dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

373 000 zł19 m² 19 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnej, widnej kawalerki o powierzchni 30 m2 w kamienicy z 1938 roku. Budynek po termomodernizacji w pobliżu stacji pkp Włochy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

949 000 zł27 m² 35 148,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

We speak pl / ukr / ru / eng Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ulicy Krochmalna. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

468 000 zł28 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej. Osiedle zamknięte i chronione, zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

335 000 zł14 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na starym mokotowie przy ul. Madalińskiego w sąsiedztwie ul. Puławskiej, o powierzchni 14m2. Lokal składa się z pokoju, niewielkiego aneksu kuchennego w przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy skrzyżowaniu ulicy Przeworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

850 000 zł33 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II. Osiedle chronione, monitorowane 24/h Apartament o wielkości 32,8 m z ogródkiem 24 m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 5. piętrze w budynku z windą, przy ul. Broniewskiego 21 na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

621 500 zł25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

We speak pl,ua, ru, eng Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego kroku i nie wymaga żadnych nakładów finansowych właśnie znalazłeś idealną ofertę. Opis mieszkania Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 919,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie Z opcją wydzielenia dwóch pokoi Idealne dla singla lub pary | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny | Możliwość aranżacji 2 pokoi I Piękne widoki na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wallenberga

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł21 m² 30 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Hampton Home zaprasza na prezentację idealnego mieszkania pod inwestycję jak i zamieszkania. Kawalerka znajduje się w samym centrum Warszawy , wszędzie blisko, obok metro Świętokrzyska, samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł27 m² 99,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa W formie najmu okazjonalnego Dostępne od początku 2026 roku. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Wareckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 23m2 na Rakowcu przy ul. Pruszkowskiej. Mieszkanie dostepne od 12.01.2026! Bardzo dobra lokalizacja. W odległości poniżej 200m znajdują się przystanki autobusowe linii (128,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bemowo,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 137 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 36,5 m, zlokalizowana na 3. (ostatnim) piętrze budynku z 2000r. Mieszkanie składa się z jasnego, przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

680 000 zł24 m² 27 983,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Fenomenalne studio blisko Placu Teatralnego. W pełni wyposażone i przygotowane pod najem krótkoterminowy. Idealne również do natychmiastowego zamieszkania i pracy zdalnej dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 26,65m2. W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją cena 415 tys. DO negocjacji Lokale inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 260 zł43 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. OSiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł29 m² 19 195,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy - ul. Stefana Batorego, mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m zlokalizowane na 10. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 590 zł31 m² 82,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 35m2, parter/10 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Puławskiej, mokotów, służew. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2900 zł + 500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutosławskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia śliczna kawalerka, przy Metrze. Kawalerka jest słoneczna, zadbana, czysta, wszystko działa. W pokoju jest duże łóżko i szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 530 zł37 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

3 400 zł26 m² 129,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 26,2 m2 na wynajem, usytuowaną na 2 piętrze 7-piętrowej zabytkowej kamienicy z 1955 roku z nowoczesną windą przy ul. Chmielna, 73C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

439 000 zł26 m² 17 215,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowoczesna kawalerka 25,5 m - Targówek, ul. Chodecka Mam przyjemność zaprezentować niewielkie, ale wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,5 m . To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka usytuowana na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Spokojne osiedle z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Powiśle-Skarpa,Warszawa

380 000 zł11 m² 34 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji ul. Kopernika 28. Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży śliczną, przytulną, z przepięknym widokiem kawalerkę o pow. 29,96 m2. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnym ogrodzonym budynku z 2003r, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sady Żoliborskie, ul. Broniewskiego 26 - kawalerka 27m2 na sprzedaż Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 27 m pełna własność (księga wieczysta) , położona na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

559 000 zł28 m² 19 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które kupujesz i od razu możesz wynajmować, bez ryzyka pustostanów i bez tłumaczenia lokalizacji najemcom? Ten adres robi to za Ciebie. Ścisłe centrum Warszawy, pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży urokliwą kawalerkę, z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie kilka lat po remoncie pod okiem architekta. Przemyślne zagospodarowanie przestrzeni sprawia, że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

3 950 zł34 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka Z balkonem przy zejściu do metra służew dostępna od zaraz budynek: budynek wybudowany w 2021 roku spółdzielnię mieszkaniową "służew nad Dolinką". Wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

385 000 zł30 m² 12 989,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę na cichym, bezpiecznym osiedlu. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Włodarzewska 59a - Liczba pokoi: 1 - Powierzchnia: 29,64 mkw. - piętro: -0,5 (suterena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

640 000 zł29 m² 21 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Loft w zrewitalizowanym i rozbudowanym budynku pofabrycznym. Dodatkowo antresola z funkcją spania. Ceglana ściana we wnętrzu. Wnętrza zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł27 m² 19 662,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją kawalerki znajdującej się w centrum Warszawy w dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia w kw 28,5m2 (wraz z piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapowskiego

Skorosze,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do kupienia studio 34,5 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1965r. Ursus, skorosze. Idealne dla singla/singielki, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: * salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

613 000 zł40 m² 15 135,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

632 000 zł43 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij