dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

855 000 zł66,40 m² 12 876,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,90 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m zlokalizowane przy ul. Przy Agorze 5a w Warszawie to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w budynku o ciekawej architekturze. ( projekt w 2007 r. dostał wyróżnienie sarp). Szklane tafle którymi wyłożona jest elewacja budynku nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł36 m² 16 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36 m z oddzielną widną kuchnią, położone w dzielnicy Mokotów, na Sielcach, przy ulicy Władysława Pytlasińskiego, w sąsiedztwie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 150 000 zł182,17 m² 33 759,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesna powierzchnia biurowa w Śródmieściu Warszawy : Lokalizacja: przedmiotowy lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Stawki, w ciągu lokali usługowych wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł64 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na.

Szczegóły ogłoszenia

6 160 zł65 m² 94,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4b Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł42,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,50 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu, co czyni go świetną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w podziemnym garażu. W pełni wyposażone. Wszystko jest nowe i nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament o powierzchni 115m2, składający się z 4 pokoi mieści się na 13 piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Warszawy - Mennica Residence. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł24,50 m² 21 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal niemieszkalny typu studio z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy ( , airbnb itp). Założona osobna księga wieczysta. W chwili obecnej mieszkanie jest zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł89,80 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w niezwykle cichej i zielonej części Warszawskich Bielan, gotowe do zamieszkania od zaraz, zlokalizowane pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I jasne 2 pokoje Z widokiem na las kabacki ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł194,50 m² 19 485,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowy, przestronny apartament premium, stegny, ok. 200 m - 3 miejsca parkingowe Na sprzedaż wyjątkowy, niemal 200-metrowy apartament w standardzie premium, zlokalizowany na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł99 m² 26 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży apartamentu premium ul. Parkowa, warszawa (przy łazienkach królewskich) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m , położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

14 250 zł300 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje ekskluzywne mieszkanie na na Starym Wilanowie. Luksusowa Rezydencja na Wynajem 300 m , 5 Pokoi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu tej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47,10 m² 17 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Warszawa || 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje do wejścia Mokotów | 3 pokoje do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po generalnym remoncie przy ul. Kinowej, w dzielnicy Praga Południe położone w rejonie Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 662 930 zł124,46 m² 45 500 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 124,46 m , zlokalizowany na 20. piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł136 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie 136m2 w tym 4 sypialnie Mieszkanie w kameralnym budynku na Mokotowie- tylko 3 mieszkania. Garaż w budynku Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł80 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 80 m na 12. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

6 199 zł49 m² 126,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Nowy apartamentowiec, w budynku ochrona, monitoring. Powierzchnia 48,8 m kw. - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł27 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, przestronny apartament na wynajem o powierzchni 70 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Rudzkiej 5e. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł60,91 m² 21 178,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferuję mieszkanie położone w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic ul. Kopernika. Lokal, w doskonałym stanie technicznym, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały apartament o pow. 40 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Harmonia Mokotów (al. Polski Walczącej). Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł21 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka w kamienicy z windą doskonała lokalizacja w centrum miasta Powierzchnia: 21,00 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 5 Rok budowy: 1958 Układ mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 52m z imponującym tarasem o wielkości 26 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,46 m² 66,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe umeblowane mieszkanie z podziemnym garażem, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 17D, na granicy Ursusa i Włoch. Spokojna okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł33,49 m² 88,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie mieszczące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł37 m² 34 324,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł107 m² 168,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament z niepowtarzalnym widokiem na park Skaryszewski. To niezwykła oferta dla osób poszukujących wysokiego standardu w otoczeniu.