dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English chceck below - Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami. W pieszym dystansie: - sklepy - restauracje - kawiarnie - przystanki komunikacji miejskiej - szkoły - i więcej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50,50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa najmu okazjonalnego. Dostępne od 1 lipca. Położone na 2. piętrze mieszkanie w budynku przy al. Ken nieopodal stacji metra Natolin. Funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł54,14 m² 27 244,18 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Azyl z panoramą. Styl, który działa. Lubisz kontrolę nad sytuacją? To Mieszkanie jest dla Ciebie. Duży Balkon, narożny układ, ostatnie-wysokie piętro i podziemny garaż. Właśnie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 000 zł104 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem o pow. 104 m , zlokalizowany przy klimatycznej ul. Mariensztat w Warszawie w samym sercu historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł83,51 m² 118,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament o pow. 83,51 m , zlokalizowany przy ul. Wronia, w prestiżowej dzielnicy Wola w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim ursynowie - stacja metro stkłosy. Czyste i zadbane, w bardzo dobrym stanie technicznym. Jasne i przestronne. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum 12 mcy, komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł123 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua | eng | ru mieszkanie W stylu japandi W wyjątkowej inwestycji patria na powiślu, w otulinie 2 parków 123m2 | Patria | Powiśle| Widok na park | Klimatyzacja | Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49 m² 12 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Lesie Bielańskim ul. Marymoncka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna bez pośredników *** Scroll down for English version *** Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m przy ul. Szulborskiej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 148,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które mieści się na przyjemnym osiedlu przy ul. Quo Vadis 1a na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m , wykończone w wysokiej jakości. Znajdziesz tu pełne wyposażenie: meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 125 000 zł77 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

1 520 000 zł62 m² 24 516,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Eleganckie 4 pokoje | balkon | garaż | Wola | ul. Nakielska 62 m2 Na sprzedaż eleganckie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Nakielskiej 1C na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł44 m² 23 863 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 500 zł43 m² 80,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 43,3 m znajduje się na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 139 500 zł53 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie blisko stacji metra Bemowo (ratusz) oraz przystanków tramwajowych przy ulicy Powstańców Śląskich. Południowa ekspozycja. Dębowa deska podłogowa, klimatyzacja. Umeblowane. Akcesoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 500 000 zł161 m² 65 363,60 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Odkryj wyjątkową szansę zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Luksusowy wysokościowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 268 680 zł64 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonała propozycja dla miłośników dużych tarasów-prywatnych ogrodów i kameralnych zadaszonych balkonów idealnych na poranną kawę od wiosny do jesieni. Wspaniała przestrzeń ponad 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Triton Park. Cisza i spokój-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 68m2 z klimatyzacją i ogrodem zimowym oraz przestronną loggią -12m , położone przy ul. Bokserskiej 2 w Warszawie sąsiaduję z terenem Toru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z panoramicznym widokiem na Warszawę | 9 piętro | Bliska Wola To mieszkanie od pierwszego wejścia robi wrażenie światłem, widokiem i poczuciem przestrzeni. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 274,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przy ul. Kopcińskiego dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Jest w bardzo dobrym stanie, zadbane. Mieści się na wysokim parterze, z balkonem 5 m2 z wyjściem na ogródek 40 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 121 000 zł68 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Witam serdecznie, jeśli jesteście parą z dzieckiem lub po prostu parą, która lubi i ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Giserskiej 9, w niedalekiej odległości do ch Factory i Urzędu dzielnicy, blisko szkół i przedszkoli. Powierzchnia mieszkania 75 m2, osiedle nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 478,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2 Pokoje z Gigantycznym Tarasem (44 m ) Zielona Italia. Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z komfortem domu z ogrodem? To wyjątkowa oferta na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartmanet do wynajęcia, port praski, ul. Sierakowskiego 3 mieszkanie Komfortowe, nowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mam do zaoferowania na wynajem (najem okazjonalny) kawalerkę o powierzchni 28m2 (bez pośredników), która jest zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.