dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Woli o powierzchni 25 mkw, składający się z: - przestronny salon - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

2 700 zł35 m² 76,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu do wynajęcia studio na Mokotowie, zaraz przy metrze! Mieszkanie: mieszkanie przeszło remont, a po jego zakończeniu nie było jeszcze wynajmowane. Zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł53 m² 26 446,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Czy istnieje inwestycja, która da pewność, że jest jedyną słuszną lokatą kapitału, a jej cena nigdy nie spadnie? tak! I właśnie ją znalazłeś! Lokalizacja nie pozostawia cienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 53 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (zachód, północ), narożne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For Rent: modern, fully Furnished Studio Apartment Located at the Corner of Ogrodowa and Żelazna Streets location: close to Metro Line 2 Near tram and bus stops (200 meters) Many restaurants, cafes,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokotowska

Powiśle,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Luksusowy apartament na wynajem w sercu Warszawy Śródmieście Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 120 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

5 700 zł115 m² 49,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa. Blisko stacji metra i najbardziej klimatycznych miejsc Mokotowa. Dostępne do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie: słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 029 000 zł45 m² 22 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

****** umowa przedwstępna****** Trzypokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

4 700 zł44 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 44m2, piętro 2/2 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Białej Koniczyny, mokotów Stegny. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

8 900 zł93 m² 95,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu 4-pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie na osiedlu Eko Park w bezpośrednim sąsiedztwie Pół Mokotowskich. Do osiedla przynależy rozległy teren zielony (co widać na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 580 000 zł65 m² 24 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowe, wykończone mieszkanie przy browarach warszawskich ul. Jaktorowska 4 We speak pl / ukr / ru / eng Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na Woli - ul. Jaktorowska 4 Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł141 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - muranów | 140,70 m2 | 4 pokoje | metro | 3 miejsca postojowe Przestronny 140 metrowy Apartament w znakomicie urządzonej przestrzeni, położony w inwestycji przy Słomińskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy lokal na wynajem, który mieści się na czwartym piętrze 6-piętrowej kamienicy przy ul. Koszykowej. Przestronna powierzchnia 68 m2 składa się z dwóch pomieszczeń z balkonem, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

716 000 zł29 m² 24 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż aż 3 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki apartament w Centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane jest na 2 piętrze kamienicy z windą i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Koszykowej. Znajduje się na 1. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1956 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

7 300 zł75 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ładny apartament na wynajem usytuowany na 16 -stym piętrze w słynnym warszawskim19-sto piętrowym budynku zwanym Młotkiem. Budynek z 1974 roku został zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 600 000 zł106 m² 24 505,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą, a nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 630 000 zł99 m² 26 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 430 000 zł60 m² 23 873,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 845,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Targówek ul. Pohulanka, os. Wilno 50,4 m2 | 2 pokoje | osobna kuchnia | balkon typu loggia prawie 7 m2 | mieszkanie bardzo zadbane i w pełni wyposażone | dostępne od zaraz | budynek z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

5 200 zł47 m² 110,64 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie liczące 47 m2 znajdujące się na 14 piętrze w inwestycji City Link w sercu Woli z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Warszawy. Rozkoszuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

825 000 zł49 m² 16 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie wyremontowane 6 lat temu, zamieszkiwane prywatnie, nie wynajmowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Chcesz zamieszkać w urządzonej kawalerce na bliskiej Woli? Świetnie trafiłeś! W skrócie Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Jana Kazimierza 49. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Polinezyjskiej 1 Wyjątkowa Przestrzeń Życiowa w Sercu Ursynowa. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

12 000 zł110 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 4-pokojowego apartamentu w otoczeniu zieleni na Mokotowie. Opis nieruchomości: wnętrze apartamentu prezentuje przestronne, widne pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

2 500 zł26 m² 97,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem ul. Szczęsna, warszawa Włochy Nowoczesność, funkcjonalność i komfort w jednym Najemca nie płaci Prowizji Zapraszamy do wynajmu przytulnej i doskonale zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Aneks Kuchenny - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

1 289 000 zł69 m² 18 681,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Praga południe -ulica mińska bliżej ulicy terespolskiej, budynek olimpic, 2021 rok- został wybudowany przez firmę budimex Świetny węzeł komunikacyjny -dojazd do centrum zajmuje 20 minut mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 50 m2 w Centrum Warszay, na które składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte materiały są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 50 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Aneks Kuchenny - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój - Garderoba Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł108 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji plac konstytucji. Oferujemy na wynajem elegancki, w pełni wyposażony apartament w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 770 000 zł91 m² 19 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkową ofertę przestronnego 4-pokojowego mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania. Część dzienna to przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

5 200 zł92 m² 56,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, jasnego i przytulnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Oto 3-pokojowy apartament o powierzchni 91,7 m przy ul. Wiktorskiej 8, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sielce,Warszawa

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 81m2, piętro 1/4 bez windy w budynku z 1994r. przy ul. Piaseczyńskiej, mokotów, sielce. Eleganckie, komfortowo urządzone, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

689 989 zł36 m² 18 903,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

935 000 zł44 m² 21 011,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, widne mieszkanie o powierzchni 44,5 m przy ul. Jana Kazimierza 66. Położone na 3. piętrze w prestiżowym osiedlu Espresso (deweloper Ronson). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Taborowa

Warszawa,mazowieckie

1 349 999 zł78 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość : Mieszkanie 78,4 m2 zlokalizowane na V piętrze : * Salon, * Sypialnia, * gabinet/pokój, * Aneks kuchenny, * Garderoba, * Łazienka, * Druga łazienka, * Duży balkon narożny okalający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

549 999 zł33 m² 16 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezenatcję we wtorek 14/01/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym :) W skrócie: - broniewskiego 97 / Bielany - kawalerka / 32,94 mkw / piwnica - parter - po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

680 000 zł41 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara nowe, zamknięte osiedle Hemara dewelopera Profit Development z 2021 roku > przystanek autobusowy: 150 m od furtki > przy wejściu na osiedle sklep Żabka,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij