dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 600 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy ul. Habicha 26. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2, może być w układzie dwu lub trzy pokojowym, znajdujące się przy ul. Bielańskiej 9, nieopodal pl. Bankowego w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

2 780 000 zł110 m² 25 272,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis apartamentu Piękny, jasny i elegancki 3-pokojowy apartament znajduje się na ostatnim piętrze "rezydencji Konrad" przy ulicy Przyokopowej. Rozkład i opis apartamentu - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawimy wyjątkowo urokliwy apartament w doskonałej lokalizacji na granicy Śródmieścia / Woli. Apartament o wielkości 45 m2 z osobna sypialnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, stylowy apartament z widokiem na zieleń. Lokalizacja tuż przy Al. Wilanowskiej zapewnia wygodną i szybką komunikację do każdej części Warszawy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

887 000 zł46 m² 19 270 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe, nowoczesne, po remoncie w cichej zielonej części Powiśla. Połączony salon z kuchnią oraz przedpokojem dał powierzchnię ok 25 m2 z wyjściem na loggię. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Zacisze,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie na spokojnym Zaciszu (warszawa - Targówek). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wszystkie elementy zabudowy oraz meble zostały wymienione w 2022 r. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

12 500 zł110 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 110 M2 przy dolince służewieckiej budynek: inwestycja Melody Park wybudowana została w 2009 roku przez renomowanego dewelopera Marvipol. Mieszkańcy kompleksu posiadają dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie premium na Nowych Włochach o powierzchni 50 mkw, składające się z: - przestronnego salonu - otwartej kuchni - przedpokoju - łazienki z wanną I wc Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości adampolski oferuje do wynajmu kawalerkę 26 m2, nowocześnie zaaranżowaną i w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie. Cały metraż obejmuje: -pokój umeblowany/szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

3 250 zł32 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Klimatyzacja. Piękny widok z okna. Nowy układ mieszkania. Salon z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią (częściowo przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

22 000 zł207 m² 106,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny, dwupoziomowy apartament w doskonałej lokalizacji bliskiej Ochoty. To nieruchomość, w której odważny design idealnie współgra z najwyższą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

12 900 zł180 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy penthouse na 17 pietrze apartamentowca pod orłem. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu z kominkiem i panoramicznymi oknami na całą ścianę, osobnej kuchni, gabinetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowy Apartament 3-Pokojowy w Centrum Warszawy Śródmieście Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament w nowoczesnej kamienicy, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brand new ( 40m2) 2 rooms apartment located in business center Mokotów, domaniewska 24, warsaw. Very bright, high standard of finishing apartment with terrace located on 3rd floor in new guarded apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

677 500 zł42 m² 15 997,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ursus w bardzo dobrej jakościowo inwestycji "ursus Vita" dewelopera dantex. Słynne osiedle z leczniczą tężnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 35,5 m2, zlokalizowane na Mokotowie na Służewiu nad Dolinką, ciche w zielonej części osiedla. Salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 550 zł59 m² 94,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie o Wynajmie - 3 Pokojowe Mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim, warszawa Lokalizacja: ul. Włodarzewska, warszawa Powierzchnia: 3 pokoje Dostępne od: 1 sierpnia 2024 Cena najmu: prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

578 000 zł30 m² 19 422 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,76 m , znajdującego się w prestiżowej lokalizacji na Kabatach, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

8 500 zł115 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe Dwupoziomowe Mieszkanie na Wynajem w Zielonej Okolicy Warszawy Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

3 470 zł65 m² 53,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65 m składające się z: - pokoju dziennego z wyjściem na balkon - Otwartej kucheni - Sypialni z szafą - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł61 m² 115,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki, 3-pokojowy apartament w pięknej kamienicy przy ulicy Ordynackiej, w samym centrum Śródmieścia. Całkowicie nowe wnętrze wykończone zostało wyjątkowo elegancko i z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie o Wynajmie Mieszkania w Warszawie, aleje Jerozolimskie, dzielnica Ochota Mam przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe, umeblowane, bezpośrednio po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 2006r. przy ul. Kondratowicza, targówek Bródno. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny. Cena: 3000 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sadyba,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Konstancińskiej 11a w Rezydencji Konstancińskiej z 2016 r. poszukuje lokatorów. Ta spokojna okolica i bliskość parku z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

799 000 zł32 m² 25 205,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania: funkcjonalne dwupokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni około 31,7 m2, z tarasem o powierzchni blisko 15 m2 (piękny widok na Centrum),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 076 400 zł44 m² 24 547,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Mieszkanie gotowe do odbioru Apartament składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

3 200 000 zł97 m² 32 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

:W skrócie: żoliborz Artystyczny || 4 pokoje || 2 tarasy || :dla kogo: dla osób marzących o spokojnym, beztroskim życiu na zielonym Żoliborzu. Ceniących sobie komfort, wygodę i uroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe wyremontowane mieszkanie o pow. 39m2z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Chodeckiej 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł55 m² 28 258,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 350 000 zł162 m² 20 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Propozycja dla osób ceniących świetną lokalizację, prywatność, nowoczesne i eleganckie wnętrza oraz bliskość terenów zielonych. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1995 r., przy ul. Ekologicznej, ursynów Kabaty. Idealne dla rodziny, pary, lub grupy przyjaciół. Cena: 4000zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 780 000 zł76 m² 23 576,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży wygodne, przestronne mieszkanie z dużym tarasem, dwoma balkonami, miejscem w garażu podziemnym, komórką lokatorską, basenem. Lokalizacja - Warszawa Wola, ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

345 000 zł14 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przepiękny lokal/ kawalerka gotowa do zamieszkania. Formalnie lokal użytkowy, ze względu na małą powierzchnię 13,32 metra plus balkon 2,5 metra. Doskonała lokalizacja, ul. Grójecka 194,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście ul. Pokorna blisko Starówki. Bardzo eleganckie mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 099 000 zł92 m² 22 815,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż przestrony nowoczesny apartament o powierzchni 92 mkw zlokalizowany na Warszawskiej Pradze Północprzy ul. Jagiellońska 45a. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, klimatyzowane mieszkanie w nowej inwestycji, przy ulicy Konstruktorskiej, w sercu Służewca. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8 piętrowego bloku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament. Dostępny od zaraz, najem na minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia trzypokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 080 000 zł54 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 7-piętrowej kamienicy z 1956 roku. Budynek jest wyposażony w windę oraz monitoring, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mamy do zaoferowania na wynajem od zaraz piękny rozkładowy apartament znajdujący się na Warszawskim Wilanowie. Na apartament o powierzchni 76 m2, składają się: -.