dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 85 m kw. Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażona kuchnia i łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: 2 pokoje, antresola, aneks kuchenny, 2 łazienki, balkon, piwnica. Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu. 3 piętro z windą. Osiedle strzeżone. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Miejsce do mieszkania rewelacyjne - przy Placu Dąbrowskiego pełnym zieleni. Pomiedzy ulicą Marszałkowską , Królewską, świętokrzyską nieopodal Parku Saskiego. Apartament przytulny i doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

10 000 zł118 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Barszczewska - luksusowy apartament z pięknym widokiem z 10 piętra, 3 pokoje, przestronny salon, sypialnia z łazienką i gabinet /ewentualnie druga sypialnia/, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł80 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Standard 5-cio gwiazdkowego hotelu połączony z wygodami własnego apartamentu. Blisko 80-cio metrowy w pełni umeblowany apartament, urządzony w luksusowym standardzie. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł33 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowa, nigdy nie wynajmowana, piękna i cicha kawalerka położona na parterze w luksusowej Rezydencji Łazienki Królewskie z 2021 r. tuż obok bramy wejściowej do najpiękniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 300 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 131 m2 przy Lesie Kabackim. 5-pokojowy lokal dwupoziomowy usytuowany na drugim i trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z cegły. Lokal z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*we speak english* Prezentujemy Państwu mieszkanie o wyjątkowym klimacie i w doskonałej lokalizacji położne na warszawskim Starym Mokotowie wśród starodrzewia i kamienicznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanko doskonale skomunikowane - tramwaje lub Metro kilka kroków Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w samym centum Warszawy z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Układ pomieszczeń ; - salon z kuchnią w aneksie - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2-pokojowy z balkonem na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie położone jest na szóstym pietrze w budynku z windą. tylko 10 minut spacerem od Złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

13 800 zł216 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 216 m kw. z ogrodem zimowym o powierzchni 40 m kw. oraz dużym tarasem. Wspaniały widok na Warszawę! Składa się z salonu z odzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaniowska

Żoliborz,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym, eleganckim, odrestaurowanym budynku z 1920 r. przy ul. Kaniowskiej na Żoliborzu. Znakomita lokalizacja: w pobliżu parki, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m2 z oddzielną widną kuchnią, blisko wejścia do Metra Wierzbno, przygotowane do natychmiastowego wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament z dużym 12-metrowym tarasem z widokiem na łąki, garderobą, schowkiem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym zlokalizowanym w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80 m2, położone na 3. ostatnim piętrze w budynku z 2016r. w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest ciche i widne ( południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokoje, pow. 62 m2 - zjawiskowy widok! Umeblowane - Mokotów, blisko Galeria Mokotów, nieprzyzwoicie blisko Metra wilanowska Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5 m Warszawa, ursynów, ul. Edwarda Dembowskiego u zbiegu ulic Herbsta i Pileckiego, między Centrum Onkologii, a Torem Wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 500 zł91 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni ok. 91 m2 na osiedlu Eko Park. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5 piętrze i posiada 2 duże tarasy i 1 mały o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

477 250 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 41,5 m 2 w dzielnicy Bielany. Wawrzyszew przy ul. Reymonta - bardzo blisko stacji metra. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa z połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

659 000 zł60 m² 11 001,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni 59,9 m2 znajdujące się w 7-piętrowym budynku na zadbanym osiedlu Skorosze przy ul. Dzieci Warszawy 27c. Mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę na Bielanach, o powierzchni 30m2. Lokal znajduje się na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu z monitoringiem i ochroną, na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok., pow. 59 m2 - Nowocześnie Urządzony w Modernistycznej Kamienicy - Śródmieście, centrum - Blisko Hala Koszyki, pl. Konstytucji Oferujemy na wynajem świeżo wyremontowany dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu jasne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 na ul. Wąwozowej na wprost bazarku na Kabatach. Znajduję się ono na 3. piętrze w budynku 8-mio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 166 000 zł69 m² 16 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia świeżo wykończone mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie, klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajecia! Mieszkanie składa się z 74 m2 ,3 pokoje (duży salon z kuchnią, sypialnia, gabinet), łazienka z wanną i prysznicem, przedpokój, osobna garderoba. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 65 m2 z klimatyzacją. Wysokość pomieszczeń 2,9 m. Składa się z salonu połączonego z kuchnią 35 m.kw., wszystko wyposażone w najwyższej klasy sprzęt AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od 1 lipca 2022 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,71 m2 w prestiżowym osiedlu" 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

1 037 761 zł67 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio. Trzypokojowy Nowoczesny Apartament na Rakowcu przy przystanku pkp Raków z dużym balkonem. Apartament o powierzchni (66.6 m2) składa się z przestronnego salonu z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 185 000 zł116 m² 27 456,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atelier Residence przy ul. Bagno to luksusowy budynek usytuowany w samym Centrum Warszawy w bliskiej odległości od wielu atrakcyjnych punktów miasta. Charakterystyczną cechą tego budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

935 000 zł67 m² 13 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży w świetnym punkcie Warszawy przy Skwerze Kard. Wyszyńskiego 5, znajdujące się niemal na zbiegu dzielnic Wola i Śródmieście. Budynek jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 299 zł53 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, nowocześnie Wyposażone - 2-pokojowe, pow. 53 m2 - Również na biuro - Górny Mokotów, metro Racławicka Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie. dwustronne, umeblowane. Ciche i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z pięknym widokiem na korony drzew! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,6 m2 przy ul. Augustówka - Mokotów - Sadyba. Kameralne osiedle zamknięte, z ochroną fizyczną. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia! Apartament 54m2 typu Open Space z w pełni wyposażoną kuchnią, częścią dzienną, miejscem do pracy biurowej, łazienką i dużą garderobą oraz balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 1 sierpnia, the apartment is available from August 1. Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

1 081 000 zł94 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Pragniesz zamieszkać w dużym mieszkaniu ze swoją rodziną? A może planujesz zakup mieszkania pod inwestycję? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i dobrej komunikacji z centrum Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowocześnie zaprojektowana kawalerka o pow. 34 m2 znajduje się przy ul. Domaniewskiej zaledwie 500 metrów od stacji metra wilanowska oraz 800 metrów od galerii mokotów. Mieszkanie od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

709 000 zł41 m² 17 242,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament (41,12 m2) w Miasteczku Wilanów wraz z garażem i komórką lokatorską. Mieszkanie ciche i słoneczne z ekspozycją okien na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Złota

Wola,Warszawa

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulne studio na ostatnim 9 piętrze w budynku z 1969r., z metropolitalnym widokiem na Warszawę. Idealna lokata na wynajmy, także na krótkie (bardziej opłacalne) pobyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 627,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję Państwu położone w świetnej lokalizacji mieszkanie na Woli akurat to miejsce to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Cena do jakości samego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł64 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament po generalnym remoncie na Mokotowie = rozkład = Usytuowany na trzecim piętrze apartament z salonem z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką z prysznicem i garderobą.