dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

475 000 zł76 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie, przestronne, z bardzo ładnym rozkładem, w niskim budynku na kameralnym, strzeżonym osiedlu. Do mieszkania przynależy garaż - dodatkowo płatny 20 tys zł. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na nowym osiedlu z 2009 roku, ogrodzone, strzeżone z możliwością parkingu podziemnego. Świetna lokalizacja, blisko stacja metra Natolin około 100 metrów, na parterze wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

500 000 zł83 m² 6 009,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Budynek zlokalizowany w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych. Mieszkanie rozkładowe, czyste i zadbane. Okna pcv wychodzą na 3 strony. W pokojach na podłodze parkiet drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

340 000 zł50 m² 6 868,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Górcach, w solidnym budynku o podwyższonym standardzie. Blok usytuowany przy małej, cichej uliczce. Miejsca do parkowania wokół budynku. Mieszkanie nie wymagające remontu. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, przestronne mieszkanie w bloku z 2002 roku, i piętro, z idealnym rozkładem pomieszczeń o powierzchni 70 m2, parkiet w pokojach, 3 oddzielne pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na pięknym osiedlu blisko metra Kabaty. Osiedle strzeżone, zamknięte, piękne ogrody na osiedlu, również plac zabaw na miejscu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi - bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu słoneczny skwer. Zachodnia ekspozycja z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 500 zł46 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Bardzo atrakcyjna oferta. Zamieszkaj blisko stacji metra Kabaty wyjątkowo tanio. W pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i tarasem 12m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na parterze, po generalnym remoncie (wymieniono grzejniki, okna, są nowe instalacje, na ścianach gipsy, sufity podwieszane, nowe meble kuchenne i zlew, nowy wc, umywalka, baterie itd) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia piękne mieszkanie w wysokim standardzie na nowym osiedlu, ochrona, monitoring, świetna lokalizacja - imielin. Mieszkanie w świetnym standardzie, świeżo odmalowane, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Budynek na terenie zamkniętego , chronionego osiedla "sady Rembertowskie". Dobra lokalizacja , cicha spokojna okolica , 100m do lasu, blisko do przystanku mza(dojazd autobusem do skm zajmuje 4min , dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

330 000 zł47 m² 6 991,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 47,20m2 na kameralnym osiedlu Gołąbki w Ursusie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Elewacja budynku odremontowana. Klatka schodowa w dobrym stanie. Remont instalacji. Przed wejściem do budynku miejsca parkingowe, z tyłu zielone i zadrzewione podwórko. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek z lat 70-tych w centrum Ursusa. W tym roku termomodernizacja i odnowienie klatki. Mieszkanie ciche i słoneczne. Po remoncie. Posiada klimatyzację. Okna pcv wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

557 000 zł78 m² 7 141,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 78m2 na warszawskim Bemowie. Składa się z 3 pokoi, widnej otwartej na salon kuchni, dwóch łazienek oraz balkonu. Na podłodze w pokojach parkiet jesionowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

380 000 zł53 m² 7 116,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Gawra2 (warszawa Ursus Gołąbki). Mieszkanie z aneksem kuchennym, południowo-zachodnie (widne i ciepłe), wysoki parter (wejście do bloku z poziomu -1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

340 000 zł53 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwa pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem , miejscem parkingowym w garażu wielopoziomowym i komórką lokatorską na osiedlu strzeżonym i ogrodzonym Akacje 1 na Odkrytej. Duży salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 61m2 na prestiżowym osiedlu Catalina Investment na Mokotowie. Bezpośrednie sąsiedztwo toru Wyścigów Konnych. Wysoki standard wykończenia. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie. Znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną, w cichej okolicy. Wysoki parter. Winda od samego dołu. Drzwi szerokie(112cm), antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

557 000 zł78 m² 7 141,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, ładne mieszkanie na Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego, na zamkniętym, strzeżony, spokojnym osiedlu. Zlokalizowane na parterze niskiego budynku z cegły, wybudowanego w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie o powierzchni 65m2 po gruntownym remoncie w zeszłym roku. Mieszkanie składa się z salonu z otwarta kuchnią, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz loggii 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

