dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

8 700 zł83 m² 104,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Karolkowa / 83 m2 / 3 pokoje / 2 loggie / garaż Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma loggiami, położone w centrum Warszawy. Mieszkanie Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł87 m² 19 551,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i doświetlone 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów przy ulicy Ledóchowskiej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji Rynek Nowego Miasta, stare Miasto. To mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, w rynkowej zabudowie Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament Duże okna doskonale doświetlają wnętrza a jasna kolorystyka sprawia , że jest bardzo przytulne. Apartament został starannie wykończony i wyposażony w nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 640 000 zł242 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie Warszawa Mokotów. Dwa połączone ze sobą lokale mieszkalne ( 132 ,3 i 109,4 mkw) dotychczas wykorzystywane w celach biurowych i tak zaaranżowane, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

755 000 zł37 m² 20 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Włochy (nowy Raków) ul. Klinkierowa - na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota 37 m2 | 2 pokoje | balkon | 2019r. | 2 piętro | miejsce parkingowe w garażu podziemnym +45tys. | pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

5 600 zł86 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 86m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Kokoryczki, praga-Południe, gocławek. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania ktore znajdujące się na Woli, ul. Marcina Kasprzaka 31b. Bliska Wola Mieszkanie w wysokim standardzie Dwustronne, dobrze rozplanowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 820 000 zł104 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na skraju Miasteczka Wilanówz wyjątkowym widokiem na otwartą zieloną przestrzeń za oknami. Lokalizacja mieszkania jest znakomita, tuż przy wyjeździe z Miasteczka, 10 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąchocka

Praga-Południe,Warszawa

1 160 000 zł63 m² 18 366,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,16 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Wąchockiej 4a. Saska Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie ul. Optyków, warszawa (gocław) Mieszkanie jest komfortowe, nowocześnie wykończone, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Gocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Białołęka Tarchomin ul. Myśliborska 98e - autobusy: 550m - tramwaje: 550 m - dojazd do metra Młociny 12 min komunikacją - Galeria Północna 800 m, Lidl 400m, biedronka 600 m - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 690 zł52 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ogród Saski, 8 min do Hali Mirowskiej, dwie główne arterie komunikacyjne: ul. Żelazna i Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, apartamenty Czerska 18 Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (z windą)miejsce parkingowe Jeśli jesteś singlem lub parą i szukasz komfortowego mieszkania na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł25 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo jasna, cicha i przestronna kawalerka o pow. 25,40 m2 zlokalizowana na 4 piętrze budynku na Żoliborzu przy ul. Promyka. Najważniejsze atuty mieszkania: - jasne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

2 800 000 zł122 m² 22 950,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament o pow. 121,91m2 usytuowany na ósmym piętrze w nowym budynku apartamentowym na Sadybie. To jedno z najpiękniejszych warszawskich osiedli charakteryzujące się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł27 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie z wydzieloną lamelami częścią sypialną. Mieści się w budynku przy ul. Marymonckiej 8 na granicy Żoliborza i Bielan tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 965,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z loggią na Białołęce gotowe do wprowadzenia! >zobacz wirtualny spacer po tym mieszkaniu < szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł179 m² 195,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przestronny, wykończony w wysokim standardzie i w pełni gotowy do wprowadzenia penthouse z tarasem zlokalizowany w cenionej inwestycji Rezydencja Łazienki Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

999 000 zł41 m² 24 247,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 2025 roku - Willa Sonata przy ul. Szuberta w dzielnicy Włochy. Inwestycja wybudowana i wykończona ze szczególną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

889 000 zł47 m² 18 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z oddzielną kuchnią | Mokotów | Gotowe do wprowadzenia Projekt powstał z myślą o osobach, które szukają nowoczesnych rozwiązań i świadomie decydują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, sypialnia, kuchnia i łazienka, na Ursynowie, przy metrze Natolin, o funkcjonalnym rozkładzie 51m2. Standard: mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w fantastycznej lokalizacji. To wygodne lokum znajduje się na 4 piętrze z windą budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł64 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowy apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł134 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 134 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z trzema sypialniami w tym jedna z łazienką, lub dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 099 000 zł57 m² 19 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. > przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy osiedlu - 30 m od klatki schodowej > dojazd tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

1 520 000 zł127 m² 11 968,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Prezentuje Państwu unikatową nieruchomość o powierzchni 127,02 m2, zlokalizowaną w zielonej części warszawskiego Wawra. To dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

739 000 zł40 m² 18 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka, która robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Zaprojektowana przez architekta, z wyjątkową półokrągłą ścianą w salonie i funkcjonalnym układem, jakiego nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na terenie osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie. Apartament jest jasny przestronny o narożnym usytuowaniu, co daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

4 700 zł44 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję apartament z loggią w inwestycji Holm House 4 wraz z miejscem garażowym. Mieszkanie składa się z salonu z widną kuchnią, sypialni i łazienki. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Dembego 10 mieszczące się na pierwszym z siedmiu pięter budynku z 2003 roku. Na powierzchni 50,00 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią (możliwość utworzenia 3 pokoi z aneksem kuchennym) > duży balkon 4,7 m2 > miejsce parkingowe w garażu (płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 442,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na warszawskim Targówku w cichej i zielonej okolicy z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej i infrastruktury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł52 m² 22 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow. 51, 26 m2 na VII piętrze w VIII-piętrowej kamienicy z 1952r. ( z windą) W sąsiedztwie ogrodu krasińskich I starego miasta, śródmieście muranów. PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkania położone przy Al. Wilanowskiej 7b w Miasteczku Wilanów, o powierzchni od 46,5 zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

10 500 zł135 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia unikalnego 5 pokojowego apartamentu o powierzchni 135m2, z dużym, zacisznym ogrodem, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Powiśle,Warszawa

9 500 zł116 m² 81,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowy Apartament Premium w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy Warszawa Powiśle, przy ul. Oboźna, w bliskim otoczeniu Krakowskiego Przedmieścia. Charakterystyka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij