dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

338 000 zł46 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dla wymagających - mieszkanie z klimatem w kamienicy i spokojnej okolicy, wykończone w wysokim standardzie w 2010r. Bardzo dobra lokalizacja - Dolna/ Sobieskiego w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w budynku z 2008 roku w pełni wykończone i wyposażone nowoczesnym sprzętem trzeba je jedynie odmalować. W mieszkaniu duży pokój połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadbane mieszkanie o powierzchni 49m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Ursusie. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka oraz loggia. Zabudowa kuchenna wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobocka

Bielany,Warszawa

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bielanach, blisko Metra Marymont. Są to 2 pokoje z aneksem kuchennym o pow. 32 m2. Sypialnia z podwójnym łóżkiem, szafą z rozsuwanymi drzwiami, półkami, szafką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

314 000 zł37 m² 8 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji na Saskiej Kępie, ul. Saska przy Brazylijskiej. Mieszkanie składa się z: - duży pokój przechodni - 17 mkw,- sypialnia - 7 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

358 500 zł56 m² 6 390,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3-go pokoju). Mieszkanie składa się z: - pokoju o pow. 18,1 m2 z balkonem o pow. 4,4 m2 (okno i drzwi balkonowe od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

370 000 zł44 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, w budynku wybudowanym w 2009 roku przez renomowanego dewelopera Ebejot. Lokal o powierzchni 44,4m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł94 m² 12 755,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przepiękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 94 m2 w ścisłym centrum Warszawy. Zapraszam do obejrzenia pięknego mieszkanie w zabytkowej kamienicy z cegły z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

337 000 zł48 m² 7 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Osiedle Sady Rembertowskie , zamknięte , strzeżone ,blisko lasu. Pięć minut do mza , dziesięć do skm. Mieszkanie przy ul Kadrowej na wysokim parterze widne, słoneczne z oknami na płd-wsch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Budynek na terenie zamkniętego , chronionego osiedla "sady Rembertowskie" ul Kramarska. Dobra lokalizacja , cicha spokojna okolica , 50m do lasu, blisko do przystanku mza(dojazd autobusem do skm zajmuje 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

555 000 zł69 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne, ale nietuzinkowe i z duszą, 3-pokojowe mieszkanie o podwyższony standardzie w apartamentowcu na Włodarzewskiej. Ma ono wiele atutów, a jednym z nich jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 990 zł80 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę po nieruchomości! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie w kamienicy z 1930 roku. Budynek odnowiony, wyremontowany. Mieszkanie składa się z sypialni, dużej łazienki w pełni urządzonej z oknem, przestronna kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

222 000 zł25 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na woli W cichej okolicy /wkrótce metro/ niskie opłaty, od zaraz 1 piętro, po remoncie, obok parku. Dodatkowo zamykany korytarzyk. Pomiędzy ulicami Leszno i Wolską. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne , rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na chronionym i kameralnym osiedlu przy lesie sosnowym. Kuchnia wielkości 8,6m2 jest oddzielna, urządzona i wyposażona o kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

540 000 zł81 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 81,70m2 na osiedlu Skorosze w Ursusie. Składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki, wc oraz balkonu. Ponadto w cenie jest miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Metro Politechnika! 2-pokojowe mieszkanie (50m2) na drugim piętrze. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, zmywarka, telewizor, żelazko, odkurzacz, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż mieszkanie na warszawskim targówku ul. Piotra skargi , mieszkanko obecnie 2 pokojowe ( 34 M2) po generalnym remoncie 2 lata temu. Składa się Z dużego salonu ( aktualnie podzielonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Piętro III/VI. Winda Rok budowy 2001. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu ul. Wiatracznej oraz Wojskowego Instytutu Medycznego. Mieszkanie jednopokojowe (35m2) z aneksem kuchennym, przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

504 000 zł84 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Czyste, przestronne, bardzo ustawne. Mieszkanie ma wygodny i funkcjonalny rozkład. I poziom to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Piękny apartament w osiedlu Przy Promenadzie.Wykończony w naprawdę z dobrym guście i wysokim standardzie. W cenie apartamentu miejsce garażowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie we Włochach przy ulicy Zapustnej o powierzchni 58m2. Zlokalizowane na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Blok z cegły, wybudowany w 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

398 000 zł46 m² 8 559,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w bardzo atrakcyjnym budynku - niskim 3-piętrowym, na 1 piętrze.JEST WŁASNOŚCIĄ HIPOTECZNĄ. Mieszkanie jest po remoncie kapitalnym,gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

940 000 zł94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokoje, 94m2, 2000r., 1/5, cegła, pokoje 25,12,12,12m2 kuchnia z jadalnią 16m2, Dwie łazienki, jedna ok. 6 m2 przy dwóch pokojach, druga ok. 3,5m2, hol ok. 7m2. Duży balkon ok. 7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

475 000 zł55 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przepiękne mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku z 2005. Mieszkanie zaadoptowane zgodnie z najnowszymi trendami, materiałami najwyższej jakości, luksusowe dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

327 500 zł45 m² 7 326,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, zadbane 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni z pełnym wyposażeniem,zabudowanego przedpokoju, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Uczonych

Ursynów,Warszawa

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę duże mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 z 3 oddzielnymi pokojami, niezależną kuchnią z jadalnią, garażem na osiedlu zamkniętym z 2002 roku obok metra stokłosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 790 zł36 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 z oddzielną, widną kuchnią, nowo wykończone oraz umeblowane w świetnym punkcie komunikacyjnym. W większym pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przyjemne mieszkanie na Jelonkach przy ulicy Karabeli o powierzchni 46 m2, na osiedlu Górczewska. Zlokalizowane na czwartym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z 1980 roku. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 240 000 zł150 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Ludwinowska w bardzo dobrej lokalizacji, 300 m od ulicy Puławskiej, 1000 m od Lasu Kabackiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, odnowione znajdujące się na 6/8 p., w apartamentowcu z windą, wyjściem na patio, ochroną i monitoringiem. Składa się z : salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styki

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w sercu Starej Saskiej Kępy. Budynek przedwojenny w bardzo dobrym stanie, nowa elewacja, klatka schodowa czysta z wymienionymi oknami. Z salonu jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas wirtualna wycieczka po mieszkaniu! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej w linii adresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

465 000 zł59 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne dwupokojowe, gustownie wykończone mieszkanie , zlokalizowane na Osiedlu Bartycka. Składa się z dużego , obszernego salonu, połączonego z aneksem kuchennym, oraz sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia duże mieszkanie 70 m2, dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, w pełni umeblowane na osiedlu zamkniętym z 2001 roku obok metra Natolin. Perfekcyjna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

644 800 zł52 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 52m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu Słoneczny Skwer. Składa się ono z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz tarasu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie mieszkanie w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 26 gdzie praktycznie nie trzeba używać samochodu , w pieszej odległości znajduje się Plac Zbawiciela ( 3 min - pierwszy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 442,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ładne mieszkanie o powierzchni 52,40m2 na Skoroszach. Salon z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc, kuchnia półotwarta. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą. Kuchnia widna, umeblowana i wyposażona, otwarta na salon. W pokojach na podłodze panele, łazienka z wc i kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Kabatach o powierzchni 72 m2, 3 oddzielne pokoje, lokum idealne dla rodziny, świeżo odmalowane, wysoki standard ( zapraszam na prezentację, zdjęcia lokum nie oddają przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu u zbiegu ulic Jana Pawła II i Anielewicza. Budynek strzeżony. Bardzo ładne mieszkanie mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. W pełni umeblowane.