dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego, do wynajęcia dla dwóch osób. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy al. Wilanowskiej, doskonała lokalizacja, dosłownie 5 minut pieszo do stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

8 500 zł118 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji przy ul. Sztormowej. Jest to idealna lokalizacja dla osób pracujących w centrum biznesowym Mordor. Mieszkanie będzie atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

589 000 zł39 m² 15 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bardzo komfortowa, blisko 40-sto metrowa kawalerka na Mokotowie, dla singla, pary lub inwestora. Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie usytuowane w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

4 750 zł52 m² 91,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz apartamentu, w którym każdy element wyposażenia został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a ciepłe letnie wieczory lubisz spędzać na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście Północne

Śródmieście Północne,Warszawa

470 000 zł26 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu przy Arkadii sale apartment in the Dantex building at Arcadia The premises are on the 8th floor in a 12-storey apartment building, has a high standard of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Ząbki,Warszawa

467 000 zł51 m² 9 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach, usytuowane na 2 pietrze w 4 piętrowym budynku, na zamknietym osiedlu. Kameralne osiedle 2 budynków, z własnym placem zabaw. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

472 000 zł27 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne, odnowione mieszkanie na Woli (nowolipki). Bardzo dobra lokalizacja. Kawalerka o pow. 27 m2. Usytuowana na 3 piętrze w budynku z windą. Składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

636 000 zł53 m² 1 240 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Służewiec to bardzo modna część Warszawy. Jest dobrze skomunikowana i posiada rozwiniętą infrastrukturę. Warto tu zamieszkać, choćby z tych względów. Co nie mniej istotne, oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Lokalizacja: ul. Bacewiczówny, stokłosy, ursynów - Stacja metra oddalona o 250 metrów od nieruchomości. W bardzo bliskiej okolicy znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aignera

Mokotów,Warszawa

1 320 000 zł71 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 71m2 na warszawskim Mokotowie przy ulicy Aignera. W pełni umeblowane. Okna na 3 strony świata. Ciche dobrze doświetlone. Garaż w hali dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

495 060 zł40 m² 12 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

### bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc I prowizji agencji ### Wyjątkowy design, ogród na dachu i doskonała lokalizacja- to tylko jedne z wielu zalet tej inwestycji! ###odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

518 000 zł30 m² 16 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowej kawalerki z wydzieloną sypialnią, osobną kuchnią oraz dużym 9-metrowym balkonem. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek zlokalizowany jest przy ulicy Jaktorowskiej. Dużym atutem tej lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura dzielnicy. W odległości 6 min. pieszo znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

847 000 zł58 m² 14 603,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe z pięknym widokiem na Warszawę w Centrum 600 m do Metra onz Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Krochmalnej w bloku z całodobową ochroną Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy - apartament znajduję się przy ul. Grzybowskiej 4, tuż obok Placu Grzybowskiego, w pobliżu Ogród Saski, dwie główne arterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

580 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 dla pary lub pary lub pary z dzieckiem. Kompletnie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Budynek położony w otulinie ciszy miejskiej, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

900 000 zł56 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy jasne do wprowadzenia 3 pokojowe na Mokotowie Rok budowy, 2020 Ekspozycja północny- zachód Ogródek 32 m otoczony tujami do własnego zagospodarowania Dla wygody częściowo wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ochocie Pełna własność Kamienica -1950 r Wysokości 2,80 m Winda Ekspozycja południowo - zachodnia Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

495 060 zł40 m² 12 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

431 000 zł29 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Zainwestuj w lokal który będzie zarządzany przez światowego operatora Hoteli gwarantujący całkowicie bezobsługowy dla właściciela zysk 7% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

419 000 zł32 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest umiejętnie urządzone, jasne mieszkanie na Stegnach. Jeśli chcesz budzić się codziennie z widokiem na panoramę Warszawy to to miejsce dla Ciebie! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł44 m² 18 068,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Mieszkanie po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy, idealne na inwestycje jak i do zamieszkania. Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży mieszkanie 100m, 4 pokoje na Mokotowie za 1 450 000 pln. Miejsce postojowe w garażu pod budynkiem płatne dodatkowo każde 50000 pln /możliwość zakupu 2 - 3 miejsc/. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

855 000 zł78 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o pow. 78 m2, 4-pokojowe z aneksem kuchennym, miejscem parkingowym w garażu podziemnym i dużym balkonem 10,5m2. Zlokalizowane na osiedlu z 2017r. wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe, rozkładowe i widne mieszkanie, łazienka z wc, wc dla gości, garderoba, duża loggia z widokiem na zieleń. Mieszkanie 72m2, z przestronną częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł112 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament naprzeciwko Ronda Radosława. Na 24. piętrze z niesamowitym widokiem na miasto. Centrum handlowe Arkadia oraz stacja metra "dworzec Gdański" znajdują się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł46 m² 20 409 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46,50 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul. Grochowska Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Grochowskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

671 000 zł96 m² 6 989,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: 3 pokoje | W-wa Ursus | 96 m2 | 2 balkony | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł41 m² 13 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w spokojnej okolicy na Pradze Południe Osiedle strzeżone Kamienica 1908r Wysokość 3,10 m Duży pokój z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

493 100 zł38 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Adama Jarzębskiego w Warszawie. Tel: mieszkanie o powierzchni 37,96 m/2 w cenie 493 100 pln Składające się z sypialni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu przy Polu Mokotowskim. Mieszkanie jest urządzone nowocześnie i funkcjonalnie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 250 zł44 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem widne, ciche, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dwiema sypialniami i dużym balkonem, na który wychodzą drzwi z salonu i jednej z sypialni. Widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł78 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość ta składa się się dwóch oddzielnych sypialni, przestronnego, jasnego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, z którego można wyjść bezpośrednio na loggię. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

495 000 zł46 m² 10 691,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego z kuchnią o powierzchni 46,3 m2 świetnie zlokalizowanego na 9 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Burgaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

370 000 zł21 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie wykończone w Warszawie w dzielnicy Wola. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Stolicy blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 210 000 zł91 m² 13 296,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jasne, ciche, wygodne 3 pokojowe w Śródmieściu Wszędzie blisko Mieszkanie o ciekawym rozkładzie z klimatem Piękna duża łazienka Sypialnie od podwórka Duży pokój bardzo doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

600 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie o powierzchni 39 m2, luksusowe mieszkanie wybudowane zostało w 2020 roku w nowej inwestycji a jego wykonawcą był deweloper robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 420 000 zł67 m² 21 043,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Elegancki apartament. Świetna komunikacja z centrum. To mieszkanie dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, dużym balkonem, komórką i miejscem parkingowym. Urządzone nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis nieruchomości Wilanów-Zawady, ul. Bruzdowa 108b m. 11 w Warszawie. Rodzaj sprzedaży bezpośrednio od właściciela. Dostępność mieszkania od 19 lutego 2022 r. Przytulne rozkładowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij