dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

37 m2 mieszkanie 2 pokoje w pełni urządzone metro Mieszkanie mieści się przy ul.Kasprowicza 12 przy samym metrze Słodowiec (odległość 100 metrów od metra). Świetnie skomunikowane z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

15 000 000 zł300 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Rezydencja foksal Luksusowy Apartament zlokalizowany na 5 (ostatnim) piętrze w prestiz owej Rezydencji Foksal usytuowanej nieopodal ulicy Nowy Świat tuz przy Trakcie Królewskim. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 585 000 zł118 m² 21 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu duże, eleganckie mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w samym sercu Warszawy przy ul. Wilczej. 119 metrowy apartament usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

8 600 zł132 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładny klimatyzowany 4 pokojowy apartament przy ulicy Łuckiej. Apartament w samym centrum- w sąsiedztwie Fabryki Norblina. Apartament jest na 4 piętrze, ma 132m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywnie wykończone mieszkanie, bardzo jasne. - osiedle ogrodzone, ochrona - salon połączony z dużą kuchnią - łącznie ok 40m kw - sypialnia z łóżkiem 140x200 i b. dużą szafą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 480 zł45 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz ładnych i nowoczesnych 2 pokoi na Woli, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Do wynajęcia mieszkanie, o powierzchni 45 m2, przy ul. Fort Wola. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

15 000 zł157 m² 95,54 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękny 3-pokojowy apartament w samym sercu Powiśla. Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w Inwestycji patria Apartments z recepcją i ochroną 24 h na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 223,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zakupu mieszkania na warszawskich Bielanach. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m z widokiem na park. Nieruchomość jest jasna i przestronna dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

425 000 zł39 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z widną otwartą kuchnią. Łączna powierzchnia 40 m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok. Nowy apartament, pow. ok. 63 m2 - Przy planowanej stacji II lini metra chrzanów - Bemowo Oferujemy do wynajęcia 3-pok. mieszkanie na nowym osiedlu w dogodnej lokalizacji, przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuje Państwu nową kawalerkę przy ul. Karlińskiego w Warszawie na wynajem. Opis nieruchomości Apartament (28 m2) mieści się na 3 piętrze, a w jego skład wchodzi przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w budynku, usytuowanym przy ul. Woronicza w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście Północne,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i jasne mieszkanie w samym Centrum Warszawy - przy Fabryce Norblina, 10 minut spacerem od Browarów Warszawskich; w apartamentowcu z recepcją 24/7. Ciche, ponieważ budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania dwupokojowego na parterze o powierzchni łącznej 45 m2 z ogródkiem , położonego w cichej części prestiżowego osiedla Głębocka. Atuty: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

English version below Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Alei Jana Pawła II; 10 minut piechotą od Dworca Centralnego;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w pięknej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Aspekty formalne / warunki najmu / opłaty Najem odbywa się poprzez najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wielkim atutem mieszkania jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- for English check below - Tanio do wynajęcia odświeżona kawalerka - bliskie Bielny. Wszystko dostępne w okolicy w pieszym dystansie: - sklepy - szkoły - przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Bielany Residence. Przy metro Młociny. Recepcja, monitoring; do dyspozycji bez opłat duża siłownia i sauna. Opcjonalnie miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium 2 rooms apartment at Marszałkowska Street, city center, warsaw. Very charming, cozy 2 rooms apartment located in the heart of Warsaw. 3 rd floor with elevator. Living room with open kitchen annex,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

730 000 zł49 m² 15 020,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie komfort oraz doskonałą lokalizację. To prawdziwa gratka dla wielbicieli zielonego, bezpiecznego Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września widne dwupokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji na zielonym Muranowie. Doskonały punkt komunikacyjny, w pobliżu Plac Bankowy, czyli Metro Ratusz Arsenał, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio (pośredników nieruchomości uprzejmie i stanowczo proszę o niedzwonienie) 50 m mieszkanie z widokiem na zielone patio na spokojnym i nowoczesnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko bezpośrednio - Agencje proszę nie dzwonić! Dwupokojowe mieszkanie 42m2 na Bemowie. Idealne dla pary lub singla. Rozkład Powierzchnia mieszkania to 42m2, na co składają się: kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni ok 39m2. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem francuskim; - aneksu kuchennego wykonanego w wysokiej jakości ; - sypialni z oknem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 000 zł115 m² 156,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę najmu luksusowej nieruchomości, położonej w prestiżowej inwestycji Central House na Warszawskim Mokotowie. Ta elegancka i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Całkowicie wyremontowany, umeblowany i wyposażony nowoczesny apartament. W pieszym dystansie: - supermarket (biedronka, żabka, auchan i inne) - szkoła - park -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z tarasem i garażem na styku Sadyby i Wilanowa. Czynsz w cenie. Świetna lokalizacja (miasto ogród Sadyba) na granicy Wilanowa i Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł85 m² 81,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Błoniach Wilanowskich, składające się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, dwóch łazienek i ogródka. W pełni umeblowane, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od Wynajmującego! Na wynajem czyste, zadbane mieszkanie dwupokojowe z balkonem i miejscem postojowym. Dwa osobne, zamykane pokoje, nieprzechodnie. Osobna, zamykana widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękny, dwupokojowy apartament premium o powierzchni 46m2, zlokalizowany przy ul. Dywizjonu ak Jeleń 2, na kameralnym kompleksie mieszkaniowym "wiślany Mokotów" na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

780 300 zł54 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Idealne mieszkanie na kancelarię , gabinet! Mieszkanie na parterze w kamienicy z odrestaurowaną piękną klatką schodową. Składa się z dwóch pokoi , oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne, komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3 ostatnim piętrze kamienicy bez windy w znakomitej lokalizacji na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł78 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77,6 mkw z balkonem, usytuowane na piątym piętrze w budynku apartamentowym na strzeżonym osiedlu Galeria Park przy ul. Obrzeżnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone w całkowicie nowy sprzęt agd. Kamienica położona tuż przy Parku Promenada. Doskonała lokalizacja - 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

754 000 zł53 m² 14 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowo i funkcjonalnie wykończone mieszkanie położone na zielonym Ursynowie przy ul. Gawota. Dzięki temu położeniu, łatwo można dojechać do każdej części Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Mokotów,Warszawa

2 390 000 zł120 m² 19 843,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 120,44 m2 zlokalizowane na Sadach Żoliborskich przy ulicy Rydygiera. Lokal składa się z: 3 sypialni salonu z aneksem kuchennym 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

15 000 zł106 m² 141,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Klimatyczny apartament 106 M2 Z dwoma tarasami | miasteczko wilanów | gotowy do zamieszkania budynek: nowoczesny, 4-piętrowy kompleks osiedlowy Espace Wilanów powstał w 2017 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 999 zł106 m² 56,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Starym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 105m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Wiktorskiej 8. Ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

855 000 zł59 m² 14 491,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam na prezentacje dwupokojowego, nowego mieszkania położonego na cichym "osiedlu Poloneza" na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie zostało wykończone przy użyciu najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

799 999 zł41 m² 19 464,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej Kapitalne otoczenie , świetnie skomunikowane pod.