dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bródno-Podgrodzie. Mieszkanie o pow. 62 m2 w budynku z 1970r.,pietro 4/10. Trzy pokoje, oddzielna, duża kuchnia z oknem, łazienka i garderoba (4,3 m2) składają się na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł95 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

95m2 oryginalne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy przy rynku nowego miasta. Eleganckie wewnętrzne podwórko z zadbaną zielenią w klimacie starego miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bielany ul. Andersena. Mieszkanie o pow. 64m2, pietro 3/10. Lokal składa sie z 3-ch sypialni, salonu z widnym aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, przestronnego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na Starej Pradze zaprojektowany dla własnych potrzeb przez londyńską projektantkę (studio living room) pod wpływem współczesnych trendów recycling architecture i łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super mieszkanie, wnętrze całkowicie nowe, pięknie zaaranżowane. Remont przeprowadzono w lokalu w tym roku:wymieniono instalację elektryczną,całą stolarkę drzwiową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

290 000 zł43 m² 6 791,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bielany, ul. Andersena. Mieszkanie o pow. 42,7 m2 w budynku z 1974r. (wielka płyta), p. 8/11. Lokal składa się z 2-ch pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł95 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Cena obejmuje całkowite wyposażenie apartamentu! Nietuzinkowe miejsce łączące elegancję i luksus z klimatem przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu nieopodal pięknego Parku. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bródno Os. Podgrodzie. Lokal o pow. 55 m2, piętro 0/12 w budynku z 1977r. Mieszkanie 3 pokojowe ma widną, otwartą na salon kuchnią, 2 sypialnie, łazienkę i p.pokoj z obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wola, ul. Dobiszewskiego. Mieszkanie o pow. 44 m2 w budynku z 1959r. (cegła), p. 2/2. Lokal to 2 pokoje (duży z loggią), widna, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Super atrakcyjne 2-pokojowe o wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Korotyńskiego na Ochocie Rakowcu. Budynek plomba z 1989 roku położony w niedużej odległości od Centrum, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wola ul. Okocimska. Mieszkanie 2-u pokojowe o pow. 31 m2, p. 2/10. Wejście do pokoi z p.pokoju. Kuchnia z prześwitem, wykończona glazurą i terakotą w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe - 43 m2 na zielonym Ursynowie, po generalnym remoncie, pokoje 18 i 12 m2. Widna przestronna kuchnia- 7m2, oddzielne wc+łazienka. W mieszkaniu nowe gładzie gipsowe,drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

378 700 zł54 m² 6 998,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wola ul. Młynarska. Mieszkanie o pow. 54,11 m2 w budynku z 1953 r. (cegła) p.4/6. Lokal składa się z dwóch pokoi (22,5 i 10,5 m2), widnej oddzielnej kuchni o pow. 11,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 929,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany ul. Bogusławskiego. Mieszkanie o pow. 64,8 m2 w budynku z 1976 r. (wielka płyta), p. 5/10. Lokal to 3 pokoje (20, 13,5 i 8,2 m2), widna oddzielna kuchnia (8 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

328 000 zł50 m² 6 586,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Bemowo ul. Wolfkego. Mieszkanie o pow. 49,80 m2 w budynku z 1988r, p. 9/10. Lokal składa sie z 2 pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki razem z wc, p.pokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

530 000 zł82 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola! 3 pokoje! 82 M 2! Super apartament ,wysokiej klasy wykończenie. Przestrzenny ,jasny i klimatyczny. W bardzo ładnej kamienicy na Woli niedaleko "wola Park " Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bielany Al. Zjednoczenia. Mieszkanie o pow. 47,5 m2 w kamienicy z 1956 roku, parter/4. Lokal składa się z dwóch pokoi ( 18 i 14 m2), dużej (8 m2) kuchni z prześwitem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

468 000 zł70 m² 6 657,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o wysokim standardzie na Chomiczówce, 3-pokoje na 6 piętrze.Salon z aneksem kuchennym ze sprzętem AGD. Duża łazienka z podgrzewaną podłogą. oknem i narożna wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

690 000 zł91 m² 7 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bemowo ul. Wrocławska. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej pow. 91 m2 w budynku z 2001 r. (cegła), p. 3/4. Na pierwszym poziomie jest salon otwarty na kuchnię (okno) - 40 m2, wc - 2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 235 000 zł104 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wola ul. Wronia. Piękny apartament o pow. 104, wybudowany w 2013 a wykończony w 2014 roku, piętro 4/7. Składa sie z trzech sypialni (17, 13 i 12 m2), salonu - 25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na Powiślu, w przedwojennej kamienicy z 1938 roku. Elewacja budynku zrobiona, klatki schodowe do remontu, wymienione wszystkie instalacje wod.kan, elektryczna i gazowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