569 000 zł94 m² 6 053,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe 94m2, cegła, piętro 4/4, 1995r. Rozkład: salon 34m2 z kominkiem, dwie sypialnie po 15m2, widna, duża łazienka z wanną typu jacuzzi oraz kabiną prysznicową, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1938 rok,na wysokim parterze z tarasem i z zamkniętym ogródkiem, zlokalizowane w pobliżu parku łazienkowskiego. Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

262 000 zł34 m² 7 683,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, estetycznie wykończone mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z 24h ochroną. Mieszkanie jednopokojowe, usytuowane na parterze, bez balkonu, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe w idealnym stanie.Dwustronne, rozkładowe z OGRÓDKIEM. Samodzielne pokoje z osobną widną kuchnią z balkonem, łazienka i osobne. DO wprowadzenia! Estetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo przestronne, ustawne mieszkanie na Bemowie, przy ulicy Powstańców Śląskich. Zlokalizowane na dziewiątym piętrze w bloku z 2001 roku. Na powierzchnię 59m2 składają się; dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na Powiślu, w przedwojennej kamienicy z 1938 roku. Elewacja budynku zrobiona, klatki schodowe do remontu, wymienione wszystkie instalacje wod.kan, elektryczna i gazowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4 pokojowe z możliwością przerobienia na 3. Przestronny salon, dwie sypialnie i gabinet. Kuchnia widna. Oddzielnie łazienka i wc. Loggia, duża piwnica. Miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

385 000 zł62 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ładne mieszkanie o powierzchni 61,60m2 zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz balkonu. Na podłodze panele oraz terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł64 m² 7 210,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzy pokojowe na Stegnach na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy. Budynek ogrodzony z ochroną .Ładne osiedle z placem zabaw ,zielenią i parkingami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek 2 piętrowy z poddaszem i z garażem podziemnym, oddany do użytku w 2003r. Ogrodzony, posiada monitoring i domofon. Mieszanie, 2 pokojowe o powierzchni 68,5 m2., znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 85 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, dodatkowe wc, oranżeria 6 m2, balkon 13m2, miejsce postojowe w garażu podziemnym. W mieszkaniu zostały wykonane wszystkie prace brudne: podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

430 000 zł68 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie W kamienicy Kameralne,w samym centrum Włoch. Kamienica odnowiona i wyremontowana. Mieszkanie składa się z sypialni,dużej łazienki w pełni urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

720 000 zł86 m² 8 401,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jasny, przestronny apartament na ostatnim piętrze w budynku z ochroną i monitoringiem. Jedna ściana w salonie i małej sypialni ma skos i 3 okna połaciowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Super kawalerka śródmieście. Mieszkanie w kamienicy po remoncie. Ładne ,klimatyczne,nowoczesne. Mieszkanie na poddaszu z możliwością zaadoptowania 20 m dawnej ,przylegającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 799 000 zł106 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywnie wykończony apartament w samym sercu Śródmieścia. Apartament znajduje się przy ulicy Grzybowskiej w najbardziej luksusowej inwestycji Dom Development. Bliskość dowolnych środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

1 185 000 zł150 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

WB-3886 Do sprzedania lokal biurowy położony na najwyższej kondygnacji budynku apartamentowo-biurowego zlokalizowanego na Muranowie. Budynek przy ul. Nalewki 8 przygotowany przez Echo Investment został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krysta

Wola,Warszawa

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne trzy pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z 1994r. na warszawskiej Woli.Wykończone z dużą starannością i przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

710 000 zł96 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie! Przestronne o powierzchni 95,9m2 położone na nowym zamkniętym osiedlu na warszawskiej Woli. Mieszkanie w pełni wykończone, nigdy nie zamieszkiwane. W salonie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł63 m² 6 466,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o pow. 63,4 m2, znajdujące się na parterze 10 piętrowego bloku z wielkiej płyty zbudowanego w 1978 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Pokoje: 16 m2, 11 m2 i 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle ciche, zielone, parking przed budynkiem. Blok ocieplony i malowany w 2010r. Mieszkanie Słoneczne, zadbane, do zamieszkania. Usytuowane na wysokim parterze. W mieszkaniu wymieniono.