apartment consists of: living room, kitchenette, bedroom with wardrobe, bathroom, hall, balcony/loggia. The apartment is completely furnished and equipped with all household appliances.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle jasne, słoneczne, ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem. Spokojna, zielona okolica Toru Wyścigów Konnych Służewiec na Mokotowie. Wokół parki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

642 000 zł49 m² 13 209,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł127 m² 66,93 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł24 m² 28 006,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji. Kawalerka W porcie praskim na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu Atelier Praga ul. Wrzesińskiej 4. Tuż obok kładki pieszo-rowerowej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 834,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stop. Zanim pojedziesz oglądać kolejne mieszkanie do własnej aranżacji, "do odświeżenia" zobacz to. Tu nie ma ukrytych remontów, prowizorek ani rozczarowań na żywo. To mieszkanie wygląda dobrze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

PO remoncie, komfortowe I eleganckie 2-pokojowe mieszkanie | 44 m | ulica modzelewskiego | balkon Bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 499 000 zł84 m² 17 845,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się we wtorek 13/01/26 od godziny 15:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

5 064 zł70 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 70 mkw, salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka z wanną, łazienka z prysznicem, balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

975 000 zł46 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mokotów / ul. Obrzeżna / 46,25 m2 / 2 pokoje / balkon / garaż / taras i ogródek 30 m2 Mieszkanie z tarasem i ogródkiem o pow. 30 m2 oraz z garażem położone na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie z miejscem na samochód w garażu podziemnym na kameralnym osiedlu urbino. Osiedle ogrodzone z ochroną, monitoring z placem zabaw, stojaki na rowery, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

859 000 zł58 m² 16 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przestrzeń, która daje możliwości. Mieszkanie z potencjałem, który pracuje dla Ciebie Już od progu poczujesz światło, przestrzeń i swobodę aranżacji, które sprawiają, że to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na rogu Hożej i Poznańskiej w kamienicy z 1911 roku. Idealny apartament dla singla lub pary, dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu miasta i cenią sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

639 000 zł32 m² 20 234,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie 32 m Mokotów, ul. Chełmska 9 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

4 099 zł70 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z 2009r., przy ul. Sytej, wilanów, zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Małe, ułożone zwierzęta akceptowane. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 200 zł39 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 2-pokojowy apartament w nowoczesnym apartamentowcu, spacerem do stacji metra Płocka lub Rondo Daszyńskiego. Apartament dostępny od 2 marca 2026. Siedmiogrodzka przy karolkowej | spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , usytuowane w zielonej okolicy z kameralną niewysoką zabudową na Białołęce przy ul. Leona Berensona 10 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starym Mokotowie ul. Łowicka 19 w apartamentowcu z windą i miejscem garażowym Marzysz o zamieszkaniu w sercu Starego Mokotowa? Mam coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Powiśle,Warszawa

3 200 zł27 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa studio położone na 14 piętrze, przy ulicy Tamka. Obok Uniwersytecie Warszawskim, uniwersytecie Muzycznym i Akademii Sztuk Pięknych. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem doskonale zaprojektowany, klimatyzowany apartament z osobną sypialnią na nowym osiedlu Mój Ursus. Mieszkanie dostępne od 1 marca. Herbu oksza | nowe osiedle mój ursus | 33 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

915 000 zł50 m² 18 425,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 05/03/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Solec,Warszawa

12 000 zł154 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym mieszkaniu, odnowionym z dbałością o każdy detal pod okiem uznanego architekta. Nowoczesne wyposażenie i dwa balkony, w tym jeden z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł55 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Gocławiu, w dzielnicy Praga-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 285 000 zł77 m² 16 731,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w niedzielę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Krańcowa 57 / Włochy 3 pokoje / 76,8 m2 powierzchni + balkon wokoło niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 850 zł38 m² 127,30 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Platinum Towers to luksusowe budynki o nowoczesnej architekturze, składające się z eleganckich apartamentów, pasażu handlowego oraz 3 poziomowego parkingu. To jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, w pełni wyposażone, w nowym budynku na osiedlu city flow na warszawskiej Woli ul. Redutowa wola Ul. Redutowa| nowy apartamentowiec Z windą | zupełnie nowe studio |.