dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie pierwszy raz wynajmowane, nowocześnie i gustownie w pełni umeblowane, wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 550 zł44 m² 35,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na Białołęce (odkryta). 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka ,oddzielna toaleta, przedpokój. W skład mieszkania wchodzi również balkon (ok 4m), wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kamienica po generalnym remoncie w 2013 roku. Nowa elewacja, nowe windy, eleganckie klatki schodowe i patio. Mieszkanie w samym centrum Warszawy na ul Marszałkowskiej pomiędzy ul. Wilczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł164 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament - unikat w skali Warszawy. Wybudowany przez Hochtifef Polska budynek apartamentowo-biuro graniczy z torem wyścigów konnych na Służewcu. Apartament posiada 40m2 taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie bardzo blisko metra Natolin, ładne, w niskim budynku, ciche - druga linii zabudowy od ul. Belgradzkiej. Mieszkanie do wprowadzenia. Przestronny salon 25 m2 z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczuki

Ursynów,Warszawa

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

mieszkanie bardzo ciche, ,wysoki standart wykńczenia, dla rodziny z dziećmi i dla osób starszych. Loggia oszklona. Przy mieszkniu ogródek. Wymienione okna i drzwi. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł79 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepięknie usytuowany apartament o powierzchni ok 75 m 2 na zielonym nowoczesnym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest przestronne i jasne dzięki ekspozycji na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Unikalna oferta dla koneserów piękna I wygody na powiślu!. Mieszkanie z klimatem w wysokim standardzie. Przedwojenna pięciopiętrowa kamienica po kapitalnym remoncie z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 801,34 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania przytulne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze utrzymane. Ściany w pokojach wygładzone, okna wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szturmowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie w eleganckim budynku z ogrodem do własnej dyspozycji (150m2) do wynajęcia także na biuro. - salon z aneksem kuchennym: 29 m2, - 3 sypialnie: 11 - 12 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł87 m² 13 781,60 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna i luksusowa nieruchomość o pow. 87m2 (9. piętro) w strzeżonym apartamentowcu tuż przy metrze Dworzec Gdański. Na powierzchnię w pełni klimatyzowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

9 300 zł168 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse, wjazd windą prosto do mieszkania. Apartament w wysokim standardzie wykończenia. Wynajmowany z pełnym umeblowaniem i sprzętami agd i rtv. Salon połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul.Bukowińskiej: - 36 m2; - kuchnia z pełnym wyposażeniem (sztućce, naczynia, garnki, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci wynagrodzenia!wynagrodzenie po stronie właściciela Bardzo ładne, wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie w okolicy placu Hallera Świetnie zlokalizowane, spacerem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, niezamieszkałe jeszcze mieszkanie w nowej inwestycji na Ochocie, dobry standard, ładnie wykończone, miejsce parkingowe w garażu podziemnym w czynszu, aneks kuchenny całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysoki standard wykończenia - meble robione na wymiar, wysoki standard materiałów, kino domowe, zmywarka itp. Salon, duży gabinet, sypialnia, łazienka, garderoba, osobna toaleta. Miejsce garażowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ciche ,przytulne, jednopokojowe z ładnym tarasem na Zielonym Ursynowie, w bloku dwupiętrowym, na terenie ogrodzonym, w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł136 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne, ciche, komfortowe, urządzone pięciopokojowe mieszkanie w pięknym apartamentowcu na Grochowie na ul.Grochowskiej przy ul. Międzynarodowej. Usytułowane na 1 kondygnacji. Ciche Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne, narożne, przestronne i jasne mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (inwestycja pko Pirelli - ceniona za wysoką jakość wykonania). Ekspozycja na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjny, zadbany apartament, wykończony w wysokim standardzie. Widok z okien na panoramę Warszawy. Świetna lokalizacja na Sadach Żoliborskich. Dojazd do centrum zajmuje kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie , w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w pobliżu Pl. Zawiszy. Mieszkanie w pełni wyposażone - meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Również pod wynajem - cena 8 500zł! cena do negocjacji! Atrakcyjna, prestiżowa i przestronna nieruchomość o pow. 210m2 (9. piętro- jedyne mieszkanie na tym poziomie) w strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł66 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie, umeblowane z możliwością doposażenia. Mieszkanie położone przy ul. Puławskiej na zamkniętym terenie z ochroną i placem zabaw. Bardzo dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 236,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Żywnego usytuowany w zieleni, okna skierowane na stronę, w budynku wymienione wszystkie instalacje. Remont mieszkania przeprowadzono 2010 r. Aktualnie mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

918 000 zł100 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Domofon, piwnica, parkiet, glazura, terakota, terma, ogrzewanie centralne, telefon, internet, kablówka, szafa wnękowa, kuchnia wyposażona, prysznic, wanna, osobne wc, pralka, lodówka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

613 000 zł66 m² 9 287,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny i funkcjonalny apartament na Ochocie Do sprzedania bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2. Znajduje się na strzeżonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.