dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w kamienicy 1956 r. z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kaliskiego 25, przy wat, bemowo. Jest to zielona i spokojna część Bemowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 520 zł34 m² 74,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Las Bielański,Warszawa

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (26 m2) na warszawskich Bielanach (ul.Szekspira) tuż przy stacji Metro Wawrzyszew. Rozkład nieruchomości: - 1 pokój z kuchnią w aneksie oraz przedpokojem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Magiczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów (m.in. Biedronka, Lidl, stokrotka, rossman, pepco),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

2 150 000 zł90 m² 23 780,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament w nowoczesnej inwestycji Wileńska Express zlokalizowanej na Pradze Północ. Nieruchomość z kategorii premium, z dopracowanym każdym detalem wnętrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

540 000 zł22 m² 24 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone z miejscem postojowym. Wyjątkowe, pełne naturalnego światła i słońca studio w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie z klimatem - 2 pokojowe - usytuowane w staromiejskiej kamieniczce, z widokiem na zielony skwer. Dostępne od 9 lutego, możliwość obejrzenia po uprzednim ustaleniu terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Szamoty,Warszawa

574 000 zł26 m² 22 170,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam na prezentacje urokliwego mieszkania położonego w Warszawie przy ul Giserskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stegny,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2 z ogrodem, parter/5 z windą, w budynku z 1975 r., przy ul. Egejskiej, mokotów, stegny. Niedawno odświeżone, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy klimat warszawskiej kamienicy z nowoczesnym, niemal apartamentowym standardem? Przy ul. Dąbrowszczaków 12 czeka na Ciebie przestrzeń, która została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocławek,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, parter/2 w budynku z 1997 r., Praga-Południe Gocławek. Mieszkanie do rearanżacji/odświeżenia, doskonałe dla singla/singielki, pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

1 740 000 zł88 m² 19 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wilanowski luz z klasą mieszkanie, które ma wszystko, co trzeba (i trochę więcej) Są miejsca, w których od razu czujesz, że to to. Wchodzisz, rozglądasz się i już wiesz tu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

8 300 zł96 m² 86,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie, elegancki, 3 pokojowy apartament premium znajdujący się w Miasteczku Wilanów 2 sypialnie/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m w Woli tuż przy metrze onz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł89 m² 18 946,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

w miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju z aneksem kuchennym - 39,9 m2 z wyjściem na balkon 7,8 m2 Sypialni - 16,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 645 300 zł85 m² 19 265,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament 85,40 m pełne światła, ciepła i zieleni, położone na piątym piętrze prestiżowego osiedla Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 w Warszawie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

698 000 zł42 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na Starym Górnym Mokotowie, ok.150 m od stacji metra linii A -"Pole Mokotowskie" na parterze 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią -42 m2. Kuchnia z miejscem na stół i krzesła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 000 zł42 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Powiśle | taras | garaż | klimatyzacja | przy Elektrowni Powiśle Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu z tarasem, klimatyzacją oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

4 370 zł57 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 89,8 m2 - salon z półotwartą, 2 duże pokoje, łazienka + oddzielne toaleta, 2 balkony (1 loggia). Miejsce parkingowe naziemne za ogrodzeniem na zamkniętym patio za bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze z 10, w budynku z windą. Lokal posiada mały balkon, a miesięczny czynsz wynosi ok. 400 zł. po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

990 000 zł62 m² 15 867,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, o powierzchni 62,39 m2, zlokalizowanego na Targówku, przy ul. Teofila Piecyka. Układ mieszkania: - ustawny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 55 m , położony w sercu Miasteczka Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej 20. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł71 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje na Gocławku, ul. Zamieniecka 46 Komfort, przestrzeń i garaż w Cenie! Mieszkanie będzie gotowe do wprowadzenia na przełomie kwietnia i maja, do uzgodnienia. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z kojącym widokiem na zieleń? To propozycja dla osób ceniących konkretne argumenty: stacja metra w zasięgu krótkiego spaceru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m usytuowane na 3 piętrze 4- piętrowego budynku z 1972 r. (bez windy) w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

5 500 zł107 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Do wynajęcia bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku apartamentowym przy ul. Egejskiej 17 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł52 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2. Posiada salon z aneksem kuchennym i wydzielone miejsce jadalniane dla 3 osób, sypialnie z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

8 500 zł94 m² 90,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prestiżowy apartament w przedwojennej kamienicy ul. Piękna 56 śródmieście południowe. 3 pokoje. Miejsce postojowe W cenie Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy przy ul Hożej 29/31 Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

10 900 zł104 m² 104,81 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 104m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2000r. przy ulicy Jana III Sobieskiego, mokotów, stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 10 900 zł + 3 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marzycieli

Siekierki,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Jeśli szukasz mieszkania na wynajem dla siebie lub we dwoje, gdzie po pracy naprawdę można złapać oddech, to adres przy ul. Marzycieli 6 będzie strzałem w dziesiątkę. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 500 zł34 m² 131,93 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2 pokoje, 34,11 m kompaktowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Mennica Residence Dla kogo? Dla singla, pary, osoby pracującej zdalnie, szukającej wygodnego miejsca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 131,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 900 zł27 m² 22 218,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga: ogłoszenie bezpośrednie. Agencje zapraszam tylko z klientem. Warszawa - Mokotów, ul. Stefana Bryły 1 Powierzchnia: 27m2 Mieszkanie nie jest narożne, znajduje się na 6 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 750 zł50 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy w sobie 3 najbardziej pożądane przez Najemców cechy, ta oferta szukała Ciebie! doskonałe położenie (liczne przystanki tramwajowe/autobusowe szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

642 000 zł44 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

818 000 zł55 m² 14 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 54,60 m | 2 pokoje | balkon | garaż podziemny | komórka lokatorska | gotowe do wprowadzenia Jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie, położone na 2 piętrze, w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Stare Włochy,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie placi prowizji Poznaj ofertę dobrze wykończonego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie/popularna) Dojazd do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij