dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł110 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Apartament słoneczny (okna na pd i zach), okna drewniane, rolety zewnętrzne. Powierzchnia użytkowa to 110m2, apartament składa się z salonu 36m2 z jadalnią i kuchnią 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe (46m2) zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, trzy przystanki tramwajowe od Metra Ratusz Arsenał (przystanki tramwajowe i autobusowe: okopowa, leszno, żytnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 101.33m2. Na metraż lokalu składają się: - salon - 29,14 m2 połączony z kuchnią - 10,15 m2, - sypialnia 1 - 14,58 m2, - sypialnia 2 - 24,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

507 000 zł38 m² 13 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w centrum Warszawy, dzielnica Śródmieście, przy metrze Ratusz-Plac Bankowy(na tyłach oszklonego wieżowca). W pobliżu Starego Miasta, teatru Wielkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

465 000 zł83 m² 5 602,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Blisko uczelnia, zabudowa niska, metro, bazarek, centrum handlowe, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa Opis dodatkowy Rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie na starym zielonym Urzynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone we Włochach przy ulicy ks.Juliana Chrościckiego o powierzchni 90m2. Dwustronne, widne, ciche, , wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok po wymianie instalacji , odnowiony. Doskonała lokalizacja, świetny punkt komunikacyjny - trasa siekierkowska, bogata infrastruktura. Trzy pokoje o ładnym kształcie 19/10/9 m2 na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na ul. Górskiego w Warszawie (na tyłach ul. Nowy Świat). Powierzchnia całkowita wynosi 62 mkw w tym dwa duże pokoje, kuchnię (aneks), łazienkę, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

530 000 zł68 m² 7 771,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1978

Przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie trzypokojowe w rewelacyjnej lokalizacji w pobliżu stacji metra Stokłosy ( spacerem 5-7 min.) Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na ul. Górskiego w Warszawie (na tyłach ul. Nowy Świat). Powierzchnia całkowita wynosi 62 mkw, w tym dwa duże pokoje, kuchnię (aneks), łazienkę, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

770 000 zł74 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjna nieruchomość w wysokim standardzie o powierzchni 74m2 na warszawskim Mokotowie przy metrze Wilanowska. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi na nowym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

430 000 zł66 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ekskluzywnie urządzone 4 pokoje W niskiej cenie Przeprowadzone remonty: docieplenie budynku, remont elewacji, remont klatki schodowej, wymiana instalacji elektrycznej, wymiana instalacji gazowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 999 zł125 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia elegancki apartament na osiedlu Patria, w prestiżowej okolicy, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie ciche, dużo zieleni za oknami. Mieszkanie aktualnie nie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne, południowo-zachodnie mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w nowoczesnym sześciopiętrowym apartamentowcu. Inwestycja z 2013 r zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 004 000 zł98 m² 10 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o pow. 98 m2 w nowym apartamentowcu z 2011 roku. 4 pokoje o pow. 19m2/ 14,8m2/13,3m2/13m2/. Z pokoju dziennego wyjście na dużą loggię - pow. 11m2. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 220 000 zł81 m² 15 061,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy apartament w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Lanciego (ursynów-Natolin) o powierzchni 81 metrów kwadratowych. W skład apartamentu wchodzą 3 pokoje, kuchnia (aneks),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

1 790 zł54 m² 33,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Białołęce. Dwa pokoje, aneks kuchenny, oddzielna garderoba, łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super kawalerka przy ulicy Walecznych, blisko kanałku. Mieszkanie wyremontowane, okna wymienione, kuchnia wyposażona, w łazience wanna - mieszkanie praktycznie do wprowadzenia. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy, w pobliżu ul. Okopowej. Dobry dojazd co centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (pralka, lodówka, zmywarka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 999 zł108 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej. Parkiet egzotyczny afromozja, granitowy blat, meble Kler, glazura hiszpańska. 3 pokoje, kuchnia widna, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na parterze, po generalnym remoncie (wymieniono grzejniki, okna, są nowe instalacje, na ścianach gipsy, sufity podwieszane, nowe meble kuchenne i zlew, nowy wc, umywalka, baterie itd) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2012; 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia; odrębna własność z kw nieobciążoną; wysoki parter (blok 4 piętra); lokalizacja - 150m do metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Super kawalerka śródmieście. Mieszkanie w kamienicy po remoncie. Ładne ,klimatyczne,nowoczesne. Mieszkanie na poddaszu z możliwością zaadoptowania 20 m dawnej ,przylegającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Uwaga! Jeżeli szukasz przestronnego apartamentu w prestiżowym, modnym i pięknym domu, jeżeli cenisz komfortową lokalizację zabytkowej kamienicy w znakomitym stanie, otoczoną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w nowym budynku z 2001 r. ciche, widne na 5 pietrze w 10 piętrowym - apartamentowcu na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej. Mieszkanie bardzo ładnie ,wysokie 3 m .wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, przestronne, widne i wygodne, 3-pokojowe mieszkanie, z zabudowaną kuchnią, dwiema łazienkami w pełni urządzonymi i dużym balkonem.W salonie i mniejszym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

3 800 zł98 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 5-cio pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 w niskim, kameralnym bloku. Wysoki parter. Mieszkanie widne, słoneczne, rozkładowe z dużym tarasem. Podłogi pokoje parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

649 000 zł98 m² 6 622,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 5-cio pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 w niskim, kameralnym bloku. Wysoki parter. Mieszkanie widne, słoneczne, rozkładowe z dużym tarasem. Podłogi pokoje parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie niezwykle chiche- (okna wychodzą na podwórze) po kapitalnym remoncie. Najbliższa przecznica Łazienkowska. Oddzielna, widna duża 11m kuchnia z częścią jadalną. Nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

299 000 zł51 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w niskim budynku Starego Bródna. Mieszkanie jest świetnie rozplanowane i bardzo ustawne. Kształt dużego pokoju ułatwia wydzielenie w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

265 000 zł28 m² 9 566,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Czerniakowskiej , nowocześnie urządzone, gotowe do wprowadzenia. Zabudowana kuchnia połączona z salonem w nowoczesnym stylu, malowane sciany, sufit podświetlany, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

500 000 zł115 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja, nowa niższa cena! 3 pokoje 93,3m 2 (115m2 po podłodze) ul. Książkowa na Nowodworach. Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Urządzone w przyjaznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w nowym apartamentowcu na warszawskiej Woli. Budynek usytuowany z dala od ruchliwej ul. Wolskiej i Kasprzaka, a zarazem z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie typu studio na warszawskiej Woli, przy ulicy Radziwie. Zlokalizowane na ósmym piętrze w apartamentowcu w windą. Na powierzchnię 43m2 składa się pięknie zaaranżowana wolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie trzypokojowe na 10-tym piętrze nowego apartamentowca nieopodal Galerii Mokotów, w sąsiedztwie prestiżowego osiedla Marina Mokotów, z dwoma miejscami w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 250 zł58 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów. 2 pokoje, 58m2 sypialnia + salon z otwartą kuchnią i balkonem. W pełni umeblowane. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

374 000 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie Ursynowa,Ciche , z dobrym dojazdem.Mieszkanie w stanie bardzo dobrym.Niski budynek. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości, kuchnia otwarta na pokój dzienny, umeblowana, wyposażona, oddzielnie sypialnia z zabudową-garderobą. Podłoga klepka drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne 3 -pokojowe, ciche mieszkanie na Mokotowie o pow. 70.79m2 przy ul. Gagarina. Mieszkanie na poddaszu po remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Atutem mieszkania jest przestronność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

292 000 zł30 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bardzo ładne i widne mieszkanie o powierzchni 30 m2, na którą składają się dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Duże, nowe okna gwarantują dobre doświetlenie.