419 000 zł67 m² 6 225,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Praga Płd. ul. Gen.Okulickiego. Piękne mieszkanie o pow. 67,3 m2 w budynku 1995 r. (cegła) p. 2/2. Lokal to 3 pokoje ( 20 i 2x12 m2), widnej kuchni (9m2), łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bemowo ul.Borowego. Mieszkanie o pow. 67,9 m2 w budynku z 1986 r. (rama H), p. 7/11. Lokal składa sie z 2 sypialni, salonu z wyjściem na loggie, widnej, połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe położone na zadbanym,cichym i zielonym osiedlu we Włochach. Lokal znajduje się na IV i V piętrze w budynku z 1996r. Składa się z 5 pokoi, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

317 600 zł43 m² 7 343,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękne mieszkanie dwupokojowe na Białołęce osiedle Lewandów Park II. Mieszkanko rozkładowe, funkcjonalne, wykończone na wysoki standard. Posiada szafy zabudowane na wymiar, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania kawalerka, o pow. 35 m2, położona przy ul. Nowoursynowskiej na zielonym Natolinie. Mieszkanie położone na parterze trzy piętrowym budynku. Doskonała lokalizacja blisko metra Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Targówek ul. Heleny Junkiewicz. Mieszkanie o pow. 34 m2 w budynku z 1977 r., p. 4/12. Pokój o pow. 21 m2 (możliwość podziału na dwa) z wyjściem na loggię. Kuchnia (6,2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apteczna

Praga-Południe,Warszawa

338 000 zł51 m² 6 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania ciche i słoneczne częściowo umeblowane mieszkanie: piętro 4/4, blok z lat 60tych, cegła, 2 pokoje (20m2 panele i 16m2 deska barlinecka), kuchnia (marmur), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wolbromska

Targówek,Warszawa

829 000 zł148 m² 5 601,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe;wysokość 2,66m ; metraż po podłodze 178m.Tylko w jednym pomieszczeniu na II poziomie skosy. Na podłogach drewno egzotyczne Merbau.Drzwi i schody z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł76 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ciekawe klimatyczne,dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu w 4-piętrowej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Wspaniała lokalizacja w samym centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł95 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, umeblowany, 3-pokojowy, stare miasto Do wynajęcia komfortowy umeblowany apartament o pow. 94,2m2. Składa się 2 pokoi o pow 18m2 i 18,5m2 oraz kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

270 000 zł21 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Super kawalerka śródmieście. Mieszkanie w kamienicy po remoncie. Ładne ,klimatyczne,nowoczesne. Mieszkanie na poddaszu z możliwością zaadoptowania 20 m dawnej ,przylegającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bemowo, ul. Puszczy Solskiej. Mieszkanie o pow. 42 m2 w budynku z lat 70-ch (wielka płyta), p. 8/12 Lokal składa sie z widnej, oddzielnej kuchni, salonu z wyjściem na sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji w malowniczej okolicy Parku Morskie Oko. W budynku basen, fitness, sauna do użytku mieszkańców. Salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bemowo, ul. Rozłogi. Mieszkanie 2 pokoje (20 i 13 m2) z widną, oddzielną kuchnią (9 m2), łazienką razem z wc. Duży pokój z wyjściem na loggię Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legendy

Bemowo,Warszawa

439 000 zł67 m² 6 552,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży eleganckie mieszkanie (pow. 67m2) po generalnym remoncie położone na parterze z własnym ogródkiem. Wysoki standard wykończenia. Okna: północ- południe. Rozkład: kuchnia + jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

475 000 zł78 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Włochy ul. Zapustna. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 78m2 w budynku z 1999r (cegła) pietro 4/5. Sypialnie - 15,5 i 11,2 m2, salon - 23m2 otwarty na widną kuchnię - 12m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

843 000 zł104 m² 8 121,39 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży bardzo eleganckie, przestronne, słoneczne a tym samym ciepłe mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 103,8 m2 położone na 12- tym piętrze. co sprawia, że można podziwiać piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55m2, położone na 1 piętrze 6 piętrowego bloku przy ul. Brechta 5, w odległości 350m od stacji metra Dworzec Wileński. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zjednoczenia

Stare Bielany,Warszawa

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stare Bielany. Al.Zjednoczenia. Piękne mieszkanie o pow. 96 m2 w kamienicy z 1938r. (cegła) p. 1/3. Lokal składa się z 3 pokoi ( 26, 18,4 i 18,1 m2)i, dużej, widnej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przytulne mieszkanie w apartamentowcu Mondrian House w sąsiedztwie malowniczego parku Morskie Oko na Mokotowie. Dobry dojazd do centrum. Salon z wyjściem do ogrodu zimowego, na.