dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie wykończenia, urządzone komfortowo. W pełni umeblowane nowe meble tapicerowane, wszystkie zabudowy wykonane na zamówienie, nowy sprzęt agd/rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 590 000 zł114 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży elegancki Penthouse na ostatnim (15 piętrze) w budynku przy ulicy Okopowej iw okolicy Anielewicza. Lokal zajmuje powierzchnię około 114m2 + około 70 metrów tarasu w formie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

570 000 zł71 m² 8 028,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursynów Kabaty Bronikowskiego Ksawerego. Rok budowy 1998 cegła. Drugie piętro w bloku trzypiętrowym. Umeblowane trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Tylko 8200 zl za metr na powiślu mieszkanie w kamienicy z 1915 roku, na ul. Solec dojazd do budynku od strony ul. Ludnej. Mieszkanie po remoncie, wysokość pomieszczeń 3,5m. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament 80 m2 3 pokojowy na 14 piętrze na ulicy Łuckiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Możliwość dokupienia telewizora. Mieszkanie składa się z dużego salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

257 000 zł38 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokoje, 38 M W pobliżu stacji skm W dobrej cenie. Wyremontowane i gustownie urządzone mieszkanie spółdzielcze własnościowe z aneksem kuchennym, łazienką z wc i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

540 000 zł87 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie na Warszawskim zaciszu. Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu na ul. Wojskowej. Okolica domów jednorodzinnych. Osiedle strzeżone i monitorowane. Salon z kuchnią 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

355 000 zł48 m² 7 365,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie O podwyższonym standardzie , znajduje się na ładnym nowoczesnym osiedlu. Dodatkowo jest możliwość wykupienia w garażu podziemnym miejsca postojowego w cenie 25000 zł (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

1 700 zł62 m² 27,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Na ścianach świeżo położona gładź gipsowa, ściany pomalowane, wymienione drzwi, glazury i terakoty. Salon kuchnia i łazienka 1 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł167 m² 8 682,63 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Komfortowy, przestronny, całkowicie wykończony i wyposażony, klimatyzowany apartament o powierzchni 167 m2 z dwoma tarasami w budynku zrealizowanym w 2001 roku przez Skanska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł76 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ciekawe klimatyczne,dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu w 4-piętrowej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Wspaniała lokalizacja w samym centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł111 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament W belvedere residence! Serdecznie zapraszam do wynajmu czteropokojowego mieszkania o pow. 111 m 2 ,usytuowanego na 3 piętrze apartamentowca Belvedere Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Kameralny budynek apartamentowy wykończony w najwyższym standardzie. Budynek monitorowany, całodobowa ochrona, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

W całym mieszkaniu wymieniono okna. W przedpokoju na ścianach boazeria. W pokojach i przedpokoju parkiet w dobrym stanie, do wycyklinowania. W kuchni i łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

1 745 000 zł127 m² 13 740,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe z dwoma tarasami w wysokim standardzie wykończenia znajdujące się na parterze sześciopiętrowego apartamentowca.Składa się z dwóch sypialni, dużego gabinetu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

1 520 000 zł152 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży eleganckie mieszkanie 4 - pokojowe (pow. 152,4m2) o wysokim standardzie wykończenia i funkcjonalnym rozkładzie położone w niskim budynku z cegły z 2001 r.(2p/5p).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Mokotów,Warszawa

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie z ogródkiem na Mokotowie! Wyjątkowa okazja na rynku! Drugiego takiego nie ma w Warszawie do kupienia! Cicho, uroczo i bezpiecznie, jednocześnie "w mieście". Rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

349 500 zł41 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Bardzo ładne, ciche, słoneczne mieszkanie położone w kamienicy na Starych Bielanach. Najbliższa przecznica Podczaszyńskiego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wymieniona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł160 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowy apartament przy ul. Słomińskiego 5 w Warszawie, o powierzchni 160 m2. 14. piętro. 2 miejsca garażowe. Aranżacja, nowe meble i wyposażenie według projektu na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł73 m² 11 691,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

S a S K A K Ę P A - mieszkanie 3 - P O K O J O W E z t a r a s e m, w budynku z 2007 roku, monitorowanym, strzeżonym, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Bielany

Bielany,Warszawa

255 000 zł26 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przepiękne , zadbane mieszkanie jednopokojowe, wykończone najwyższej jakości materiałami , bardzo blisko stacji metra Słodowiec. W spokojnej cichej okolicy z dużą ilością wypielęgnowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

969 000 zł107 m² 9 056,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4 pokojowe, na parterze, w cichej części kompleksu. Budynek o wysokim standardzie z 2006r.Ogródek 50m2.Do mieszkania należy standardowa kom.lok.Miejsce parkingowe dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie dwupokojowe wykończone w wysokim standardzie w nowym, prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, elegancko wykończony apartament, położony na pięknie zagospodarowanym, zamkniętym - strzeżonym osiedlu z 2012 roku (5 min od pl. Zawiszy, 10 min do Pałacu Kultury). Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

535 000 zł78 m² 6 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie trzypokojowe wykończone w wysokim standardzie. W skład mieszkania wchodzi: piękny, przestronny salon o powierzchni ok 27 m2.z oświetleniem halogenowym i ledowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu przy ul.Coopera na Bemowie. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym osiedlu (osiedle strzeżone + kamery + kontrola dostępu). Blok jest bardzo kameralny, 2 pietra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł76 m² 8 494,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005